Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3860/21869 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2017/2018
Krakowska Liga Okręgowa 2017/18
sobota, 30 czerwca 2018r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.12536Dawid AdamskiMP056Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
2.17907Lech AdamusMP1130Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
3.17511Marta ArmułaMP150II LO Sobieski
4.17911Łukasz BaniakMP1.5130Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
5.19069Paweł BarczykMP0106Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
6.18576Anna BasiuraMP0112UKS Olimpia Dwójka
7.02598Stefan BłaszczykMP3140Maraton Kraków
8.13969Krystyna ChmielińskaMP1129Azymut Kraków
9.18221Łucja CiborowskaMP1112UKS Olimpia Dwójka
10.18222Konrad CiborowskiMP1124CKiS Skawina II
11.18578Laura CichońMP056UKS Olimpia Dwójka
12.14626Mateusz DominikMP1130Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
13.18581Marcin DworakMP0.514II LO Sobieski
14.07319Anna DymekMP2.5118Piki Kurdwanów Nowy Kraków
15.07264Wiesław DymekMP2118Piki Kurdwanów Nowy Kraków
16.17517Hieronim DzieślewskiMP1.571II LO Sobieski
17.18582Marcel FabiańczykMP0.514II LO Sobieski
18.15231Dorota GadaśMP3118Piki Kurdwanów Nowy Kraków
19.11206Zdzisław GędłekMP5140Maraton Kraków
20.17956Stanisław GorzulaMP1107Azymut Kraków
21.02656Zbigniew GruszeckiMP4135TKKF Drogowiec Kraków
22.17960Krystyna GrzegorzewskaMP1107Azymut Kraków
23.17518Michał GrzemowskiMP074Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
24.13509Józef GustofMP3145TSU Falcon Skawina
25.13523Wiesław IgłaMP2145TSU Falcon Skawina
26.18168Andrzej JeżMP5118Piki Kurdwanów Nowy Kraków
27.19067Michał JędrzejkiewiczMP0106Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
28.02675Jacek JurczyńskiMP2.548TKKF Drogowiec Kraków
29.10088Władysław KaczorMP4135TKKF Drogowiec Kraków
30.17544Łukasz KasperczykMP1.5124CKiS Skawina II
31.16899Gabriela KisielewskaMP143II LO Sobieski
32.18314Barbara KonikMP0.5150Azymut Kraków
33.17593Kinga KowalMP1.5124CKiS Skawina II
34.18587Karol KraskaMP0.5112UKS Olimpia Dwójka
35.18588Gabriela KronerMP0112UKS Olimpia Dwójka
36.17539Kacper KuflowskiMP2124CKiS Skawina II
37.02712Marcin KuflowskiMP4124CKiS Skawina II
38.19068Wojciech KulaMP0106Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
39.17545Franciszek KurlitMP2124CKiS Skawina II
40.18589Alicja KuśnierzMP014II LO Sobieski
41.19058Anna KuśperMP0.574Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
42.18339Andrzej KutekMP0.562TSU Falcon Skawina
43.07301Andrzej LasotaMP5135TKKF Drogowiec Kraków
44.14853Anna LitworaMP283Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
45.18590Maciej MakowskiMP0.514II LO Sobieski
46.17524Michał MireckiMP1.529II LO Sobieski
47.18167Maria MorytoMP4118Piki Kurdwanów Nowy Kraków
48.18917Albert MosiałekMP0106Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
49.15292Maja MrozekMP243II LO Sobieski
50.18916Patryk MrukotMP0106Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
51.17887Konrad NosalMP0.529II LO Sobieski
52.02752Leszek NowakMP7145TSU Falcon Skawina
53.13690Leszek OchałMP2.5140Maraton Kraków
54.17888Stanisław OchońskiMP171II LO Sobieski
55.18340Ryszard OstrogórskiMP1145TSU Falcon Skawina
56.14554Adam OwocMP2.5140Maraton Kraków
57.18544Mateusz PatoraSL027UKS Olimpijczyk Bielsko-Biała
58.17890Aleksander PietrowMP164II LO Sobieski
59.17902Krzysztof PutajMP191Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
60.18341Janusz PyzikMP0.5124TSU Falcon Skawina
61.07686Tomasz RadkoMP59Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
62.17891Mateusz RogalaMP186II LO Sobieski
63.17905Grzegorz RomańskiMP0.5106Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
64.14233Wojciech SkośMP2118Piki Kurdwanów Nowy Kraków
65.18594Łukasz SłuszniakMP0.5112UKS Olimpia Dwójka
66.15986Janusz SokołowskiMP1118Azymut Kraków
67.17530Natalia StarońMP1.550II LO Sobieski
68.18595Wojciech StarzykMP08UKS Olimpia Dwójka
69.18066Michał StasikMP1.571CKiS Skawina II
70.18596Filip SuwadaMP016UKS Olimpia Dwójka
71.17532Emilia SzkaradekMP157II LO Sobieski
72.15430Jarosław SzymlaMP1130Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
73.16910Weronika TarnawskaMP121II LO Sobieski
74.16189Jan TruniarzMP1.558TKKF Drogowiec Kraków
75.17981Kazimierz TurkiewiczMP175Azymut Kraków
76.17862Roman UrbańskiMP1.5135TKKF Drogowiec Kraków
77.18597Agata WarunekMP0112UKS Olimpia Dwójka
78.17897Bartłomiej WąśMP014II LO Sobieski
79.07303Włodzimierz WierzbickiMP4129Azymut Kraków
80.16914Bartosz WolakMP1.529II LO Sobieski
81.02850Andrzej WójcikMP3140Maraton Kraków
82.16915Bartosz WróbelMP1.521II LO Sobieski
83.17952Andrzej ŻugajMP1150Azymut Kraków
84.18002Bogusław ŻugajMP164Azymut Kraków

Łącznie 7720 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-12-12 g.16:39:28 (0.1933/94) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.