Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3648/20365 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
Kongresowy 1
piątek, 30 czerwca 2017r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
64.036633III
III
2.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
62.806332III
III
3.01223
17298
Cathy Bałdysz
Rob Helle
DS
DS
17
7
62.116030 
 
4.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
7
61.405829 
 
5.17167
18011
Tomasz Kiełbasa
Filip Parol
MA
MA
2.5
1.5
61.085528 
 
6.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
60.595327 
 
7.12450
09550
Katarzyna Dufrat
Jakub Wojcieszek
MA
SW
13
17
60.165025 
 
8.01627
01727
Waldemar Siuda
Artur Winkler
DS
DS
12
9
59.814824 
 
9.09992
02278
Karol Humiński
Kazimierz Jaskuła
LB
LB
3
7
58.524523 
 
10.02121
05856
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
LB
WP
17
21
57.604322 
 
11.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
57.604121 
 
12.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
57.153819 
 
13.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
56.803618 
 
14.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
56.483317 
 
15.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
56.423116 
 
16.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
55.892814 
 
17.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
55.712613 
 
18.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
55.362312 
 
19.17724
18760
Maksymilian Grochowski
Joanna Zalewska
MA
MA
1
0
55.312111 
 
20.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
55.311910 
 
21.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
55.16168 
 
22.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
11
5
54.98147 
 
23.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
54.97137 
 
24.11296
13693
Artur Pomarański
Curt Sjolin
ZP
LB
4
2
54.80137 
 
25.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
54.44126 
 
26.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
54.36126 
 
27.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
2.5
54.26126 
 
28.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
54.18116 
 
29.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
54.14116 
 
30.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
9
53.49105 
 
31.12383
 
Andrzej Chodowski
Gerard Langenmayr
DS
GER
1.5
6
53.27105 
 
32.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
LB
OP
5
4
53.27105 
 
33.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
53.2195 
 
34.02673
03356
Marek Jaworski
Katarzyna Michałek
MP
SL
12
7
53.1795 
 
35.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
52.9884 
 
36.16070
17030
Krystian Bączek
Anna Zaręba
MA
MA
3
2
52.8284 
 
37.12999
11550
Adam Krysa
Piotr Marcinowski
MP
DS
9
7
52.5774 
 
38.10043
09357
Łukasz Kalbarczyk
Arkadiusz Majcher
MA
PK
5
7
52.5574 
 
39.06580
16875
Piotr Dybicz
Edward Sucharda
MA
MA
11
3
52.4074 
 
40.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MP
SW
18
13
52.2563 
 
41.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
52.2363 
 
42.06963
07431
Marek Szymanowski
Marek Witek
WP
PK
24
21
52.1053 
 
43.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
51.9153 
 
44.17681
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
WP
WP
1
1
51.7442 
 
45.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
51.6542 
 
46.06507
06689
Wojciech Biegajło
Andrzej Kondeja
MA
MA
13
13
51.5742 
 
47.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2.5
4
51.3032 
 
48. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
51.1232 
 
49.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
12
50.8921 
 
50.09006
15044
Adam Peszke
Piotr Surdyk
WP
WP
4
2.5
50.8121 
 
51.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WP
WP
4
12
50.7821 
 
52.06540
08203
Bartosz Chmurski
Wojciech Gaweł
MA
MA
21
19
50.3111 
 
53.14458
11374
Paweł Górzyński
Paweł Grocholski
DS
DS
2
2
50.2811 
 
54.06795
01643
Ewa Miszewska
Ewa Sobolewska
WP
LD
19
13
50.27   
 
55.13074
14250
Maciej Grabiec
Marcin Szymański
MP
WP
7
4
50.02   
 
56.03393
03455
Marek Nowakowski
Jerzy Radomski
SL
SL
9
12
50.00   
 
57.03266
10219
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
4
49.49   
 
58.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
49.22   
 
59.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
49.11   
 
60.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
12
48.98   
 
61.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
DS
11
11
48.93   
 
62.02631
02793
Kazimierz Dziadkowiec
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
48.82   
 
63.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
OP
9
4
48.30   
 
64.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
4
48.23   
 
65.07543
11428
Przemysław Teleszyński
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
47.83   
 
66.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
47.83   
 
67.10584
11519
Wiesław Puton
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
47.59   
 
68.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
47.49   
 
69.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2
47.40   
 
70.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
3
5
47.33   
 
71.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
47.29   
 
72.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
MP
DS
5
7
47.18   
 
73.01817
01554
Ryszard Jakubowski
Janusz Pawlicki
OP
DS
11
5
47.15   
 
74.05675
05830
Mariusz Kraśnicki
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
46.94   
 
75.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
46.85   
 
76.05635
14845
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
LD
PM
5
5
46.84   
 
77.18147
17723
Grzegorz Gruza
Michał Lange
MA
MA
0.5
0.5
46.81   
 
78.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
46.68   
 
79.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
46.62   
 
80.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
46.46   
 
81.01455
17899
Roland Lippik
Bartosz Żbik
DS
MP
5
1
46.03   
 
82.02013
01910
Andrzej Jeleniewski
Roman Zabłocki
WP
OP
18
5
45.94   
 
83.15878
16699
Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2.5
45.67   
 
84.06556
01608
Sylwester Cieślak
Marek Rużyło
MA
DS
12
5
45.56   
 
85.05111
07849
Wit Klapper
Bogdan Szulejewski
SL
MA
21
21
45.46   
 
86.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
45.31   
 
87.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
45.28   
 
88.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.57   
 
89.13471
02261
Jacek Bryja
Krzysztof Hajkowski
SL
LB
4
9
44.43   
 
90. 
11466
Jan Laszczak
Tadeusz Laszczak
-
MA
0
7
44.32   
 
91.12006
09210
Danuta Krupnik
Tatiana Verkhos
MA
MA
5
3
43.58   
 
92.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
43.26   
 
93.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
42.78   
 
94.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
42.73   
 
95.11423
10721
Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
LD
LU
4
7
42.62   
 
96.02316
09001
Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
LB
LB
5
3
42.46   
 
97.03096
18222
Konrad Ciborowski
Konrad Ciborowski
MP
MP
11
0
41.95   
 
98.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
41.45   
 
99.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
40.63   
 
100.18493
16255
Jarosław Chłądowicz
Joanna Kokot
DS
DS
0.5
1.5
40.22   
 
101. 
 
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
-
-
0
0
39.74   
 
102.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
0.5
0.5
38.91   
 
103.18221
 
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
-
0
0
38.53   
 
104.18778
18774
Robert Głodowski
Ewa Orłowska
MA
MA
0
0
33.69   
 
105.17082
17083
Maciej Boczar
Paweł Płocki
MA
MA
2.5
2.5
33.28   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2168 punktów PKL, w tym 1110 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-11-24 g.19:37:57 (0.2007/220) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.