Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3355/18641 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

44. Grand Prix Warszawy
44th Grand Prix of Warsaw
4. Kongresowy Turniej Par
sobota, 20 sierpnia 2016r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
5
7
97.0010352III
III
2.05084
04303
Tadeusz Kaczanowski
Roman Kierznowski
WP
WM
19
21
62.0010151III
III
3.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
61.009849 
 
4.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
58.009648 
 
5.07811
09550
Marcin Krupowicz
Jakub Wojcieszek
SL
MA
21
15
54.009347 
 
6.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
KP
5
24
51.009146 
 
7.02219
10721
Beata Bojarska
Sławomir Czech
WP
MA
5
5
51.009146 
 
8.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
1.5
3
50.008844 
 
9.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
49.008643 
 
10.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
47.008442 
 
11.16368
06733
Stanislaw Holtyn
Grzegorz Kula
MA
MA
1.5
9
45.008141 
 
12.04922
06795
Piotr Busse
Ewa Miszewska
SL
WP
18
19
45.008141 
 
13.17951
 
Jakub Bojanowski
Michał Zalewski
MA
-
0.5
0
44.007839 
 
14.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
43.007538 
 
15.14704
04162
Igor Godun
Valentin Zhuravel
PD
PD
3
12
43.007538 
 
16.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WM
WM
21
17
39.007236 
 
17.02934
02507
Krzysztof Kujawa
Grzegorz Kułak
LU
LU
19
13
36.007035 
 
18.16879
11191
Piotr Kopko
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
1.5
5
35.006834 
 
19.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
34.006533 
 
20.05739
05314
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
15
15
34.006533 
 
21.04588
04751
Sławomir Henclik
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
7
30.006131 
 
22.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
30.006131 
 
23.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
3
28.005829 
 
24.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
27.005628 
 
25.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
27.005628 
 
26.12123
03960
Mateusz Stępiński
Radosław Szczepański
MA
LB
7
18
26.005327 
 
27.04762
06658
Konrad Araszkiewicz
Jacek Kalita
WP
KP
19
24
25.005126 
 
28.04242
04355
Andrzej Fronczak
Mariusz Macielak
WM
MA
18
5
24.004824 
 
29.01037
01069
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
PK
PK
9
4
24.004824 
 
30.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
23.004422 
 
31.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
11
23.004422 
 
32.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2
21.004121 
 
33.06856
11610
Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
MA
MA
7
5
18.003920 
 
34.08769
05454
Sławomir Piechocki
Bogdan Świątek
LB
LB
7
12
15.003618 
 
35.06543
12263
Jan Chodorowski
Anna Jaguszewska
MA
MA
18
3
15.003618 
 
36.06612
01090
Jerzy Góralczyk
Bogusław Kruczek
PK
PK
5
11
14.003317 
 
37.06724
07859
Paweł Kubacki
Maciej Urbaniak
MA
MA
5
2.5
11.003116 
 
38.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
ZP
WM
15
19
8.002915 
 
39.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
5
9
7.002714 
 
40.02489
09483
Jarosław Kaczorowski
Grzegorz Posyniak
LU
LU
12
2.5
-8.002513 
 
41.04198
07033
Adolf Bocheński
Dariusz Zembrzuski
WM
MA
12
13
61.002312 
 
42.04531
06526
Marek Barylewski
Waldemar Burakowski
WP
MA
18
15
45.002111 
 
43.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
4
7
42.002111 
 
44.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
39.002010 
 
45.10209
06954
Igor Łosiewicz
Adam Suwik
MA
SW
7
18
37.002010 
 
46. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
37.002010 
 
47.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
35.001910 
 
48.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
32.001910 
 
49.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
9
3
31.001910 
 
50. 
17479
Józef Lechman
Janusz Wawrowski
-
MA
0
3
30.00189 
 
51.10563
07646
Paweł Klapper
Tomasz Kluz
WP
MP
3
12
30.00189 
 
52.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
29.00189 
 
53.07729
01171
Wojciech Paszko
Stefan Skowron
PK
PK
7
12
28.00179 
 
54.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
28.00179 
 
55.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
1.5
4
27.00179 
 
56.17029
11291
Joanna Dziekańska
Przemysław Ohrysko
MA
MA
1.5
2
27.00179 
 
57.14585
16716
Anna Burda
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2
27.00179 
 
