Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2015 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3648/20444 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
Kongresowy 5
poniedziałek, 3 lipca 2017r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01727
13174
Artur Winkler
Ryszard Zwolak
DS
OP
9
4
62.836131III
III
2.05691
07431
Grzegorz Lewaciak
Marek Witek
LD
PK
18
21
61.425930III
III
3.15519
01711
Piotr Kulesza
Lech Warężak
DS
DS
5
9
60.415628 
 
4.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
DS
11
11
60.385427 
 
5.17167
15032
Tomasz Kiełbasa
Rafał Maszenda
MA
MA
2.5
3
60.065226 
 
6.11551
11550
Grzegorz Jarząbek
Piotr Marcinowski
DS
DS
5
7
59.845025 
 
7.07190
05111
Paweł Chindelewicz
Wit Klapper
PM
SL
12
21
59.594824 
 
8.07849
08434
Bogdan Szulejewski
Witold Tomaszek
MA
MA
21
11
59.324623 
 
9.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
13
58.914422 
 
10.02121
09550
Ryszard Sakowicz
Jakub Wojcieszek
LB
SW
17
17
58.844221 
 
11.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
58.774121 
 
12.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
3
3
58.673920 
 
13.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
58.493719 
 
14.06554
18699
Jarosław Cieślak
Piotr Ciszak
WP
LD
17
0
58.383518 
 
15.06540
06963
Bartosz Chmurski
Marek Szymanowski
MA
WP
21
24
58.193317 
 
16.04948
14167
Grzegorz Dembiński
Dariusz Lisiecki
WP
DS
7
4
58.123116 
 
17.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
58.032915 
 
18.03454
03562
Jacek Radomski
Jerzy Ujma
SL
OP
9
12
57.662714 
 
19.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
57.552513 
 
20.07779
12123
Jan Betley
Mateusz Stępiński
MA
MA
9
7
57.142312 
 
21.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2
56.982111 
 
22.12158
08978
Izabella Jaworska
Jacek Leśniczak
LD
LB
3
15
56.901910 
 
23.01223
17298
Cathy Bałdysz
Rob Helle
DS
DS
17
7
56.67179 
 
24.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
56.60158 
 
25.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
12
18
56.26137 
 
26.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WP
WP
4
12
56.25126 
 
27.02673
03356
Marek Jaworski
Katarzyna Michałek
MP
SL
12
7
56.24126 
 
28.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2
4
55.74126 
 
29.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
55.56116 
 
30.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
55.53116 
 
31.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
54.86116 
 
32.08253
02907
Witold Grochulski
Waldemar Haponiuk
LU
SW
5
5
54.78105 
 
33.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
54.70105 
 
34.01817
05221
Ryszard Jakubowski
Tadeusz Masłowski
OP
WP
11
7
54.49105 
 
35.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
LD
4
3
54.4795 
 
36.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
54.0195 
 
37.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
WP
5
18
53.7595 
 
38.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
53.5284 
 
39.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
53.4884 
 
40.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
53.4684 
 
41.12382
12383
Zygmunt Adamski
Andrzej Chodowski
DS
DS
2
1.5
53.4074 
 
42.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
53.1674 
 
43.06689
03525
Andrzej Kondeja
Aleksy Swoboda
MA
SL
13
7
53.1474 
 
44.04915
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
WP
WP
5
7
52.8963 
 
45.16255
16699
Joanna Kokot
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1.5
2.5
52.8663 
 
46.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
WP
LB
5
5
52.7963 
 
47.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
52.2353 
 
48.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
51.9353 
 
49.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
51.8453 
 
50.17889
17899
Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
MP
MP
1
1
51.6642 
 
51.01291
01713
Krzysztof Dziekański
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
12
5
51.4742 
 
52.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
15
21
51.3742 
 
53. 
 
