Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3648/20400 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
Kongresowy 2
sobota, 1 lipca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13438
13412
Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
MA
WP
9
4
69.236834III
III
2.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
7
65.016633III
III
3.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
63.686432 
 
4.03393
03455
Marek Nowakowski
Jerzy Radomski
SL
SL
9
12
61.506231 
 
5.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
61.406030 
 
6.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
12
60.755829 
 
7.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
60.695628 
 
8.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
WP
5
18
60.695427 
 
9.08793
02793
Tadeusz Rejdych
Paweł Skałacki
MP
MP
7
7
60.505226 
 
10.05111
05464
Wit Klapper
Witold Turant
SL
LD
21
18
60.015126 
 
11.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
59.634925 
 
12.06925
12123
Maciej Sikora
Mateusz Stępiński
MA
MA
11
7
59.424724 
 
13.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
3
3
59.354523 
 
14.06540
08203
Bartosz Chmurski
Wojciech Gaweł
MA
MA
21
19
58.184322 
 
15.01508
01627
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
58.114121 
 
16.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
OP
9
4
58.034020 
 
17.16070
06580
Krystian Bączek
Piotr Dybicz
MA
MA
3
11
57.513819 
 
18.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
57.453618 
 
19.13074
14250
Maciej Grabiec
Marcin Szymański
MP
WP
7
4
57.203417 
 
20.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
57.013216 
 
21.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
56.883116 
 
22.16184
02434
Tomasz Bartnicki
Jerzy Trembowski
LB
LB
4
11
56.742915 
 
23.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
56.642714 
 
24.05859
09550
Artur Wasiak
Jakub Wojcieszek
WP
SW
12
17
56.592513 
 
25.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
56.212312 
 
26.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
OP
PK
4
21
56.002111 
 
27.12006
09210
Danuta Krupnik
Tatiana Verkhos
MA
MA
5
3
55.802010 
 
28.02013
02121
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
18
17
55.56189 
 
29.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
55.30168 
 
30. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
55.18147 
 
31.15595
11903
Maciej Dąbrowski
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
7
7
55.06147 
 
32.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
DS
11
11
54.50137 
 
33.05675
05830
Mariusz Kraśnicki
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
54.37137 
 
34.09667
06822
Arkadiusz Górzewski
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
54.35137 
 
35.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
54.15137 
 
36.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
54.06126 
 
37.01643
06963
Ewa Sobolewska
Marek Szymanowski
LD
WP
13
24
53.98126 
 
38.15878
16699
Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2.5
53.95126 
 
39.12320
17167
Zofia Bałdysz
Tomasz Kiełbasa
DS
MA
4
2.5
53.82116 
 
40.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
53.80116 
 
41.15802
13028
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
PM
PM
3
5
53.78116 
 
42.02904
06274
Janusz Gawęcki
Ryszard Kiełczewski
SW
SL
18
18
53.67105 
 
43.05691
05856
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
53.65105 
 
44.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
53.63105 
 
45.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
0.5
1
53.5995 
 
46.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
53.5695 
 
47.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
MA
OP
13
5
53.5495 
 
48.07815
07849
Lena Leszczyńska
Bogdan Szulejewski
MA
MA
7
21
53.5284 
 
49.03266
10219
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
4
53.4684 
 
50.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
4
53.4584 
 
51.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
53.3284 
 
52.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
53.2974 
 
53.03096
17161
Konrad Ciborowski
Krzysztof Cichy
MP
MA
11
2.5
53.1874 
 
54.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
53.0674 
 
55.15340
03469
Aleksander Drabczyk
Marzena Ropska
SL
SL
3
5
53.0674 
 
56.07130
10584
Eugeniusz Konik
Wiesław Puton
OP
DS
4
5
52.9263 
 
57.09006
15044
Adam Peszke
Piotr Surdyk
WP
WP
4
2.5
52.4863 
 
58.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
52.4053 
 
59.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
52.3353 
 
60.01223
17298
Cathy Bałdysz
Rob Helle
DS
DS
17
7
52.1253 
 
61.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
52.0442 
 
62.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2
7
52.0342 
 
63.14458
11374
Paweł Górzyński
Paweł Grocholski
DS
DS
2
2
51.9842 
 
64.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
51.8632 
 
65.10023
06795
Leszek Łuniewski
Ewa Miszewska
LD
WP
12
19
51.6732 
 
66.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
11
5
51.6132 
 
67.06507
06689
Wojciech Biegajło
Andrzej Kondeja
MA
MA
13
13
51.5232 
 
68.08485
08434
Grażyna Busse
Witold Tomaszek
SL
MA
15
12
51.2521 
 
69.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
51.0621 
 
70.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
9
11
50.8621 
 
71.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
50.7211 
 
72.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
MP
DS
5
7
50.6911 
 
73.12450
10217
Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
MA
MA
13
5
50.4511 
 
74.05282
05352
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
5
50.43   
 
75.06556
01608
Sylwester Cieślak
Marek Rużyło
MA
DS
12
5
50.21   
 
76.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
MA
7
2.5
49.97   
 
77.12999
11550
Adam Krysa
Piotr Marcinowski
MP
DS
9
7
49.82   
 
78.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
49.79   
 
79.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
49.75   
 
80.04078
01628
Jan Gardocki
Roman Siwiec
PD
DS
7
3
49.72   
 
81.01217
01713
Krystyna Augustyniak
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
5
49.72   
 
