Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4274/23567 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2019
Pomorski WZBS
Okręgowe Słupsk

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.04772Bogusław DykPM1237
2.04775Karina DrobiniakPM526
3.10809Ryszard LeśniewskiPM920
4.04820Wiesław MączkowskiPM1220
5.04797Ryszard KonopkaPM1219
6.11809Krzysztof MielnikPM719
7.04848Maria TomczewskaPM714
8.04765Stanisław BubkaPM313
9.13358Łukasz GackowskiPM1.513
10.12802Mariusz PankiewiczPM311
11.11802Marek BanasińskiPM1210
12.13359Dominika GierczyńskaZP1.510
13.04789Romuald JarugaPM2.510
14.04829Marek PietrzakPM510
15.04798Mirosław KopowskiPM129
16. Marcin RudzińskiIRL79
17.09679Krzysztof MeyerPM38
18.04825Małgorzata PawelecPM38
19. Zbigniew RychłyPM1.58
20.04760Antoni AdamiecPM47
21.18625Krzysztof BoniekPM07
22.09385Wojciech MorawskiZP36
23. Jarek RomańskiZP06
24.09441Przemysław SzczepańskiKP1.56
25.06131Marek WawrzyniakZP76
26.12610Łukasz ŻmiejkoZP0.56
27.08541Mirosław CałkaPM34
28.04806Jan LangePM44
29.04780Grzegorz GanPM33
30.04809Wojciech LewandowskiPM43
31.04813Wojciech MajchrowskiPM43
32.11812Grzegorz RybakPM33
33.08341Jan ChmielewskiZP72
34.12262Radosław KmiecikPM32
35.18827Wiesław LangeZP22
36. Elżbieta LonskaPM02
37.11810Stefan PawlętyPM22
38.18826Wiesław SirmanZP22
39. Jerzy SzulcPM02
40.08855Janusz WieruckiZP52
41.10983Grzegorz ZborowskiPM52
42. Wojciech ChileckiPM01
43. Henryk CzarnuchZP01
44. Kazimierz CzęścikZP01
45.05921Paweł DickertZP2.51
46. Andrzej DolińskiZP01
47. Leszek DuniaPM1.51
48.04776Barbara FalkowskaPM41
49. Jan FranasZP01
50.10798Kazimierz GierulskiPM41
51.15906Dariusz GłowińskiZP2.51
52. Antoni GórskiPM01
53. Genowefa GrenikZP01
54.08821Wojciech HarasimowiczZP31
55.14175Andrzej JabłońskiZP41
56.18859Sławomir JamkaZP1.51
57. Aniela JarnutowskaZP01
58. Jolanta KędzierskaZP01
59. Bogdan KiełpińskiZP01
60. Leszek KmiecikZP01
61. Izabella KozeraZP01
62. Marian KozeraZP01
63. Zdzisław KrawczykPM2.51
64. Lech LewandowskiZP01
65.15850Stefan LipińskiPM0.51
66.04811Albina ŁomnickaPM01
67. Grzegorz ŁukomskiZP01
68.04818Krzysztof MaterekPM2.51
69. Alina MusielZP01
70. Stanisław OchocińskiZP01
71.02094Romuald PaszkowskiZP41
72.18913Wojciech PaszkowskiPM0.51
73. Andrzej PodlasiewskiZP01
74.15852Jacek PolakPM01
75.04833Andrzej PrusińskiPM41
76.17023Krzysztof RutkowskiZP21
77. Izabela SorokaPM01
78.19817Jerzy SzczygiełZP01
79. Czesław SzymanekZP2.51
80. Daniel WojniakZP01
81. Zdzisław ŻalejkoZP01

Łącznie 396 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzslupski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.05:20:47 (0.3534/91) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.