Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4002/22214 turniej par

szczegóły imprezy

32. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
MPMS - TP na impy
sobota, 16 czerwca 2018r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
91.6527
2.16898
17535
Maciej Kędzierski
Kacper Wieczorkowski
MP
MP
3
1.5
81.7122
3.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
1
1.5
74.1517
4.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
1.5
50.1813
5.16903
17934
Roman Madej
Szymon Ostrowski
MP
DS
2.5
1.5
47.4412
6.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2
40.5911
7.17113
16585
Patryk Morawski
Adam Pigulski
WP
DS
2.5
2.5
37.9910
8.17169
16586
Paweł Hulanicki
Maciej Racewicz
MA
DS
2
2
29.189
9.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1
1
26.748
10.17892
17899
Aron Shindler
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1.5
15.918
11.17033
15899
Jeremi Mazur
Grzegorz Walczewski
MP
SL
2
1.5
10.247
12.17916
15352
Kajetan Gościański
Michał Maszenda
WP
MA
1.5
3
3.616
13.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
4
2.5
-7.825
14.13411
16926
Michał Kaleta
Oskar Tokarczuk
SL
DS
3
2
-11.364
15.17843
18760
Mariana Hernandez
Joanna Zalewska
MA
MA
1.5
1.5
89.843
16.16645
18763
Piotr Jasiński
Maria Zarzycka
MA
MA
5
0.5
72.843
17.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
2
2
71.343
18.17528
17532
Dominik Rajtar
Emilia Szkaradek
MP
MP
2
1
70.343
19.18284
17787
Aleks Bukat
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
1
1.5
68.083
20.17441
17557
Sebastian Wojtczak
Jakub Zatorski
LD
MA
1.5
1.5
64.933
21.18758
19080
Konstanty Kraszewski
Jan Szewczyk
MA
MA
0
0.5
64.893
22.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
0.5
0
58.712
23.17876
17895
Mikołaj Bogucki
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
1
1.5
56.072
24.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
53.792
25.18694
18759
Dominika Daśko
Lidia Sobońska
MA
MA
0
0
48.882
26.18156
19078
Kamil Boryczka
Alex Overbeek
MA
MA
0
0.5
46.382
27.17517
17524
Hieronim Dzieślewski
Michał Mirecki
MP
MP
1.5
1.5
45.902
28.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
41.132
29.18738
18159
Paweł Morgen
Wojciech Pilat
MA
MA
0
0.5
37.011
30.15746
16000
Tomasz Pawełczyk
Szymon Superson
SL
MP
3
2
36.701
31.18611
17151
Karolina Borek
Kamila Kiraga
MA
MA
0.5
2
35.441
32.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2
2
28.131
33.16809
18366
Julia Grodzka
Anna Pytka
LU
LU
2
0.5
24.401
34.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1.5
1.5
17.921
35.17889
18594
Przemysław Pasiński
Łukasz Słuszniak
MP
MP
1.5
1
15.051
36.18898
18899
Artur Krzyżyński
Jan Pytel
DS
DS
0
0
13.82 
37.18221
18589
Łucja Ciborowska
Alicja Kuśnierz
MP
MP
1
0
11.81 
38.18616
18602
Piotr Pyrak
Antoni Struski
MA
LU
1
0
0.85 
39.17090
17091
Jakub Miszczyk
Jakub Oleksa
LB
LB
0.5
0.5
-3.97 
40.17935
14060
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1.5
2.5
-4.53 
41.18576
18588
Anna Basiura
Gabriela Kroner
MP
MP
0.5
0.5
-5.20 
42.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
0.5
0.5
-5.82 
43.18579
18596
Wiktor Cupiał
Filip Suwada
MP
MP
0
0.5
-5.98 
44.19326
17572
Marianna Jędrych
Michalina Krysiak
PM
PM
0
0.5
-15.28 
45.18784
18160
Agnieszka Mankiewicz
Maria Socha
MA
MA
0.5
0.5
-17.19 
46. 
 
Tomasz Kamiński
Piotr Okonek
MA
MA
0
0
-20.74 
47.16237
15507
Mateusz Bartosik
Mirosław Syncerek
LD
LD
2
2
-22.41 
48.18645
18642
Ewa Morawska
Maria Niklaus
WP
WP
1
0.5
-22.42 
49.18173
18613
Dominik Florczak
Dominik Kamelak
MA
MA
1
0.5
-24.34 
50.18143
18180
Michał Mac
Karol Otawski
SW
SW
0.5
0.5
-24.49 
51.17443
17418
Julia Bojanowska
Zofia Duda
LD
LD
1.5
1.5
-27.24 
52.18587
18595
Karol Kraska
Wojciech Starzyk
MP
MP
1
0
-32.87 
53.16899
16914
Gabriela Kisielewska
Bartosz Wolak
MP
MP
1
1.5
-43.08 
54.18581
18599
Marcin Dworak
Szymon Znaniewski
MP
MP
0.5
0
-49.16 
55.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1
1
-51.85 
56.17715
17720
Miłosz Proch
Filip Ślusarczyk
SW
SW
0
0
-70.76 
57.19137
19136
Jakub Smoleń
Marek Zarzycki
MP
MP
0.5
0.5
-72.29 
58.18647
17578
Jakub Nawrocki
Justyna Zielniewicz
WP
WP
0.5
0.5
-77.04 
59.18610
18003
Aleksandra Abka
Jakub Sobkowiak
MA
LB
1
0.5
-79.35 
60.18578
18597
Laura Cichoń
Agata Warunek
MP
MP
0.5
0.5
-80.49 
61.18124
18614
Estera Hulanicka
Karolina Kamelak
MA
MA
0
1
-80.83 
62.18615
18609
Szymon Pawłowski
Maja Włodarska
MA
MA
0.5
0.5
-87.80 
63.19301
19302
Joanna Ejzel
Maria Pancewicz
MA
MA
0
0
-106.34 
64.17440
17442
Łukasz Bartosik
Małgorzata Bielińska
LD
LD
1.5
1.5
-106.49 
65.18008
18006
Jakub Masny
Cezary Włodarczyk
LB
LB
0
0.5
-109.64 
66.19142
19269
Dominik Drwal
Magdalena Matuszewska
MP
MP
0.5
0
-113.23 
67.18975
17416
Jan Kuciapski
Władysław Walicki
DS
LD
0
1
-138.72 
68.18125
19055
Sara Hulanicka
Tymon Toński
MA
MA
0
0
-169.60 
69.19278
 
Rafał Obara
Piotr Witkowski
SW
SW
0
0
-182.96 
70.19138
19139
Denis Kurek
Daria Łądkiewicz
MP
MP
0.5
0
-209.58 

Łącznie 402 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/mpms/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-10-16 g.00:38:17 (0.2482/150) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.