58.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
25.00168 
 
59.18140
18139
Zbigniew Banasiak
Piotr Kownacki
MA
MA
0
0
24.00158 
 
60.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
23.00158 
 
61.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
9
7
22.00158 
 
62.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0
0
20.00147 
 
63.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
MA
MA
12
7
20.00147 
 
64.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
2.5
21
18.00147 
 
65.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
18.00147 
 
66.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
5
7
18.00147 
 
67.07777
06528
Ewa Banaszkiewicz
Włodzimierz Buze
MA
MA
15
18
17.00137 
 
68.01627
01772
Waldemar Siuda
Sławomir Zimniak
DS
DS
12
5
16.00126 
 
69.04108
14728
Przemysław Janiszewski
Kamil Nowak
WM
LB
21
7
15.00126 
 
70.14481
02157
Kacper Kacperski
Paweł Szymonik
DS
DS
4
5
15.00126 
 
71.11591
08931
Tadeusz Bożek
Andrzej Fengler
MA
MA
5
5
11.00116 
 
72.12158
06780
Izabella Jaworska
Anna Mandecka
LD
MA
3
7
9.00116 
 
73.10247
04399
Grzegorz Lasocki
Tomasz Patalan
WM
WM
7
3
6.00116 
 
74.06659
08411
Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
MA
MA
5
11
6.00116 
 
75.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
5.00105 
 
76.07221
04165
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
5
7
5.00105 
 
77.07190
02013
Paweł Chindelewicz
Andrzej Jeleniewski
PM
WP
12
18
3.0095 
 
78.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
3.0095 
 
79.02907
02998
Waldemar Haponiuk
Marcin Terelak
SW
SW
5
4
3.0095 
 
80.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MA
SW
18
13
2.0084 
 
81.10978
13882
Natalia Banaś
Agnieszka Wiankowska
DS
PM
3
4
2.0084 
 
82.08370
12018
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
5
1.0084 
 
83.06546
17837
Bogusław Chomentowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
5
1
1.0084 
 
84.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
12
0.0074 
 
85.09135
14036
Aleksandra Górska
Joanna Michalska
WP
MA
2.5
2
0.0074 
 
86.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
7
-1.0063 
 
87.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
-1.0063 
 
88.10450
05534
Jacek Dmowski
Stanisław Zakrzewski
MA
WP
12
13
-1.0063 
 
89.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
0.5
7
-2.0053 
 
90.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
KP
KP
2
1.5
-5.0053 
 
91.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
-5.0053 
 
92.15595
03184
Maciej Dąbrowski
Artur Guła
MA
SL
5
15
-6.0042 
 
93.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
17
18
-6.0042 
 
94.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
11
-12.0042 
 
95.06766
06904
Wiesław Maciejczuk
Lech Sadoś
MA
MA
13
12
-13.0032 
 
96.10117
05363
Krzysztof Lasocki
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
-14.0032 
 
97.15599
02831
Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
MP
MP
2
19
-19.0032 
 
98.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
LD
ZP
3
3
-20.0021 
 
99.06710
07020
Tomasz Kozarzewski
Jan Zabrocki
MA
MA
3
7
-22.0021 
 
100.15380
16699
Dawid Barzyk
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2
-25.0021 
 
101.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
36.5011 
 
102.08970
11586
Bogusław Pawszak
Waldemar Rybarczyk
MA
MA
12
2.5
34.0011 
 
103.09020
07871
Kazimierz Grzeszkowiak
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
30.5011 
 
