Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3755/18939 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Mazurska Jabłoń
Mazurska Jabłoń
sobota, 15 października 2016r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
12
13
56.92128II
II
2.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
56.17110III
III
3.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2
55.9095III
III
4.04365
04435
Krzysztof Michalczyk
Jan Romot
WM
WM
12
9
54.4079 
 
5.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2
5
54.3463 
 
6.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2
5
53.9948 
 
7.04229
04284
Mirosław Doroszuk
Leonard Jaskowiak
WM
WM
9
12
53.8032 
 
8.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
53.6524 
 
9.06488
16140
Wiesław Andruk
Andrzej Szepczyński
MA
MA
9
3
53.2722 
 
10.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
52.5219 
 
11.04187
04484
Tadeusz Banach
Krzysztof Targoński
WM
WM
5
4
52.3416 
 
12.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
52.2714 
 
13.04303
04474
Roman Kierznowski
Andrzej Sulima
WM
WM
21
11
51.9411 
 
14.04111
13917
Krzysztof Kotorowicz
Krzysztof Strykier
ZP
WM
21
0.5
51.318 
 
15.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
7
4
51.126 
 
16.07043
12123
Sandra Różańska
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
7
50.083 
 
17.09238
04242
Sławomir Dytkowski
Andrzej Fronczak
WM
WM
4
18
49.98  
 
18.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
49.97  
 
19.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
9
3
49.05  
 
20.06526
05363
Waldemar Burakowski
Jerzy Russyan
MA
WP
15
21
48.90  
 
21.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
SW
MA
15
2.5
48.89  
 
22.16859
06845
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
MA
DS
2
13
48.73  
 
23.06675
06721
Andrzej Klik
Edward Krusiewicz
MA
MA
9
7
48.63  
 
24.04198
06786
Adolf Bocheński
Krzysztof Michalak
WM
WM
12
9
48.21  
 
25.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
48.05  
 
26.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
5
47.56  
 
27.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
46.08  
 
28.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
45.56  
 
29.06713
04360
Marek Krajewski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2
13
44.18  
 
30.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
5
9
43.77  
 
31. 
 
Jurek Henke
Jacek Latomski
MA
MA
0
0
40.04  
 
32.04301
04347
Tadeusz Kądzielewski
Henryk Łakomski
WM
WM
9
12
38.39  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1356 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-22 g.17:36:08 (0.2122/74) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.