82.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
49.56   
 
83.15511
07686
Kacper Kopka
Tomasz Radko
MA
MP
4
5
49.29   
 
84.01224
05221
Marek Bałdysz
Tadeusz Masłowski
DS
WP
13
7
49.16   
 
85.06562
06898
Maciej Czajkowski
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
4
4
49.16   
 
86.11551
18311
Grzegorz Jarząbek
Bartłomiej Sikorski
DS
DS
5
0.5
49.12   
 
87.18828
11296
Ryszard Barabasz
Artur Pomarański
-
ZP
0
4
48.62   
 
88.03724
10534
Leszek Hejne
Waldemar Sroczyński
KP
LB
7
9
48.62   
 
89.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
5
3
48.41   
 
90.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
48.23   
 
91.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
48.22   
 
92.01945
07906
Mirosław Bublewicz
Andrzej Parmonik
LB
LB
11
5
48.16   
 
93.03083
03543
Damian Burek
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
47.58   
 
94.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
47.21   
 
95.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
47.01   
 
96.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
46.78   
 
97.01297
01740
Mirosław Fechner
Marek Woźniak
DS
DS
7
4
46.73   
 
98.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
46.59   
 
99.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
46.56   
 
100. 
 
Otakar Svoboda
Paula Svobodova
-
-
6
6
46.54   
 
101.02650
16898
Krzysztof Góra
Maciej Kędzierski
OP
MP
7
2.5
46.47   
 
102.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MP
SW
18
13
46.32   
 
103.12383
 
Andrzej Chodowski
Gerard Langenmayr
DS
GER
1.5
6
46.23   
 
104.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
46.01   
 
105.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
46.00   
 
106.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
45.81   
 
107.17889
17899
Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1
45.80   
 
108.07232
15294
Grzegorz Andrzejowski
Aleksandra Pacura
MP
MP
5
2
45.72   
 
109.17513
16000
Bartosz Bunar
Szymon Superson
MP
MP
2
1.5
45.44   
 
110.13450
01493
Konrad Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
1
13
45.27   
 
111.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
45.12   
 
112.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
9
5
45.10   
 
113.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
44.96   
 
114.11423
10721
Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
LD
LU
4
7
44.94   
 
115.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
44.52   
 
116.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2
44.32   
 
117.17724
18760
Maksymilian Grochowski
Joanna Zalewska
MA
MA
1
0
44.27   
 
118.01437
03593
Zdzisław Kunc
Grzegorz Wodecki
DS
SL
11
5
44.25   
 
119.01291
09568
Krzysztof Dziekański
Mariusz Ilnicki
DS
DS
12
5
43.69   
 
120.07052
09357
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
MA
PK
11
7
43.66   
 
121.09992
02278
Karol Humiński
Kazimierz Jaskuła
LB
LB
3
7
43.43   
 
122.02673
03356
Marek Jaworski
Katarzyna Michałek
MP
SL
12
7
43.29   
 
123.10356
18794
Agnieszka Jonczyk
Danuta Kaczmarek
MA
LB
3
0.5
43.25   
 
124.02316
09001
Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
LB
LB
5
3
42.72   
 
125.01817
01554
Ryszard Jakubowski
Janusz Pawlicki
OP
DS
11
5
42.36   
 
126.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
42.32   
 
127.17775
12272
Maciej Betliński
Anna Makarewicz
DS
DS
0
4
42.18   
 
128. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikowa
-
-
6
6
42.17   
 
129.12158
17361
Izabella Jaworska
Marta Makarewicz
LD
MA
3
2.5
42.13   
 
130.18778
18774
Robert Głodowski
Ewa Orłowska
MA
MA
0
0
41.65   
 
131.05635
14845
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
LD
PM
5
5
41.65   
 
132.01498
01768
Marek Michalski
Jerzy Zatorski
DS
DS
5
3
40.83   
 
133.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
40.65   
 
134.02261
02042
Krzysztof Hajkowski
Aleksander Kozłowski
LB
LB
9
3
40.54   
 
135.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
40.19   
 
136.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
40.12   
 
137.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
2.5
39.76   
 
138. 
 
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
-
-
0
0
38.95   
 
139.15615
15226
Waldemar Pietrasiewicz
Ryszard Szkwarek
LB
LB
2
2
38.70   
 
140.02228
02235
Olgierd Chmielewski
Jacek Corn
LB
LB
2.5
4
38.28   
 
141.03256
 
Henryk Kopernok
Andrzej Kuźnar
SL
-
5
0
38.23   
 
142.18271
 
Rafał Przywara
Magda Wołodko
DS
-
0.5
0
37.54   
 
143.01270
01523
Grzegorz Czapulak
Jan Niebudek
DS
DS
5
2.5
37.01   
 
144.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
1.5
1.5
34.93   
 
145.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
0
34.89   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3064 punkty PKL, w tym 1568 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-11-24 g.19:38:48 (0.2586/300) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.