Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23700 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
III liga świętokrzyska
sobota, 16 marca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.07975Jerzy MaludzińskiSW11277Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
2.03002Marian TyrczMA11106FOTO-SOWA Puławy
3.08281Edward NowomiejskiSW975UKS Olimp Skaryszew
4.02954Włodzimierz NiedolazSW7300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
5.02504Janusz KrawczyńskiSW7300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
6.06441Roman UrbańczykMA7289GEOBEJUR Radom
7.08284Janusz DzierżanowskiMA7289GEOBEJUR Radom
8.06427Jerzy PodkańskiMA7267EKONAFT Radom
9.06403Eugeniusz KarskiMA7167ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
10.06447Jan ZalewskiSW7150UKS Olimp Skaryszew
11.06385Zygmunt FiguraSW763UKS Olimp Skaryszew
12.08286Waldemar PełkaMA729GEOBEJUR Radom
13.09924Jacek KowalskiMA5289GEOBEJUR Radom
14.02896Jarosław DębickiSW5278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
15.08393Janusz AnczakowskiMA5267EKONAFT Radom
16.03004Marek WaglewskiSW5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
17.06402Sławomir KamińskiMA5220TRAFIKA Radom
18.06443Stanisław WoźniakMA5209ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
19.03012Andrzej WiśniewskiSW5193Szlem Skarżysko Kościelne
20.06404Aleksander KarszniaMA5178GEOBEJUR Radom
21.08423Henryk PuchałaSW5150UKS Olimp Skaryszew
22.06407Andrzej KosikowskiSW5150UKS Olimp Skaryszew
23.06373Jerzy BuchaczMA5112EKONAFT Radom
24.09322Mirosław KotowskiSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
25.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
26.03005Piotr WaluszewskiSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
27.06368Jerzy BednarzMA4289GEOBEJUR Radom
28.09345Norbert KrzystanekSW4278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
29.02909Wojciech JadczykSW4278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
30.06369Arkadiusz BębenekMA4267EKONAFT Radom
31.08310Tadeusz SaganMA4267EKONAFT Radom
32.06425Jerzy PielaMA4267EKONAFT Radom
33.02930Stanisław KrólSW4255MZKS Alit Ożarów
34.08460Andrzej ProkopSW4255MZKS Alit Ożarów
35.07494Artur WięckowskiSW4244Szlem Skarżysko Kościelne
36.02979Sławomir SarnaSW4232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
37.07481Jacek MajSW4232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
38.18561Jerzy DanielSW4228Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
39.06380Stanisław DąbrowskiMA4220TRAFIKA Radom
40.08415Piotr LisowskiMA4209ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
41.06410Włodzimierz KrólMA4197EKONAFT Radom
42.02955Wojciech NowakSW4190Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
43.06430Henryk PysiakMA4185TRAFIKA Radom
44.06408Jarosław KosiorMA4163GEOBEJUR Radom
45.08852Aleksander KulikSW4150UKS Olimp Skaryszew
46.06445Ryszard WójcikSW4150UKS Olimp Skaryszew
47.08454Dariusz BanaśSW4150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
48.06376Witold CzarniawskiMA4149FOTO-SOWA Puławy
49.06434Andrzej SadowskiMA4143ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
50.06387Bogdan GancarzMA4130FOTO-SOWA Puławy
51.01193Janusz WiącekSW480KS Sparta Dwikozy
52.11616Adam KamińskiSW475Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
53.06396Bogusław JaneczekMA449ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
54.02940Robert ŁataśMA428GEOBEJUR Radom
55.14679Mirosław KaczorMA3289GEOBEJUR Radom
56.02880Wojciech BilewiczSW3278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
57.02931Sławomir KrólSW3255MZKS Alit Ożarów
58.07479Lech KubikSW3255Szlem Skarżysko Kościelne
59.02914Marek JaskólskiSW3244Szlem Skarżysko Kościelne
60.07480Zdzisław MadejSW3197Dream Team Kielce
61.03021Janusz ZegadłoSW3197Dream Team Kielce
62.09210Tatiana VerkhosMA3186FOTO-SOWA Puławy
63.06911Andrzej SasinMA3186FOTO-SOWA Puławy
64.09319Józef KiełczewskiSW3150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
65.15913Adam RydzSW3150UKS Olimp Skaryszew
66.08305Edward BłażMA372ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
67.02877Adam BartosikSW350Zielony Waluta Lokalna Starachowice
68.11660Paweł ŁysekSW2.5278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
69.09371Zbigniew SwatSW2.5255MZKS Alit Ożarów
70.09226Tomasz ErbelSW2.5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
71.09313Grzegorz GodziszSW2.5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
72.10152Robert PasekMA2.5203ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
73.15357Włodzimierz PieniążekMA2.5186FOTO-SOWA Puławy
74.11629Dariusz WoszczyckiSW2.575Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
75.09358Stanisława MaludzińskaSW2.546Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
76.17869Andrzej KwiatkowskiSW2244Szlem Skarżysko Kościelne
77.12695Leszek WójtowiczMA2203ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
78.17036Małgorzata GolecSW2197Dream Team Kielce
79.16738Jacek WąsikSW2197Dream Team Kielce
80.17061Urszula KielakMA2186FOTO-SOWA Puławy
81.13206Mariusz LelonekSW2167Szlem Skarżysko Kościelne
82.17390Zofia WciślikSW2150Dream Team Kielce
83.15919Andrzej CzubakMA2139TRAFIKA Radom
84.17392Urszula StefaniakSW2135Dream Team Kielce
85.10752Jacek BalcerowskiSW2125Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
86.03010Sławomir WierzbowiczSW2116Szlem Skarżysko Kościelne
87.02897Krzysztof DrewniakSW281MZKS Alit Ożarów
88.15917Jacek ChojnackiMA264FOTO-SOWA Puławy
89.13203Michał BarczyńskiSW1.5255MZKS Alit Ożarów
90.17585Ryszard AdamczukSW1.5244Szlem Skarżysko Kościelne
91.18399Piotr MazurekMA1.5220TRAFIKA Radom
92.17480Wojciech WoźniakMA1.5220TRAFIKA Radom
93.18398Artur AntoniakMA1.5186FOTO-SOWA Puławy
94.11662Robert DługoszSW1.590Szlem Skarżysko Kościelne
95.10742Konrad WicikSW1204Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
96.18194Teresa PiaseckaSW1146Dream Team Kielce
97.11628Przemysław PacekSW1138Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
98.15176Szczepan SzumielewiczSW0.5205Szlem Skarżysko Kościelne
99.19174Roman DumaSW0175KS Sparta Dwikozy
100.19173Jerzy MazurSW0175KS Sparta Dwikozy
101.19170Jerzy BorowskiSW0175KS Sparta Dwikozy
102.19171Krzysztof BednarczykSW0150KS Sparta Dwikozy
103.19655Krzysztof SowińskiSW0150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
104.18813Krzysztof KrzystanekSW0140KS Sparta Dwikozy
105.19172Antoni BednarczykSW0120KS Sparta Dwikozy
106.19651Mieczysław SawaSW0100KS Sparta Dwikozy
107.19652Marek NiedbałaSW0100KS Sparta Dwikozy
108.19654Janusz KłosSW080KS Sparta Dwikozy

Łącznie 20143 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.kielce.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-27 g.07:11:31 (0.2768/118) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.