104.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
26.50   
 
105.06522
06895
Henryk Brodawski
Artur Rutkowski
MA
MA
13
19
20.50   
 
106.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
3
3
20.50   
 
107.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
5
4
20.00   
 
108.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
20.00   
 
109.06556
06797
Sylwester Cieślak
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
19.50   
 
110.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2
18.00   
 
111.01840
01865
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
WP
OP
15
13
16.00   
 
112.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
11
16.00   
 
113.03724
04360
Leszek Hejne
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
14.50   
 
114.10308
13650
Piotr Walas
Marcin Wasłowicz
LD
PM
2.5
1.5
14.50   
 
115.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
1
12.50   
 
116.07642
16140
Witold Stachnik
Andrzej Szepczyński
MP
MA
7
3
10.50   
 
117. 
 
Giedrus Kirstukas
Remigiujus Mackus
LTU
LTU
6
6
10.50   
 
118.01347
07796
Piotr Ilczuk
Marek Jeleniewski
WP
WM
18
18
10.50   
 
119.02519
02572
Bartosz Matras
Paweł Zaleski
LU
LU
5
4
9.50   
 
120.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
9.00   
 
121.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
8.50   
 
122.18197
 
Andrzej Knap
Małgorzata Knap
PK
-
4
0
7.50   
 
123.04405
04463
Krzysztof Pikus
Jan Stańczak
WM
WM
19
9
7.00   
 
124.07809
05670
Piotr Kołuda
Andrzej Kozikowski
LU
LD
15
13
5.50   
 
125.04793
07901
Krzysztof Kluf
Rafał Łuczak
MA
MA
12
4
5.00   
 
126.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
5.00   
 
127.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
4.50   
 
128.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
3
4.00   
 
129.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
3.50   
 
130.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
3.00   
 
131.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
MA
4
4
1.00   
 
132.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
0.50   
 
133.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
0.50   
 
134.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
-2.50   
 
135.07812
17361
Zygmunt Kuczyński
Marta Makarewicz
MA
MA
11
2
-3.50   
 
136.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
3
9
-4.00   
 
137.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
12
9
-4.00   
 
138.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
-4.00   
 
139.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
-4.50   
 
140.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
5
4
-5.00   
 
141.17083
09229
Paweł Płocki
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
2
4
-6.00   
 
142.08294
09755
Mariusz Bartkowski
Łukasz Witkowski
SW
SW
15
12
-7.00   
 
143.06542
12503
Irena Chodorowska
Wojciech Uszynski
MA
MA
18
13
-7.00   
 
144.07983
07984
Mieczysław Paczos
Bogdan Palikot
LU
LU
4
5
-7.50   
 
145.04091
04092
Maciej Czarnecki
Przemysław Czarnecki
PD
PD
1.5
3
-8.00   
 
146.11936
05423
Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
PM
MA
7
19
-8.00   
 
147.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
7
5
-9.00   
 
148.06877
09213
Waldemar Radziak
Grzegorz Witkowski
MA
MA
12
3
-9.50   
 
149.06539
06982
Robert Chmielak
Marcin Walczak
MA
MA
5
5
-10.00   
 
150.16255
16256
Joanna Kokot
Paul Kokot
DS
DS
1.5
1.5
-10.00   
 
151.17155
06817
Sławomir Bąk
Renata Neronowicz
MA
MA
2.5
12
-11.00   
 
152.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
-11.00   
 
153.17134
15922
Marek Dalecki
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
MA
MA
7
5
-11.00   
 
154. 
06628
Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
-
MA
0
3
-11.00   
 
155.02723
02794
Bogusław Lesiecki
Ryszard Skotarski
MP
MP
12
12
-11.50   
 
156.04104
10833
Adam Popławski
Aleksander Szczupakowski
PD
MA
5
3
-12.50   
 
157.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
5
12
-13.00   
 
158.16859
06845
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
MA
DS
2
13
-13.00   
 