Philip Calder
Gerard Langenmayr
GER
GER
6
6
51.3032 
 
54.11296
09146
Artur Pomarański
Piotr Tuczyński
ZP
MA
4
15
51.0232 
 
55.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
11
50.6832 
 
56.18147
17723
Grzegorz Gruza
Michał Lange
MA
MA
0.5
0.5
50.6721 
 
57.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
50.4721 
 
58.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
50.4421 
 
59.09595
18189
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
DS
DS
4
1
50.4211 
 
60.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
50.3411 
 
61.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
12
50.2611 
 
62.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
50.22   
 
63.01437
05307
Zdzisław Kunc
Zbigniew Papierniak
DS
SL
11
13
50.20   
 
64.09025
11466
Andrzej Gelberg
Tadeusz Laszczak
MA
MA
9
7
50.19   
 
65.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
50.08   
 
66.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
50.05   
 
67.17934
16926
Szymon Ostrowski
Oskar Tokarczuk
DS
DS
1
1.5
49.79   
 
68.16259
09357
Maciej Kliś
Arkadiusz Majcher
MP
PK
3
7
49.74   
 
69.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
0.5
0.5
49.71   
 
70.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
49.60   
 
71.11842
11089
Piotr Matuszewski
Marek Michalczyk
LU
LU
3
3
49.49   
 
72.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
49.34   
 
73.09594
07130
Ewa Dziekańska
Eugeniusz Konik
DS
OP
9
4
49.16   
 
74.02262
08330
Zbigniew Halat
Paweł Marczak
LB
LB
12
3
48.76   
 
75.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
3
5
48.48   
 
76.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
48.31   
 
77.10023
06795
Leszek Łuniewski
Ewa Miszewska
LD
WP
12
19
48.25   
 
78.03206
09903
Maciej Janeczko
Michał Witkowski
OP
OP
7
4
48.22   
 
79.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
48.12   
 
80.14533
03472
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
SL
SL
1.5
9
48.00   
 
81.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
47.53   
 
82.01270
16217
Grzegorz Czapulak
Patrycja Krupnik
DS
DS
5
1
47.53   
 
83.07079
06348
Zbigniew Frank
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
47.46   
 
84.04909
02275
Dariusz Brudnowski
Tomasz Jarmoliński
WP
LB
3
5
47.36   
 
85.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
11
5
47.04   
 
86. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
46.74   
 
87.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
46.72   
 
88.18011
08619
Filip Parol
Anna Sztyber
MA
MA
1.5
5
46.68   
 
89.10584
11519
Wiesław Puton
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
46.66   
 
90.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
2
2
46.61   
 
91.13828
01910
Kamila Kukuła
Roman Zabłocki
DS
OP
5
5
46.00   
 
92.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
45.92   
 
93.04078
09924
Jan Gardocki
Jacek Kowalski
PD
MA
7
5
45.57   
 
94.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
0
0
45.08   
 
95.02261
02057
Krzysztof Hajkowski
Radosław Liskowiak
LB
LB
9
5
44.84   
 
96.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
44.69   
 
97.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
MA
11
13
44.56   
 
98.07327
10925
Andrzej Huńka
Kazimierz Zdebski
OP
SL
4
2.5
44.35   
 
99.04922
07815
Piotr Busse
Lena Leszczyńska
SL
MA
19
7
44.11   
 
100.12006
09210
Danuta Krupnik
Tatiana Verkhos
MA
MA
5
3
44.00   
 
101.01803
01905
Stanisław Górski
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
5
7
43.68   
 
102.11554
18311
Bartłomiej Okopiński
Bartłomiej Sikorski
DS
DS
2
0.5
43.53   
 
103.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
43.37   
 
104.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
42.71   
 
105.02316
02401
Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
5
5
42.45   
 
106.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2.5
42.44   
 
107.04878
12996
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
WP
WP
5
3
42.29   
 
108.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
MA
7
2.5
41.93   
 
109.18222
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
0
0
41.82   
 
110.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
41.61   
 
111.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
3
12
41.53   
 
112.01217
13693
Krystyna Augustyniak
Curt Sjolin
DS
LB
3
2
40.71   
 
113.06507
06556
Wojciech Biegajło
Sylwester Cieślak
MA
MA
13
12
40.60   
 
114.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1
39.65   
 
115.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
39.35   
 
116.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
1.5
1.5
38.76   
 
117.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1
0.5
37.83   
 
118.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2
36.98   
 
119.17724
18760
Maksymilian Grochowski
Joanna Zalewska
MA
MA
1
0
34.00   
 
120.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
33.35   
 
121. 
 
Dawid Diduch
Anna Kowalska
-
-
0
0
25.05   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2302 punkty PKL, w tym 1186 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-09-25 g.10:05:56 (0.2069/252) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.