Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4375/24081 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Warmiński
"Warmiński" Olsztyn
niedziela, 2 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
49. Małgorzata Kuczyńska-042.831 
54.  Pauza-00.00  
54.  Pauza-00.00  
53. Jacek Ratyński-033.931 
53. Robert Ziniewicz-033.931 
13.11550Piotr MarcinowskiDS1154.7619 
33.13920Wojciech AdamkiewiczMA447.921 
46.16544Hanna CiuńczykMA343.801 
21.16989Kazimierz GłowackiMA2.552.749 
25.07572Ireneusz JagielskiMA751.424 
46.17030Anna ZarębaMA343.801 
13.09357Arkadiusz MajcherPK954.7619 
29.04601Witold KalińskiPM1250.071 
11.04797Ryszard KonopkaPM1256.0326 
29.04621Marek KryniewskiPM550.071 
11.04660Marek NiesłuchowskiPM556.0326 
47.13841Marek ParolPM443.691 
18.04682Jacek PiotrowskiPM1253.0413 
18.04699Krzysztof SikorskiPM1953.0413 
47.04848Maria TomczewskaPM743.691 
24.04735Wacław WejknisPM1751.985 
24.04751Andrzej ZaleskiPM951.985 
31.02904Janusz GawęckiSW1849.801 
1.02946Andrzej MajcherSW963.38104II
31.02966Stanisław PająkSW1549.801 
51.04179Paweł AbramskiWM539.211 
36.04186Janina BakułaWM546.851 
52.04021Henryk BałtronowiczWM234.181 
20.04187Tadeusz BanachWM752.8110 
10.08593Marcin BartoszewskiWM756.2734 
2.04191Przemysław BednarskiWM761.0495III
39.04201Waldemar BorkowskiWM345.901 
17.04212Mirosław CichockiWM1953.8414 
35.04720Paweł CzacharowskiWM1.546.981 
10.12129Grzegorz DeptułaWM756.2734 
14.04240Dariusz FilipekWM554.6218 
8.04242Andrzej FronczakWM1856.7349 
16.07605Zdzisław GodlewskiWM554.3216 
3.06186Sławomir GrędzińskiWM759.9287III
35.04275Mirosław GrodzkiWM546.981 
49.04438Alina GudeckaWM2.542.831 
40.04791Andrzej GumiennyWM145.361 
34.04279Jan JaniakWM747.291 
36.04282Paweł JarząbekWM346.851 
19.04284Leonard JaskowiakWM1252.9212 
19.04294Józef KamińskiWM952.9212 
33.08271Adam KarczmarzWM547.921 
5.04303Roman KierznowskiWM2157.6972 
15.04305Marek KlepackiWM754.5217 
3.11900Dawid KołodziejskiWM2.559.9287III
27.14444Edward KończakWM351.161 
4.04319Dariusz KozłowskiWM1258.3179 
30.07563Radosław KozłowskiWM749.981 
34.04329Zbigniew KrzepkowskiWM547.291 
30.08388Tomasz KuśWM449.981 
26.03636Mieczysław LebieckiWM251.262 
28.04345Tomasz LisicaWM751.111 
6.03030Zbigniew ListewnikWM1.557.6864 
4.04347Henryk ŁakomskiWM1258.3179 
25.04350Jarosław ŁosiakWM1151.424 
7.04353Krzysztof ŁukaszewiczWM1357.4456 
28.04360Mirosław MakatrewiczWM1351.111 
51.14401Mirosław MakuchWM339.211 
22.04364Piotr MazurWM552.398 
9.04365Krzysztof MichalczykWM1256.4741 
44.04358Jakub MilkamanowiczWM2.544.671 
43.04030Marek NasiłowskiWM2.544.801 
16.04381Dariusz NowakWM254.3216 
39.04385Stanisław OkuniewiczWM445.901 
15.04396Krzysztof PakułaWM954.5217 
23.04399Tomasz PatalanWM452.316 
48.01143Zbigniew PękalaWM043.151 
45.04808Krzysztof PękałaWM2.544.251 
45.04404Wiesław PietrzakWM544.251 
7.04405Krzysztof PikusWM1957.4456 
21.16439Jerzy PlichtowiczWM352.749 
50.15194Halina PodleckaWM242.501 
50.15195Wiesław PodleckiWM2.542.501 
2.04412Dariusz PrawdzikWM1161.0495III
22.04413Grzegorz ProbolaWM1152.398 
43.04017Iwona PuczyłowskaWM2.544.801 
32.04427Edmund ReczugaWM748.381 
42.04429Patryk ReszczyńskiWM545.021 
12.09037Mirosław RoeslerWM1155.0221 
12.04431Zbigniew RogowskiWM1855.0221 
37.03309Hanna RohdeWM1.546.731 
37.03311Krzysztof RohdeWM1.546.731 
20.04435Jan RomotWM1152.8110 
38.01139Irena SadurskaWM046.701 
38.01169Waldemar SadurskiWM046.701 
41.09462Marek SerdyńskiWM245.331 
23.09245Tomasz SinkiewiczWM552.316 
41.01163Andrzej SkoczylasWM045.331 
26.04441Marek SłowikowskiWM451.262 
27.04146Ryszard SochaWM351.161 
32.04463Jan StańczakWM948.381 
48. Stanisław StepnowskiWM043.151 
44.04469Tomasz StopierzyńskiWM544.671 
5.04474Andrzej SulimaWM1157.6972 
42.11761Krzysztof TekielskiWM2.545.021 
14.09162Jacek TrętowskiWM454.6218 
40.01616Roman WalaszkowskiWM045.361 
52.04025Jan WardaWM1.534.181 
9.04497Mirosław WilgaWM556.4741 
6.04506Regina WołekWM2.557.6864 
8.04509Janusz WróblewskiWM956.7349 
17.04523Piotr ŻurakowskiWM1353.8414 
1.04535Dariusz BoguckiZP1563.38104II

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1816 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.olsztyn.pl/warmia2019/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.19:49:29 (0.2525/118) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.