Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3919/21877 turniej par

szczegóły imprezy

Eliminacje wojewódzkie do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
eOOM - SE
sobota, 24 marca 2018r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17892
17899
Aron Shindler
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1.5
68.758
2.17528
17535
Dominik Rajtar
Kacper Wieczorkowski
MP
MP
2
1.5
66.017
3.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
1.5
1.5
64.276
4.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2.5
64.245
5.16914
16915
Bartosz Wolak
Bartosz Wróbel
MP
MP
1.5
1.5
63.604
6.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2
61.113
7.17889
18594
Przemysław Pasiński
Łukasz Słuszniak
MP
MP
1.5
0.5
60.642
8.16898
17167
Maciej Kędzierski
Tomasz Kiełbasa
MP
MA
3
4
59.292
9.16899
16910
Gabriela Kisielewska
Weronika Tarnawska
MP
MP
1
1
59.031
10.17513
16000
Bartosz Bunar
Szymon Superson
MP
MP
2
2
58.941
11.16743
17033
Michał Kuczkowski
Jeremi Mazur
MP
MP
2.5
1.5
53.601
12.19281
19282
Jakub Cieślikiewicz
Wiktor Cieślikiewicz
MP
MP
0
0
50.321
13.17888
17891
Stanisław Ochoński
Mateusz Rogala
MP
MP
1
1
49.441
14.19142
19138
Dominik Drwal
Denis Kurek
MP
MP
0
0
49.381
15.17517
17524
Hieronim Dzieślewski
Michał Mirecki
MP
MP
1.5
1.5
49.36 
16.17887
17890
Konrad Nosal
Aleksander Pietrow
MP
MP
0.5
1
48.82 
17.19134
19135
Tymoteusz Turski
Michał Złotnicki
MP
MP
0
0
46.30 
18.17511
17530
Marta Armuła
Natalia Staroń
MP
MP
1
1.5
45.82 
19.19137
19136
Jakub Smoleń
Marek Zarzycki
MP
MP
0
0
45.33 
20.17519
17532
Gabriela Gibek
Emilia Szkaradek
MP
MP
0
1
44.84 
21.19270
19269
Natalia Kożuch
Magdalena Matuszewska
MP
MP
0
0
40.60 
22.19139
19141
Daria Łądkiewicz
Wiktoria Więcek
MP
MP
0
0
40.40 
23.19273
19272
Adam Andreczko
Mikołaj Machowski
SL
SL
0
0
40.09 
24.18746
18751
Kacper Cieśla
Bartłomiej Kura
MP
MP
0
0
39.84 
25.19162
19143
Filip Gąciarz
Krzysztof Pałka
MP
MP
0
0
38.20 
26.19140
19283
Jacek Kęski
Tomasz Słowik
MP
MP
0
0
36.92 
27.19277
19278
Maciej Cedro
Rafał Obara
SW
SW
0
0
29.65 
28.19274
19275
Jakub Machnik
Dominik Rajczak
SW
SW
0
0
23.91 

Łącznie 86 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://wzorek.jaom.pl/2018/eoom/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-07-16 g.06:54:06 (0.2074/66) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.