Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3172/14712 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

3. Mistrzostwa Polski Teamów B-A-M RUCH GPT (6)
MP Teamów BAM
piątek, 11 lipca 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04108
06658
07811
04662
02806
11319
Przemysław Janiszewski
Jacek Kalita
Marcin Krupowicz
Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SL
KP
SL
KP
PK
PK
18
21
19
21
18
13
36.00300I
I
I
I
I
I
2.01318
01347
12197
01661
Stanisław Gołębiowski
Piotr Ilczuk
Michał Klukowski
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
DS
DS
18
18
13
21
42.00240I
I
I
I
3.06551
07052
08166
10043
10217
09357
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
Arkadiusz Majcher
SW
MA
MA
MA
MA
MA
18
7
4
5
4
4
36.00190II
II
II
II
II
II
4.09138
05374
10534
06973
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
WP
LB
LB
13
9
7
24
35.00150II
II
II
II
5.04922
08485
06706
06795
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
WP
WP
WP
WP
WP
18
9
24
18
21
32.00120 
 
 
 
 
6.10054
06751
05856
01726
Andrzej Jaszczak
Marcin Leśniewski
Piotr Walczak
Tomasz Winciorek
MA
SW
WP
DS
13
24
19
18
35.00100 
 
 
 
7.01223
12450
 
06815
04740
Cathy Bałdysz
Katarzyna Dufrat
Rob Helle
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
DS
-
MA
MA
15
7
6
13
13
34.0090 
 
 
 
 
8.01508
01690
01727
01772
Jarosław Molenda
Wiesław Tabiszewski
Artur Winkler
Sławomir Zimniak
DS
DS
DS
DS
7
7
7
5
33.0080 
 
 
 
9.01384
01385
01693
01705
Halina Klukowska
Tomasz Klukowski
Maciej Terpiłowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
DS
DS
7
7
5
5
32.0047 
 
 
 
10.01945
02262
02395
07926
Mirosław Bublewicz
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
Maciej Wierzbicki
LB
LB
LB
LB
7
12
12
7
32.0040 
 
 
 
11.05670
07109
07114
05464
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LB
LD
LD
13
12
9
18
32.0034 
 
 
 
12.03345
01502
03423
07603
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
DS
SL
SL
18
18
7
18
31.0027 
 
 
 
13.06556
09575
01481
01608
Sylwester Cieślak
Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
Marek Rużyło
MA
DS
DS
DS
9
4
3
4
31.0020 
 
 
 
14.10564
02673
15610
08978
Jan Blajda
Marek Jaworski
Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
MP
MP
LB
LB
15
9
3
13
31.0014 
 
 
 
15.02671
10533
02827
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
WP
LB
LB
7
7
9
9
30.507 
 
 
 
16.06540
05611
08203
09146
Bartosz Chmurski
Dominik Filipowicz
Wojciech Gaweł
Piotr Tuczyński
MA
WP
MA
MA
21
17
15
13
30.20  
 
 
 
17.16454
16456
16655
16455
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
LD
LD
1.5
1.5
1
1
30.00  
 
 
 
18.06526
15595
06629
06689
Waldemar Burakowski
Maciej Dąbrowski
Włodzimierz Ilnicki
Andrzej Kondeja
MA
MA
MA
MA
15
3
15
13
29.00  
 
 
 
19.03206
02695
02580
02698
13174
Maciej Janeczko
Łukasz Kostek
Agata Kowal
Jakub Kowal
Ryszard Zwolak
SL
SL
MP
MP
SL
5
3
5
9
3
28.00  
 
 
 
 
20.14585
15582
12272
12271
Anna Burda
Tomasz Kozłowski
Anna Makarewicz
Wojciech Makarewicz
MP
MA
MA
MA
2
2
1.5
2
28.00  
 
 
 
21.12320
10472
12873
15632
Zofia Bałdysz
Sammy Bałdysz
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
DS
DS
2
3
1.5
1.5
27.00  
 
 
 
22.15340
03322
03561
09903
Aleksander Drabczyk
Ryszard Łazikiewicz
Zbigniew Tymków
Michał Witkowski
SL
SL
SL
MA
2
7
12
3
26.00  
 
 
 
23.02013
03266
02121
03523
Andrzej Jeleniewski
Stefan Kowalczyk
Ryszard Sakowicz
Jan Sucharkiewicz
LB
SL
LB
SL
18
18
13
18
26.00  
 
 
 
24.09594
01291
07124
01617
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
DS
DS
7
9
7
7
26.00  
 
 
 
25.01807
05111
01865
06887
Roman Grzelak
Wit Klapper
Andrzej Pawlak
Jacek Romański
WP
MP
LB
WP
11
21
13
24
25.00  
 
 
 
26.01297
01427
09768
06923
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
Sebastian Piepióra
Jacek Sikora
DS
DS
PM
PM
5
4
7
3
25.00  
 
 
 
27.05264
05314
08769
05353
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
WP
WP
13
15
7
7
24.00  
 
 
 
28.02650
07327
16434
15120
Krzysztof Góra
Andrzej Huńka
Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
SL
OP
SL
SL
5
3
1.5
2
24.00  
 
 
 
29.01224
14885
06580
02436
Marek Bałdysz
Marcin Dobrowolski
Piotr Dybicz
Krzysztof Tumielewicz
LB
ZP
MA
LB
13
2.5
7
7
23.80  
 
 
 
30.14728
05329
05520
14234
Kamil Nowak
Jacek Poletyło
Marek Wójcicki
Jakub Zawada
PK
SW
PK
PK
4
18
18
3
20.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7026 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.15:27:30 (0.2768/137) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.