Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2015 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3648/20445 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
Kongresowy 6
wtorek, 4 lipca 2017r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04948
14167
Grzegorz Dembiński
Dariusz Lisiecki
WP
DS
7
4
59.915930III
III
2.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
55.575729III
III
3.02121
07849
Ryszard Sakowicz
Bogdan Szulejewski
LB
MA
17
21
54.415427 
 
4.01397
01578
Piotr Korecki
Marcin Preisner
LB
LB
5
2
50.695226 
 
5.06274
07431
Ryszard Kiełczewski
Marek Witek
SL
PK
18
21
46.075025 
 
6.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
45.704824 
 
7.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
4
44.784623 
 
8.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
42.894422 
 
9.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
2.5
42.314221 
 
10.06540
06963
Bartosz Chmurski
Marek Szymanowski
MA
WP
21
24
40.694020 
 
11.02673
09520
Marek Jaworski
Marek Przybyła
MP
LD
12
5
36.723819 
 
12.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
35.173518 
 
13.06554
18699
Jarosław Cieślak
Piotr Ciszak
WP
LD
17
0
34.763317 
 
14.03525
03562
Aleksy Swoboda
Jerzy Ujma
SL
OP
7
12
34.443116 
 
15.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
34.352915 
 
16.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
33.912714 
 
17.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
33.432513 
 
18.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
30.962312 
 
19. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
30.912111 
 
20.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WP
WP
4
12
30.461910 
 
21.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
12
30.37179 
 
22.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
29.41158 
 
23.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
27.13137 
 
24.03206
03593
Maciej Janeczko
Grzegorz Wodecki
OP
SL
7
5
24.59126 
 
25.03356
09037
Katarzyna Michałek
Mirosław Roesler
SL
WM
7
11
23.07126 
 
26.16070
17214
Krystian Bączek
Karol Konopko
MA
MA
3
2
22.43116 
 
27.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
22.20116 
 
28.01223
17298
Cathy Bałdysz
Rob Helle
DS
DS
17
7
22.00116 
 
29.01361
01634
Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
9
3
22.00105 
 
30.01803
07130
Stanisław Górski
Eugeniusz Konik
OP
OP
5
4
21.89105 
 
31.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
21.65105 
 
32.11550
09550
Piotr Marcinowski
Jakub Wojcieszek
DS
SW
7
17
21.2095 
 
33.08166
09903
Renata Dancewicz
Michał Witkowski
MA
OP
5
4
21.1595 
 
34.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
2
2
20.4884 
 
35.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
16.3584 
 
36.09025
11466
Andrzej Gelberg
Tadeusz Laszczak
MA
MA
9
7
15.8984 
 
37.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
15.0974 
 
38.18147
17723
Grzegorz Gruza
Michał Lange
MA
MA
0.5
0.5
14.6774 
 
39.12450
01726
Katarzyna Dufrat
Tomasz Winciorek
MA
WP
13
18
14.5774 
 
40.16255
11554
Joanna Kokot
Bartłomiej Okopiński
DS
DS
1.5
2
13.1563 
 
41.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
12.9163 
 
42.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1
12.4863 
 
43.02249
02365
Florian Fabiś
Jan Obuchowicz
LB
LB
5
9
11.7253 
 
44.16184
01433
Tomasz Bartnicki
Aleksander Kud
LB
LB
4
11
10.7653 
 
45.05307
07725
Zbigniew Papierniak
Grzegorz Superson
SL
MP
13
11
10.0053 
 
46.01618
01632
Andrzej Sawko
Aleksander Skorupa
DS
DS
5
5
9.7242 
 
47.13828
15519
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
DS
DS
5
5
7.3342 
 
48.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
5
3
5.3742 
 
49.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
12
18
4.5632 
 
50.16000
16926
Szymon Superson
Oskar Tokarczuk
MP
DS
1.5
1.5
3.1132 
 
51.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
0.5
1
1.4321 
 
52.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
3
12
1.3721 
 
53.07079
06348
Zbigniew Frank
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
1.2621 
 
54.04078
09924
Jan Gardocki
Jacek Kowalski
PD
MA
7
5
0.2211 
 
55.08978
17625
Jacek Leśniczak
Honorata Sobolewska
LB
MA
15
2.5
-0.0211 
 
56.06689
15226
Andrzej Kondeja
Ryszard Szkwarek
MA
LB
13
2
-0.7211 
 
57.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
-0.94   
 
58.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
DS
11
11
-1.11   
 
59.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
-1.81   
 
60.18222
03096
Konrad Ciborowski
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
11
-2.33   
 
