Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4337/23927 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Kolumna Zygmunta
Turniej Par - Cavendish
sobota, 4 maja 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
10.16380Jakub AndruszkiewiczMA431.0010
10.17967Rita AndruszkiewiczMA231.0010
12.08294Mariusz BartkowskiSW1728.276
8.16070Krystian BączekMA435.7715
9.06526Waldemar BurakowskiMA1531.7712
22.06542Irena ChodorowskaMA1813.543
22.06543Jan ChodorowskiMA1813.543
14.06549Igor CiborowskiMA425.126
37.06556Sylwester CieślakMA12-15.381
41.15150Andrzej CylwikMA1.5-21.621
43.06376Witold CzarniawskiMA4-27.151
34.06564Gerard CzernohorskiMA5-10.731
21.07052Edmund CzubakMA1115.423
49. Lidia Dąbrowska-0-41.731
49.17855Jan DąbrowskiMA0-41.731
30.07786Bogdan DejnakowskiMA3-0.231
31.17384Joanna DerewońkoMA4-7.121
55.18861Małgorzata DmowskaMA1-74.041
50.08403Andrzej FryszkowskiMA4-42.961
36.13001Anna GałązkaMA3-14.191
36.06598Karol GałązkaMA9-14.191
23.17724Maksymilian GrochowskiMA212.082
29.18757Zofia HordyńskaMA0.51.961
29.06628Krzysztof HordyńskiMA31.961
20.12009Mirosław HryszkoPD516.773
24.11834Jakub JagodzińskiLU57.882
23.16645Piotr JasińskiMA512.082
8.18495Alicja JaskuleckaLU1.535.7715
47.17836Leszek JędrzejczakMA2-38.421
54.10356Agnieszka JonczykMA3-73.271
38.17447Ryszard KarwatMA2-15.731
11.07221Andrei KavalenkaPD529.818
17.12355Tomasz KępińskiMA0.520.275
3.17167Tomasz KiełbasaMA558.7325
27.06684Stefan KnotheMA94.581
28.02495Andrzej KokorykaLU93.501
48.17233Jan KosieradzkiMA1-39.811
6.06703Sławomir KowalczykMA938.3119
4.02501Mariusz KowalskiLU1552.4623
42.06710Tomasz KozarzewskiMA3-23.961
32.02928Marek KozdrachSW5-7.961
42.06711Hanna KoziorowskaMA5-23.961
46.15582Tomasz KozłowskiMA3-35.811
26.16317Marian KrasowskiPD75.041
11.11653Igor KravchenkoPD729.818
51.17675Janusz KrólikowskiMA2.5-44.501
26.04124Roman KrukPD75.041
15.06721Edward KrusiewiczMA723.195
9.11358Aleksander KrychMA731.7712
17.06724Paweł KubackiMA520.275
31.06758Tadeusz LuzakMA12-7.121
21.17361Marta MakarewiczMA415.423
28.02519Bartosz MatrasLU73.501
55.18860Karolina MatraszekMA0.5-74.041
20.10428Waldemar MiłuńskiPD316.773
37.06797Andrzej MiszewskiMA18-15.381
19.06805Dariusz MorawskiLB517.884
45.18774Ewa OrłowskaMA1.5-32.851
33.18831Janina OrłowskaMA1.5-9.001
54.06837Marek OsieckiPM11-73.271
25.18756Henryk OsińskiMA16.382
4.02966Stanisław PająkSW1552.4623
6.09277Marek PawlikMA538.3119
13.18862Dariusz PłoszajMA125.656
38.17503Mariusz PotockiMA2-15.731
44.15156Hanna ProbolaMA2-28.731
35.06872Kazimierz PuczyńskiMA13-13.691
16.16470Agata Pyclik-ChojenkaZP222.885
18.06876Janusz RadeckiMA1820.124
53.16461Sławomir RokickiMA2.5-54.851
2.07043Sandra RóżańskaMA359.8527
14.07061Marek RóżańskiMA925.126
52.11586Waldemar RybarczykMA2.5-53.231
46.06904Lech SadośMA12-35.811
40.15825Kazimierz SalakMA2-18.231
19. Irmeli Salonen-017.884
41.07840Zbigniew SantkiewiczMA3-21.621
30.17998Joanna SerwatowskaMA1.5-0.231
34.06927Waldemar SkładanowskiMA5-10.731
39.06929Ewa SkopińskaMA12-15.961
7.14255Marcin SkurzyńskiMA2.537.8517
35.08428Krzysztof SokółMA4-13.691
43.14682Andrzej SołtysiakMA1.5-27.151
32.03027Włodzimierz StobieckiSW19-7.961
1.02806Wojciech StrzemeckiMA2172.8529
44.19518Bolesław StudzińskiMA0-28.731
48.18603Mirosława SwobodaMA1.5-39.811
15.10426Marek SzakunMA323.195
33.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.5-9.001
5.17232Andrzej SzlachtaMA238.4921
52.15213Grzegorz SzulcMA3-53.231
12.07849Bogdan SzulejewskiSW2128.276
51. Stefan Świerczewski-0-44.501
25.15871Stanisław TurlejMA1.56.382
5.12503Wojciech UszynskiMA1338.4921
40.14534Roman WajsMA3-18.231
16.05856Piotr WalczakWP2122.885
27.06987Krzysztof WaśniewskiMA74.581
53.17479Janusz WawrowskiMA4-54.851
24.18494Jakub WielebaLU1.57.882
7.13696Tomasz WiśniewskiMA337.8517
39.06995Piotr WitkowskiMA9-15.961
47.12173Olga WrzosMA4-38.421
45.19122Anna ZalewskaMA0.5-32.851
3.18760Joanna ZalewskaMA2.558.7325
2.17030Anna ZarębaMA359.8527
1.11319Przemysław ZawadaMA1972.8529
18.07042Andrzej ZiomekMA920.124
50.09620Adam ŻelaznyMA5-42.961
13.17738Witold ŻygulskiMA1.525.656

Łącznie 584 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2019/190503KZ/kolumna2019.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.08:14:31 (0.2844/120) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.