Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2015 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3648/20401 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
OTP** Kongresowy Mikstowy
sobota, 1 lipca 2017r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08950
01865
Iwona Czajka
Andrzej Pawlak
MA
MA
7
13
66.667538II
II
2.01217
01433
Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
DS
LB
3
11
59.987136III
III
3.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
4
59.916734III
III
4.16544
11550
Hanna Ciuńczyk
Piotr Marcinowski
MA
DS
2
7
59.916432 
 
5. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikowa
-
-
6
6
58.766030 
 
6.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
58.435729 
 
7.07779
08619
Jan Betley
Anna Sztyber
MA
MA
9
5
58.285327 
 
8.12154
14317
Mateusz Sobczak
Aleksandra Talaczek
DS
MP
7
2
57.885025 
 
9.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WP
WP
4
12
57.574724 
 
10.08485
15595
Grażyna Busse
Maciej Dąbrowski
SL
MA
15
7
57.494322 
 
11.12272
08434
Anna Makarewicz
Witold Tomaszek
DS
MA
4
12
57.204020 
 
12.07811
07815
Marcin Krupowicz
Lena Leszczyńska
LB
MA
21
7
57.113719 
 
13.05670
08946
Andrzej Kozikowski
Małgorzata Sokołowska
LD
LD
13
4
56.793317 
 
14.07232
15294
Grzegorz Andrzejowski
Aleksandra Pacura
MP
MP
5
2
56.693015 
 
15.04848
05508
Maria Tomczewska
Robert Włodkowski
PM
WP
7
5
56.322613 
 
16.16255
15143
Joanna Kokot
Marcin Pastudzki
DS
DS
1.5
2.5
56.222312 
 
17.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
SW
3
18
55.972010 
 
18.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
1.5
3
55.95168 
 
19.13828
01674
Kamila Kukuła
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
5
11
55.74158 
 
20.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
WP
7
18
55.35147 
 
21.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
54.69147 
 
22.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
SW
MA
17
2.5
54.46137 
 
23.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
54.45137 
 
24.06795
07849
Ewa Miszewska
Bogdan Szulejewski
WP
MA
19
21
54.42126 
 
25.17167
18760
Tomasz Kiełbasa
Joanna Zalewska
MA
MA
2.5
0
54.30126 
 
26.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
53.55116 
 
27.13065
01369
Anna Jankowska
Piotr Kalinowski
DS
DS
3
7
53.39105 
 
28.12320
01554
Zofia Bałdysz
Janusz Pawlicki
DS
DS
4
5
53.36105 
 
29. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
53.2395 
 
30.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
MA
7
2.5
52.9995 
 
31.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1
52.9184 
 
32.05242
09006
Ewa Knapik
Adam Peszke
WP
WP
5
4
52.8274 
 
33.12006
15032
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
MA
MA
5
3
52.8274 
 
34.08166
09357
Renata Dancewicz
Arkadiusz Majcher
MA
PK
5
7
52.7963 
 
35.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
MA
LB
19
17
52.5263 
 
36.05282
05352
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
5
52.3153 
 
37.09667
06822
Arkadiusz Górzewski
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
52.1653 
 
38.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
0.5
3
51.9242 
 
39.05246
07591
Zofia Mikołajczyk
Aleksander Nowakowski
WP
DS
4
11
51.1732 
 
40.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
2.5
5
50.8832 
 
41.01643
06963
Ewa Sobolewska
Marek Szymanowski
LD
WP
13
24
50.8121 
 
42.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
50.5521 
 
43.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
50.4111 
 
44.06540
14036
Bartosz Chmurski
Joanna Michalska
MA
MA
21
2
50.39   
 
45.18794
08978
Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
LB
LB
0.5
15
50.37   
 
46.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
49.86   
 
47.18011
14749
Filip Parol
Agnieszka Piesiewicz
MA
MA
1.5
2
49.31   
 
48.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
49.15   
 
49.16898
18149
Maciej Kędzierski
Karolina Melkonyan
MP
MA
2.5
0.5
48.76   
 
50.06551
16716
Jacek Ciechomski
Lena Ostrowska
SW
MA
19
2.5
48.57   
 
51.10584
11519
Wiesław Puton
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
48.51   
 
52.03345
03469
Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
SL
SL
18
5
48.41   
 
53.08549
02121
Anna Maduzia
Ryszard Sakowicz
MA
LB
5
17
48.33   
 
54. 
 
Otakar Svoboda
Paula Svobodova
-
-
6
6
48.33   
 
55.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
48.18   
 
56.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
7
5
47.95   
 
57.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
47.68   
 
58.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
MA
11
13
47.61   
 
59.10217
14728
Urszula Kędzierska
Kamil Nowak
MA
MA
5
9
47.47   
 
60.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
47.01   
 
61.17513
17842
Bartosz Bunar
Maria Kopczyńska
MP
MA
2
1
46.93   
 
62.09210
09903
Tatiana Verkhos
Michał Witkowski
MA
OP
3
4
46.91   
 
63.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
2.5
46.35   
 
64.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
46.21   
 
65.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
46.19   
 
66.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
46.17   
 
67.15044
18502
Piotr Surdyk
Małgorzata Węglewska
WP
WP
2.5
0
45.78   
 
68.14237
14974
Dominik Jastrzębski
Karolina Walędzik
MA
MA
3
2
45.77   
 
69. 
 
Ela Gazdecka
Kamil Gazdecki
-
-
0
0
45.43   
 
70.05718
03356
Jerzy Michałek
Katarzyna Michałek
SL
SL
21
7
45.12   
 
71.15217
05700
Zofia Diakowska
Mieczysław Magott
DS
OP
2.5
3
45.08   
 
72.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
45.06   
 
73.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
0.5
0.5
44.94   
 
74.03096
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
11
0
44.70   
 
75.17361
07431
Marta Makarewicz
Marek Witek
MA
PK
2.5
21
44.06   
 
76.01223
17298
Cathy Bałdysz
Rob Helle
DS
DS
17
7
43.32   
 
77.18493
 
Jarosław Chłądowicz
Maria Wasilewska
DS
-
0.5
0
42.23   
 
78.18067
14783
Katarzyna Jakieła
Patryk Patreuha
DS
DS
0.5
3
42.06   
 
79.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
0
39.08   
 
80.17214
17030
Karol Konopko
Anna Zaręba
MA
MA
2
2
37.88   
 
81.01035
01437
Elżbieta Ćwierz-Superson
Zdzisław Kunc
PK
DS
5
11
37.35   
 
82.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
36.59   
 
83. 
14357
Anna Kowalska
Tomasz Sobczak
-
LD
0
2
36.11   
 
84.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
36.01   
 
85.18778
18774
Robert Głodowski
Ewa Orłowska
MA
MA
0
0
35.08   
 
86.17843
16000
Mariana Hernandez
Szymon Superson
MA
MP
1.5
1.5
33.78   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2026 punktów PKL, w tym 1036 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-09-25 g.10:06:14 (0.2265/182) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.