Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4002/22213 turniej par

szczegóły imprezy

32. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
MPMS - TP na maksy
piątek, 15 czerwca 2018r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17916
15352
Kajetan Gościański
Michał Maszenda
WP
MA
1.5
3
60.3427
2.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
0.5
0
58.7222
3.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
55.7918
4.16645
18763
Piotr Jasiński
Maria Zarzycka
MA
MA
5
0.5
55.1013
5.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
1
1.5
55.0612
6.13411
16898
Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
SL
MP
3
3
53.9111
7.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2
53.8710
8.17033
15899
Jeremi Mazur
Grzegorz Walczewski
MP
SL
2
1.5
53.309
9.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
52.669
10.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1
1
51.538
11.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
4
2.5
50.457
12.16926
17535
Oskar Tokarczuk
Kacper Wieczorkowski
DS
MP
2
1.5
50.286
13.16903
17934
Roman Madej
Szymon Ostrowski
MP
DS
2.5
1.5
50.215
14.17935
14060
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1.5
2.5
48.564
15.15746
16000
Tomasz Pawełczyk
Szymon Superson
SL
MP
3
2
62.324
16.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
0.5
0.5
60.013
17.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1.5
1.5
59.243
18.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
58.873
19.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
2
2
58.653
20.17169
16586
Paweł Hulanicki
Maciej Racewicz
MA
DS
2
2
58.443
21.17843
18760
Mariana Hernandez
Joanna Zalewska
MA
MA
1.5
1.5
57.673
22.18898
18899
Artur Krzyżyński
Jan Pytel
DS
DS
0
0
57.033
23.18143
18180
Michał Mac
Karol Otawski
SW
SW
0.5
0.5
56.672
24.17528
17532
Dominik Rajtar
Emilia Szkaradek
MP
MP
2
1
56.162
25.17892
17899
Aron Shindler
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1.5
55.912
26.18221
18589
Łucja Ciborowska
Alicja Kuśnierz
MP
MP
1
0
55.802
27.16809
18366
Julia Grodzka
Anna Pytka
LU
LU
2
0.5
55.802
28.16899
16914
Gabriela Kisielewska
Bartosz Wolak
MP
MP
1
1.5
55.792
29.16237
15507
Mateusz Bartosik
Mirosław Syncerek
LD
LD
2
2
53.532
30.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
1.5
52.691
31.17889
18594
Przemysław Pasiński
Łukasz Słuszniak
MP
MP
1.5
1
52.421
32.18284
17787
Aleks Bukat
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
1
1.5
52.401
33.18758
19080
Konstanty Kraszewski
Jan Szewczyk
MA
MA
0
0.5
51.821
34.17876
17895
Mikołaj Bogucki
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
1
1.5
50.921
35.17113
16585
Patryk Morawski
Adam Pigulski
WP
DS
2.5
2.5
50.741
36.18694
18759
Dominika Daśko
Lidia Sobońska
MA
MA
0
0
50.711
37.18738
18159
Paweł Morgen
Wojciech Pilat
MA
MA
0
0.5
50.36 
38.17517
17524
Hieronim Dzieślewski
Michał Mirecki
MP
MP
1.5
1.5
50.26 
39.18616
18003
Piotr Pyrak
Jakub Sobkowiak
MA
LB
1
0.5
49.54 
40.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2
2
49.35 
41.18173
18613
Dominik Florczak
Dominik Kamelak
MA
MA
1
0.5
49.33 
42.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1
1
49.32 
43.18647
17578
Jakub Nawrocki
Justyna Zielniewicz
WP
WP
0.5
0.5
49.16 
44.18645
18642
Ewa Morawska
Maria Niklaus
WP
WP
1
0.5
48.92 
45.17440
17441
Łukasz Bartosik
Sebastian Wojtczak
LD
LD
1.5
1.5
48.83 
46.17151
17557
Kamila Kiraga
Jakub Zatorski
MA
MA
2
1.5
48.70 
47.18784
18160
Agnieszka Mankiewicz
Maria Socha
MA
MA
0.5
0.5
48.62 
48.18576
18588
Anna Basiura
Gabriela Kroner
MP
MP
0.5
0.5
47.41 
49. 
 
Tomasz Kamiński
Piotr Okonek
MA
MA
0
0
46.52 
50.18156
19078
Kamil Boryczka
Alex Overbeek
MA
MA
0
0.5
46.21 
51.19142
19137
Dominik Drwal
Jakub Smoleń
MP
MP
0.5
0.5
46.09 
52.17090
17091
Jakub Miszczyk
Jakub Oleksa
LB
LB
0.5
0.5
45.98 
53.18587
18595
Karol Kraska
Wojciech Starzyk
MP
MP
1
0
45.93 
54.18614
19055
Karolina Kamelak
Tymon Toński
MA
MA
1
0
45.33 
55.18578
18597
Laura Cichoń
Agata Warunek
MP
MP
0.5
0.5
44.99 
56.19326
17572
Marianna Jędrych
Michalina Krysiak
PM
PM
0
0.5
44.00 
57.17443
17418
Julia Bojanowska
Zofia Duda
LD
LD
1.5
1.5
43.55 
58.19138
19139
Denis Kurek
Daria Łądkiewicz
MP
MP
0.5
0
41.72 
59.18581
18599
Marcin Dworak
Szymon Znaniewski
MP
MP
0.5
0
41.54 
60.18579
18596
Wiktor Cupiał
Filip Suwada
MP
MP
0
0.5
40.91 
61.18615
18609
Szymon Pawłowski
Maja Włodarska
MA
MA
0.5
0.5
40.69 
62.18610
18611
Aleksandra Abka
Karolina Borek
MA
MA
1
0.5
40.55 
63.18124
18125
Estera Hulanicka
Sara Hulanicka
MA
MA
0
0
40.46 
64.19269
19136
Magdalena Matuszewska
Marek Zarzycki
MP
MP
0
0.5
40.45 
65.18008
18006
Jakub Masny
Cezary Włodarczyk
LB
LB
0
0.5
39.75 
66.19301
19302
Joanna Ejzel
Maria Pancewicz
MA
MA
0
0
39.53 
67.17715
17720
Miłosz Proch
Filip Ślusarczyk
SW
SW
0
0
37.40 
68.17442
18602
Małgorzata Bielińska
Antoni Struski
LD
LU
1.5
0
36.63 
69.18975
17416
Jan Kuciapski
Władysław Walicki
DS
LD
0
1
36.36 
70.19278
 
Rafał Obara
Piotr Witkowski
SW
SW
0
0
31.73 
71.17930
17938
Aleksandra Andrasz
Maria Wolak
DS
DS
0
0
21.92 

Łącznie 414 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/mpms/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-12-09 g.21:54:58 (0.2399/152) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.