Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2015 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3648/20449 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
OTP** Kongresowy 10
sobota, 8 lipca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06274
03401
Ryszard Kiełczewski
Jarosław Ostrowski
SL
WP
18
15
63.728241II
II
2.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
9
60.397839III
III
3.01297
15519
Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
DS
DS
7
5
59.277337III
III
4.06540
02121
Bartosz Chmurski
Ryszard Sakowicz
MA
LB
21
17
59.177035 
 
5.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
58.446633 
 
6.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
WP
21
18
58.126332 
 
7.11296
12362
Artur Pomarański
Justyna Stachowiak-Kluz
ZP
WP
4
7
57.815930 
 
8.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
4
57.725528 
 
9.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
57.715226 
 
10.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
57.174824 
 
11.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
57.084422 
 
12.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
57.014121 
 
13.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
56.193719 
 
14.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
55.743417 
 
15.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
55.583015 
 
16.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
55.152613 
 
17.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
55.042312 
 
18.06963
09146
Marek Szymanowski
Piotr Tuczyński
WP
MA
24
15
55.001910 
 
19.02310
02390
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
LB
LB
9
5
54.57179 
 
20.02213
02398
Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
LB
LB
5
7
54.53168 
 
21.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
2.5
54.03158 
 
22.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
54.01158 
 
23.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
53.98147 
 
24.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
53.93147 
 
25.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
DS
LB
9
9
53.14137 
 
26.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
53.02126 
 
27.10405
13693
Bogusław Nowak
Curt Sjolin
DS
LB
5
2
52.78126 
 
28.16070
18011
Krystian Bączek
Filip Parol
MA
MA
3
1.5
52.24116 
 
29.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
52.21105 
 
30.04078
09924
Jan Gardocki
Jacek Kowalski
PD
MA
7
5
52.12105 
 
31.11358
05859
Aleksander Krych
Artur Wasiak
MA
WP
7
12
52.1195 
 
32.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
52.0695 
 
33.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
51.7084 
 
34.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
51.6774 
 
35.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
51.6674 
 
36.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
3
12
51.6263 
 
37.02262
15615
Zbigniew Halat
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
12
2
51.5853 
 
38.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
9
51.1153 
 
39.05226
05282
Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
WP
WP
11
12
50.9342 
 
40.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
4
50.7442 
 
41.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
5
7
50.6532 
 
42.11550
09550
Piotr Marcinowski
Jakub Wojcieszek
DS
SW
7
17
50.4521 
 
43.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
WP
LB
5
5
50.2521 
 
44.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
5
50.1911 
 
45.07190
06689
Paweł Chindelewicz
Andrzej Kondeja
PM
MA
12
13
50.15   
 
46.02040
02087
Skarbimir Kozar
Marian Nieznański
LB
LB
5
5
50.14   
 
47.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
50.08   
 
48.18618
09004
Maciej Fularz
Konrad Wójcik
LB
LB
0
4
49.65   
 
49.01234
08188
Kazimierz Bednarek
Robert Księżopolski
DS
DS
9
4
49.57   
 
50.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
49.54   
 
51.15217
17301
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
DS
LB
2.5
2
49.50   
 
52.16183
05307
Zofia Miechowicz
Zbigniew Papierniak
LB
SL
4
13
49.33   
 
53.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
49.29   
 
54.11519
02417
Bożena Rakuzy
Jan Stoklasek
DS
LB
2.5
4
49.27   
 
55.18251
07915
Elżbieta Lis
Wiesław Skowron
DS
LB
1
4
49.19   
 
56.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
47.91   
 
57.03085
09951
Jacek Cebulski
Jacek Michalski
OP
SL
7
3
47.79   
 
58.02415
10578
Stanisław Stefański
Sławomir Zubrycki
LB
LB
5
4
47.34   
 
59.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
47.24   
 
60.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2.5
47.12   
 
61.01224
12266
Marek Bałdysz
Marek Drukier
DS
WP
13
4
46.94   
 
62.02234
02433
Piotr Ciesielski
Zbigniew Telec
LB
LB
3
3
46.77   
 
63.06556
01910
Sylwester Cieślak
Roman Zabłocki
MA
OP
12
5
46.60   
 
64.01019
07431
Andrzej Byzdra
Marek Witek
PK
PK
5
21
46.53   
 
65.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
0.5
1
46.34   
 
66.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
2.5
5
46.33   
 
67.16255
17935
Joanna Kokot
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
1.5
1
46.16   
 
68.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
46.14   
 
69.01577
01628
Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
DS
DS
12
3
46.12   
 
70.16000
16926
Szymon Superson
Oskar Tokarczuk
MP
DS
1.5
1.5
45.87   
 
71.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
45.84   
 
72.03188
01641
Michał Haczewski
Zbigniew Sobczyk
SL
DS
5
12
45.28   
 
73.18828
 
Ryszard Barabasz
Philip Calder
-
GER
0
6
45.21   
 
74.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
45.04   
 
75.12889
02439
Ryszard Jakubczak
Stefan Waga
LB
LB
2.5
4
44.42   
 
76.12158
16716
Izabella Jaworska
Lena Ostrowska
LD
MA
3
2.5
44.20   
 
77.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
5
5
44.11   
 
78.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
44.00   
 
79.03498
03530
Zbigniew Słaby
Fabian Szczerek
SL
SL
5
4
43.74   
 
80.02013
11466
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Laszczak
WP
MA
18
7
42.90   
 
81.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
42.88   
 
82.14167
10260
Dariusz Lisiecki
Piotr Śmieliński
DS
WP
4
3
40.51   
 
83. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
40.31   
 
84.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
4
5
40.04   
 
85.12374
01627
Zdzisław Patreuha
Waldemar Siuda
DS
DS
4
12
39.65   
 
86.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1
39.21   
 
87.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
0.5
0
36.87   
 
88.13181
 
Sławomir Bogdanowicz
Gerard Langenmayr
DS
GER
2.5
6
35.90   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2262 punkty PKL, w tym 1152 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-09-25 g.10:06:22 (0.2157/186) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.