Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3917/21706 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** X. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
X "O uśmiech Patryka"
niedziela, 18 marca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12154
11319
Mateusz Sobczak
Przemysław Zawada
DS
MA
9
17
63.01100II
II
2.02685
02831
Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
19
61.8192III
III
3.07526
14226
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
21
4
60.8185III
III
4.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
59.6278 
 
5.16725
02727
Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
MP
MP
1.5
13
59.0171 
 
6.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
58.2265 
 
7.09835
15259
Tomasz Kłys
Dominika Ocylok
WP
DS
5
2
58.0858 
 
8.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
12
13
57.3851 
 
9.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
7
56.6745 
 
10.16898
08785
Maciej Kędzierski
Grzegorz Merynda
MP
MP
2.5
5
56.6338 
 
11.18221
02698
Łucja Ciborowska
Jakub Kowal
MP
MP
0.5
12
56.6331 
 
12.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
56.4325 
 
13.02804
02812
Piotr Stopa
Maciej Szczerczak
MP
MP
13
4
56.4220 
 
14.06274
07415
Ryszard Kiełczewski
Adam Śmieszkoł
SL
DS
18
5
56.3719 
 
15.10978
10084
Natalia Gaweł
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
4
4
54.5518 
 
16.07271
03529
Adrian Bakalarz
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
54.3517 
 
17.14584
13520
Marek Heichel
Przemysław Picheta
MP
MP
3
4
54.2515 
 
18.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2
2
54.1214 
 
19.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
53.8513 
 
20.11092
15599
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
MP
MP
5
2
53.3712 
 
21.09466
15814
Piotr Ludwikowski
Piotr Stefanów
MP
MP
5
2
52.7711 
 
22.17892
17899
Aron Shindler
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1.5
52.6510 
 
23.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
7
7
52.389 
 
24.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
5
13
51.627 
 
25.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
51.296 
 
26.16341
17889
Mateusz Krzemyk
Przemysław Pasiński
MP
MP
1.5
1.5
51.195 
 
27.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
4
50.584 
 
28.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
2
2
50.103 
 
29.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
1
49.412 
 
30.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
4
5
49.17  
 
31.02663
07725
Jacek Herman
Grzegorz Superson
MP
MP
11
11
48.98  
 
32.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
48.28  
 
33.15235
13970
Marek Dąbek
Leszek Faber
MP
MP
2.5
3
48.13  
 
34.14541
16000
Krzysztof Superson
Szymon Superson
MP
MP
4
2
47.86  
 
35.03096
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
11
0
47.52  
 
36.17528
17409
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
MP
MP
2
0
47.41  
 
37.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
47.41  
 
38.02717
02839
Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
MP
MP
3
3
46.84  
 
39.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1
1
46.75  
 
40.02752
18341
Leszek Nowak
Janusz Pyzik
MP
MP
7
0.5
46.43  
 
41.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2
46.00  
 
42.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
5
12
45.88  
 
43.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1.5
1
45.51  
 
44. 
 
Wojciech Folta
Ania Stolińska
-
-
0
0
45.48  
 
45.18314
07303
Barbara Konik
Włodzimierz Wierzbicki
MP
MP
0.5
4
44.84  
 
46.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
44.74  
 
47.18578
18597
Laura Cichoń
Agata Warunek
MP
MP
0
0
44.64  
 
48.19105
15757
Piotr Dziedzic
Marcin Wilczyński
MP
MP
0.5
5
44.58  
 
49.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
0.5
44.36  
 
50.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
3
3
44.06  
 
51.16217
15292
Patrycja Krupnik
Maja Mrozek
DS
MP
1
2
43.46  
 
52.13523
18340
Wiesław Igła
Ryszard Ostrogórski
MP
MP
2
1
43.39  
 
53.17907
14316
Lech Adamus
Krzysztof Piotrowski
MP
MP
1
1.5
42.53  
 
54.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
1.5
1.5
41.53  
 
55.18168
18167
Andrzej Jeż
Maria Moryto
MP
MP
5
4
40.00  
 
56. 
 
Stefan Lampa
Kazimierz Wańda
-
-
0
0
38.41  
 
57.17518
19058
Michał Grzemowski
Anna Kuśper
MP
MP
0
0
37.97  
 
58.18576
18589
Anna Basiura
Alicja Kuśnierz
MP
MP
0
0
34.67  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1848 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://wzorek.jaom.pl/2018/wyniki/Patryk/W-xpat.html

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-07-19 g.19:12:13 (0.3153/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.