Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3618/20274 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

57. Poznański Kongres Brydżowy
57th Poznan Bridge Congress
KTP 4 - OTP** III Memoriał Andrzeja Witkowskiego
piątek, 16 czerwca 2017r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.18197
 
Andrzej Knap
Luis Lantaron
PK
ESP
5
19
64.409849II
 
2.05279
04665
Jadwiga Nowak
Kazimierz Omernik
WP
PM
11
19
61.169045III
III
3.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
15
61.128342III
III
4.05059
03787
Stanisław Janik
Adam Kozłowski
LB
LB
13
12
58.637739 
 
5.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
DS
5
7
57.807035 
 
6. 
 
Federico Goded
Gonzalo Goded
ESP
ESP
19
19
56.816432 
 
7.05282
05352
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
5
56.475829 
 
8.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
56.295126 
 
9.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
55.894523 
 
10.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
4
5
55.673819 
 
11.04535
05084
Dariusz Bogucki
Tadeusz Kaczanowski
PM
WP
13
19
55.103216 
 
12.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
54.602513 
 
13.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
54.302010 
 
14.02013
05111
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
WP
SL
18
21
54.131910 
 
15.09835
05739
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
WP
WP
5
15
53.70189 
 
16.05246
04848
Zofia Mikołajczyk
Maria Tomczewska
WP
PM
4
7
53.49179 
 
17.02121
07431
Ryszard Sakowicz
Marek Witek
LB
PK
17
21
53.37158 
 
18.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
52.88147 
 
19.01054
02663
Tadeusz Garbacik
Jacek Herman
MP
MP
12
11
52.76137 
 
20. 
 
Joseph Engel
Julian Frydrich
ISR
ISR
6
19
52.73126 
 
21.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
52.64116 
 
22.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
DS
DS
13
9
52.44105 
 
23.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
52.1095 
 
24.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
1.5
52.0284 
 
25.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
51.7974 
 
26.16209
05081
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
WP
WP
1.5
5
51.7353 
 
27.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
51.6742 
 
28.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
51.6432 
 
29.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
51.5121 
 
30.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
51.2511 
 
31.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
SW
3
18
50.73   
 
32.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
5
50.67   
 
33.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
50.29   
 
34.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
1.5
3
50.19   
 
35.16221
16220
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
WP
WP
2
2
50.08   
 
36. 
 
Uri Gilboa
Jacov Vax
ISR
ISR
6
6
49.58   
 
37.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
2.5
49.36   
 
38.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
49.09   
 
39.01297
12272
Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
DS
DS
7
4
48.59   
 
40.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
48.50   
 
41.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
48.37   
 
42.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
48.33   
 
43.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
WP
ZP
18
4
47.80   
 
44.06041
 
Edward Niewierowski
Mati Peri
WP
ISR
11
6
47.80   
 
45.04350
04427
Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
WM
WM
9
7
47.46   
 
46.05222
05277
Stefan Masternak
Hieronim Nowacki
WP
WP
5
5
47.38   
 
47.05017
05371
Józef Grewling
Grzegorz Samol
WP
WP
7
4
46.43   
 
48.10450
08434
Jacek Dmowski
Witold Tomaszek
MA
MA
13
12
45.55   
 
49.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
5
2.5
45.18   
 
50.05226
09995
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
WP
WP
11
4
44.70   
 
51.05244
18502
Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
WP
WP
2
0
44.35   
 
52.11424
17508
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
WP
WP
4
2
42.88   
 
53.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
42.63   
 
54.09110
05430
Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
WP
WP
2
4
42.48   
 
55.13033
02552
Andrzej Pertkiewicz
Piotr Sopiński
LU
LU
4
3
39.15   
 
56.16728
12093
Paweł Biś
Jarosław Marczewski
WP
WP
1.5
2.5
37.78   
 
57.14789
05170
Bartosz Kaczmarek
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
2.5
12
37.62   
 
58.13899
05074
Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
WP
WP
3
5
36.77   
 
59.05242
15044
Ewa Knapik
Piotr Surdyk
WP
WP
5
2.5
30.36   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1838 punktów PKL, w tym 934 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-20 g.03:39:02 (0.2318/128) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.