61.17301
02417
Arkadiusz Jaranowski
Jan Stoklasek
LB
LB
2
4
-3.59   
 
62.04878
12996
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
WP
WP
5
3
-5.26   
 
63.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
-5.65   
 
64.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1
0.5
-6.09   
 
65.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2
-6.39   
 
66.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
-6.54   
 
67.09001
02401
Marek Matwijewicz
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
3
5
-6.57   
 
68.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
-7.17   
 
69.02057
07915
Radosław Liskowiak
Wiesław Skowron
LB
LB
5
4
-9.15   
 
70.02275
05483
Tomasz Jarmoliński
Tomasz Wasilewski
LB
WP
5
7
-9.31   
 
71.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
-10.09   
 
72.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
-10.17   
 
73.10356
18794
Agnieszka Jonczyk
Danuta Kaczmarek
MA
LB
3
0.5
-10.69   
 
74.02278
10003
Kazimierz Jaskuła
Eugeniusz Wilniewiec
LB
LB
7
5
-13.31   
 
75.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
-13.93   
 
76.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
-15.76   
 
77.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
-16.56   
 
78.11551
18311
Grzegorz Jarząbek
Bartłomiej Sikorski
DS
DS
5
0.5
-16.61   
 
79.10023
15032
Leszek Łuniewski
Rafał Maszenda
LD
MA
12
3
-17.59   
 
80.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
-18.93   
 
81. 
 
Ryszard Bartosz
Henryk Fienger
-
-
0
0
-19.46   
 
82.04909
04915
Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
WP
WP
3
5
-20.13   
 
83. 
 
Grzegorz Kania
Jan Pijar
-
-
0
0
-20.22   
 
84.16217
01718
Patrycja Krupnik
Bogumił Wegner
DS
DS
1
12
-20.22   
 
85.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
5
7
-20.94   
 
86.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
1.5
1.5
-21.33   
 
87.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
-21.85   
 
88.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
0
0
-21.91   
 
89.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
-22.43   
 
90.01905
10925
Andrzej Wojnarowski
Kazimierz Zdebski
OP
SL
7
2.5
-22.56   
 
91.07327
14533
Andrzej Huńka
Maciej Mendrek
OP
SL
4
1.5
-23.37   
 
92.02223
05221
Piotr Brzeziński
Tadeusz Masłowski
LB
WP
12
7
-24.30   
 
93.15746
15931
Tomasz Pawełczyk
Kajetan Wroński
SL
WP
2.5
2
-24.52   
 
94.17724
18760
Maksymilian Grochowski
Joanna Zalewska
MA
MA
1
0
-26.85   
 
95.16898
18011
Maciej Kędzierski
Filip Parol
MP
MA
2.5
1.5
-27.67   
 
96.13181
06556
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Cieślak
DS
MA
2.5
12
-28.06   
 
97.16183
18422
Zofia Miechowicz
Jerzy Szramowski
LB
LB
4
0
-28.20   
 
98.01817
01910
Ryszard Jakubowski
Roman Zabłocki
OP
OP
11
5
-28.28   
 
99.05111
05718
Wit Klapper
Jerzy Michałek
SL
SL
21
21
-30.06   
 
100.07052
09146
Edmund Czubak
Piotr Tuczyński
MA
MA
11
15
-31.06   
 
101.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
-31.37   
 
102.17889
17899
Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1
-34.46   
 
103.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2.5
-35.24   
 
104.05208
04848
Andrzej Malenta
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
-42.00   
 
105.01437
01554
Zdzisław Kunc
Janusz Pawlicki
DS
DS
11
5
-42.67   
 
106.09594
01713
Ewa Dziekańska
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
9
5
-52.52   
 
107.18284
17386
Aleks Bukat
Wojciech Potapczyk
DS
DS
0
0
-66.06   
 
108.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
-67.72   
 
109.18221
 
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
-
0
0
-78.69   
 
110.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
-80.33   
 
111.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
-88.91   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2056 punktów PKL, w tym 1058 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-09-25 g.10:06:42 (0.2283/232) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.