Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23700 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
III liga świętokrzyska
sobota, 16 marca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.09322Mirosław KotowskiSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
2.02504Janusz KrawczyńskiSW7300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
3.02954Włodzimierz NiedolazSW7300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
4.03005Piotr WaluszewskiSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
5.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
6.06368Jerzy BednarzMA4289GEOBEJUR Radom
7.08284Janusz DzierżanowskiMA7289GEOBEJUR Radom
8.14679Mirosław KaczorMA3289GEOBEJUR Radom
9.09924Jacek KowalskiMA5289GEOBEJUR Radom
10.06441Roman UrbańczykMA7289GEOBEJUR Radom
11.02880Wojciech BilewiczSW3278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
12.02896Jarosław DębickiSW5278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
13.02909Wojciech JadczykSW4278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
14.09345Norbert KrzystanekSW4278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
15.11660Paweł ŁysekSW2.5278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
16.07975Jerzy MaludzińskiSW11277Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
17.08393Janusz AnczakowskiMA5267EKONAFT Radom
18.06369Arkadiusz BębenekMA4267EKONAFT Radom
19.06425Jerzy PielaMA4267EKONAFT Radom
20.06427Jerzy PodkańskiMA7267EKONAFT Radom
21.08310Tadeusz SaganMA4267EKONAFT Radom
22.13203Michał BarczyńskiSW1.5255MZKS Alit Ożarów
23.02931Sławomir KrólSW3255MZKS Alit Ożarów
24.02930Stanisław KrólSW4255MZKS Alit Ożarów
25.07479Lech KubikSW3255Szlem Skarżysko Kościelne
26.08460Andrzej ProkopSW4255MZKS Alit Ożarów
27.09371Zbigniew SwatSW2.5255MZKS Alit Ożarów
28.17585Ryszard AdamczukSW1.5244Szlem Skarżysko Kościelne
29.02914Marek JaskólskiSW3244Szlem Skarżysko Kościelne
30.17869Andrzej KwiatkowskiSW2244Szlem Skarżysko Kościelne
31.07494Artur WięckowskiSW4244Szlem Skarżysko Kościelne
32.09226Tomasz ErbelSW2.5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
33.09313Grzegorz GodziszSW2.5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
34.07481Jacek MajSW4232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
35.02979Sławomir SarnaSW4232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
36.03004Marek WaglewskiSW5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
37.18561Jerzy DanielSW4228Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
38.06380Stanisław DąbrowskiMA4220TRAFIKA Radom
39.06402Sławomir KamińskiMA5220TRAFIKA Radom
40.18399Piotr MazurekMA1.5220TRAFIKA Radom
41.17480Wojciech WoźniakMA1.5220TRAFIKA Radom
42.08415Piotr LisowskiMA4209ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
43.06443Stanisław WoźniakMA5209ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
44.15176Szczepan SzumielewiczSW0.5205Szlem Skarżysko Kościelne
45.10742Konrad WicikSW1204Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
46.10152Robert PasekMA2.5203ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
47.12695Leszek WójtowiczMA2203ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
48.17036Małgorzata GolecSW2197Dream Team Kielce
49.06410Włodzimierz KrólMA4197EKONAFT Radom
50.07480Zdzisław MadejSW3197Dream Team Kielce
51.16738Jacek WąsikSW2197Dream Team Kielce
52.03021Janusz ZegadłoSW3197Dream Team Kielce
53.03012Andrzej WiśniewskiSW5193Szlem Skarżysko Kościelne
54.02955Wojciech NowakSW4190Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
55.18398Artur AntoniakMA1.5186FOTO-SOWA Puławy
56.17061Urszula KielakMA2186FOTO-SOWA Puławy
57.15357Włodzimierz PieniążekMA2.5186FOTO-SOWA Puławy
58.06911Andrzej SasinMA3186FOTO-SOWA Puławy
59.09210Tatiana VerkhosMA3186FOTO-SOWA Puławy
60.06430Henryk PysiakMA4185TRAFIKA Radom
61.06404Aleksander KarszniaMA5178GEOBEJUR Radom
62.19170Jerzy BorowskiSW0175KS Sparta Dwikozy
63.19174Roman DumaSW0175KS Sparta Dwikozy
64.19173Jerzy MazurSW0175KS Sparta Dwikozy
65.06403Eugeniusz KarskiMA7167ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
66.13206Mariusz LelonekSW2167Szlem Skarżysko Kościelne
67.06408Jarosław KosiorMA4163GEOBEJUR Radom
68.08454Dariusz BanaśSW4150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
69.19171Krzysztof BednarczykSW0150KS Sparta Dwikozy
70.09319Józef KiełczewskiSW3150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
71.06407Andrzej KosikowskiSW5150UKS Olimp Skaryszew
72.08852Aleksander KulikSW4150UKS Olimp Skaryszew
73.08423Henryk PuchałaSW5150UKS Olimp Skaryszew
74.15913Adam RydzSW3150UKS Olimp Skaryszew
75.19655Krzysztof SowińskiSW0150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
76.17390Zofia WciślikSW2150Dream Team Kielce
77.06445Ryszard WójcikSW4150UKS Olimp Skaryszew
78.06447Jan ZalewskiSW7150UKS Olimp Skaryszew
79.06376Witold CzarniawskiMA4149FOTO-SOWA Puławy
80.18194Teresa PiaseckaSW1146Dream Team Kielce
81.06434Andrzej SadowskiMA4143ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
82.18813Krzysztof KrzystanekSW0140KS Sparta Dwikozy
83.15919Andrzej CzubakMA2139TRAFIKA Radom
84.11628Przemysław PacekSW1138Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
85.17392Urszula StefaniakSW2135Dream Team Kielce
86.06387Bogdan GancarzMA4130FOTO-SOWA Puławy
87.10752Jacek BalcerowskiSW2125Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
88.19172Antoni BednarczykSW0120KS Sparta Dwikozy
89.03010Sławomir WierzbowiczSW2116Szlem Skarżysko Kościelne
90.06373Jerzy BuchaczMA5112EKONAFT Radom
91.03002Marian TyrczMA11106FOTO-SOWA Puławy
92.19652Marek NiedbałaSW0100KS Sparta Dwikozy
93.19651Mieczysław SawaSW0100KS Sparta Dwikozy
94.11662Robert DługoszSW1.590Szlem Skarżysko Kościelne
95.02897Krzysztof DrewniakSW281MZKS Alit Ożarów
96.19654Janusz KłosSW080KS Sparta Dwikozy
97.01193Janusz WiącekSW480KS Sparta Dwikozy
98.11616Adam KamińskiSW475Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
99.08281Edward NowomiejskiSW975UKS Olimp Skaryszew
100.11629Dariusz WoszczyckiSW2.575Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
101.08305Edward BłażMA372ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
102.15917Jacek ChojnackiMA264FOTO-SOWA Puławy
103.06385Zygmunt FiguraSW763UKS Olimp Skaryszew
104.02877Adam BartosikSW350Zielony Waluta Lokalna Starachowice
105.06396Bogusław JaneczekMA449ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
106.09358Stanisława MaludzińskaSW2.546Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
107.08286Waldemar PełkaMA729GEOBEJUR Radom
108.02940Robert ŁataśMA428GEOBEJUR Radom

Łącznie 20143 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.kielce.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-16 g.07:13:32 (0.2871/118) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.