Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4274/23567 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2019
Pomorski WZBS
Okręgowe Słupsk

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Marcin RudzińskiIRL79
2.09441Przemysław SzczepańskiKP1.56
3.04760Antoni AdamiecPM47
4.11802Marek BanasińskiPM1210
5.18625Krzysztof BoniekPM07
6.04765Stanisław BubkaPM313
7.08541Mirosław CałkaPM34
8. Wojciech ChileckiPM01
9.04775Karina DrobiniakPM526
10. Leszek DuniaPM1.51
11.04772Bogusław DykPM1237
12.04776Barbara FalkowskaPM41
13.13358Łukasz GackowskiPM1.513
14.04780Grzegorz GanPM33
15.10798Kazimierz GierulskiPM41
16. Antoni GórskiPM01
17.04789Romuald JarugaPM2.510
18.12262Radosław KmiecikPM32
19.04797Ryszard KonopkaPM1219
20.04798Mirosław KopowskiPM129
21. Zdzisław KrawczykPM2.51
22.04806Jan LangePM44
23.10809Ryszard LeśniewskiPM920
24.04809Wojciech LewandowskiPM43
25.15850Stefan LipińskiPM0.51
26. Elżbieta LonskaPM02
27.04811Albina ŁomnickaPM01
28.04813Wojciech MajchrowskiPM43
29.04818Krzysztof MaterekPM2.51
30.04820Wiesław MączkowskiPM1220
31.09679Krzysztof MeyerPM38
32.11809Krzysztof MielnikPM719
33.12802Mariusz PankiewiczPM311
34.18913Wojciech PaszkowskiPM0.51
35.04825Małgorzata PawelecPM38
36.11810Stefan PawlętyPM22
37.04829Marek PietrzakPM510
38.15852Jacek PolakPM01
39.04833Andrzej PrusińskiPM41
40.11812Grzegorz RybakPM33
41. Zbigniew RychłyPM1.58
42. Izabela SorokaPM01
43. Jerzy SzulcPM02
44.04848Maria TomczewskaPM714
45.10983Grzegorz ZborowskiPM52
46.08341Jan ChmielewskiZP72
47. Henryk CzarnuchZP01
48. Kazimierz CzęścikZP01
49.05921Paweł DickertZP2.51
50. Andrzej DolińskiZP01
51. Jan FranasZP01
52.13359Dominika GierczyńskaZP1.510
53.15906Dariusz GłowińskiZP2.51
54. Genowefa GrenikZP01
55.08821Wojciech HarasimowiczZP31
56.14175Andrzej JabłońskiZP41
57.18859Sławomir JamkaZP1.51
58. Aniela JarnutowskaZP01
59. Jolanta KędzierskaZP01
60. Bogdan KiełpińskiZP01
61. Leszek KmiecikZP01
62. Izabella KozeraZP01
63. Marian KozeraZP01
64.18827Wiesław LangeZP22
65. Lech LewandowskiZP01
66. Grzegorz ŁukomskiZP01
67.09385Wojciech MorawskiZP36
68. Alina MusielZP01
69. Stanisław OchocińskiZP01
70.02094Romuald PaszkowskiZP41
71. Andrzej PodlasiewskiZP01
72. Jarek RomańskiZP06
73.17023Krzysztof RutkowskiZP21
74.18826Wiesław SirmanZP22
75.19817Jerzy SzczygiełZP01
76. Czesław SzymanekZP2.51
77.06131Marek WawrzyniakZP76
78.08855Janusz WieruckiZP52
79. Daniel WojniakZP01
80. Zdzisław ŻalejkoZP01
81.12610Łukasz ŻmiejkoZP0.56

Łącznie 396 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzslupski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.05:19:27 (0.2303/91) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.