159. 
18160
Ewa Fijołek
Maria Socha
-
MA
0
0
-13.50   
 
160.09491
09492
Rafał Niedzielski
Jan Przygrodzki
MA
LU
7
7
-13.50   
 
161.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
-15.00   
 
162.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
15
-15.00   
 
163.06776
07936
Janusz Maliszewski
Zbigniew Smółko
LU
LU
9
3
-16.00   
 
164.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
12
12
-16.00   
 
165.16469
13706
Wioletta Lichodziejewska
Magdalena Niebuda
MA
PM
1
2
-16.00   
 
166.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
-16.00   
 
167.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
LB
4
21
-16.00   
 
168.06689
06800
Andrzej Kondeja
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
-16.50   
 
169.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
4
-17.50   
 
170.04060
04127
Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
PD
PD
5
9
-18.00   
 
171.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
WP
4
4
-18.50   
 
172.06703
06721
Sławomir Kowalczyk
Edward Krusiewicz
MA
MA
9
7
-19.50   
 
173.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
-19.50   
 
174.15262
13866
Grzegorz Piotrowski
Arkadiusz Stojan
MA
LU
1.5
1.5
-19.50   
 
175.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
0.5
0.5
-20.00   
 
176.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
-20.50   
 
177.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
-20.50   
 
178.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
-21.00   
 
179.06903
07555
Józef Rzepka
Stanisław Stachlewski
LD
MA
5
9
-21.50   
 
180.05282
05352
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
5
-22.50   
 
181.05944
09391
Adam Hintertan
Tomasz Rawicz
ZP
ZP
12
7
-22.50   
 
182.16585
01910
Adam Pigulski
Roman Zabłocki
DS
OP
1.5
5
-22.50   
 
183.03064
12983
Michał Błach
Janusz Kobylarski
SL
PM
5
4
-24.00   
 
184.07053
04829
Krzysztof Gołaś
Marek Pietrzak
MA
PM
5
4
-25.00   
 
185.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
5
12
-25.00   
 
186.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
MA
PK
7
5
-26.00   
 
187.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
-28.50   
 
188.13994
06956
Robert Pepłoński
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
5
-29.00   
 
189.06697
17675
Jarosław Kostrzewa
Janusz Królikowski
PD
PD
9
0.5
-29.50   
 
190.10720
06711
Maria Düm
Hanna Koziorowska
MA
MA
2
5
-30.50   
 
191.03499
06355
Andrzej Sładki
Lech Warwocki
SL
LD
9
7
-32.00   
 
192.09835
09210
Tomasz Kłys
Tatiana Verkhos
SL
SW
4
3
-32.50   
 
193.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
5
-34.00   
 
194.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
-35.50   
 
195.02495
02497
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
LU
LU
9
15
-39.50   
 
196.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
2.5
5
-40.00   
 
197.06707
10023
Maciej Kowalski
Leszek Łuniewski
MA
MA
11
12
-40.00   
 
198.06822
13028
Anna Nosalska
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
4
-41.50   
 
199.01297
12272
Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
DS
DS
7
3
-42.00   
 
200.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
-42.00   
 
201.13920
08271
Wojciech Adamkiewicz
Adam Karczmarz
MA
MA
3
5
-43.00   
 
202.11928
10105
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
MA
MA
3
13
-44.00   
 
203.09035
13652
Agnieszka Szczepanek
Krzysztof Tomczyński
MP
MA
2.5
2
-44.50   
 
204.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
-49.00   
 
205.17692
06911
Anna Nożyńska
Andrzej Sasin
MA
MA
0.5
3
-54.50   
 
206.06023
13999
Andrzej Matysek
Barbara Smulska
ZP
ZP
3
0
-86.50   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6478 punktów PKL, w tym 3294 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl/gpw/gpw2016/gp2016.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-18 g.07:49:21 (0.5343/422) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.