Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4006/22160 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2017/18 (11)
Grand Prix Polski Teamów - Auto Watin
sobota, 2 czerwca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06551
13709
08979
05069
05070
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
Piotr Jassem
SW
SW
DS
WP
WP
19
7
24
17
9
143.45289M
 
M
M
M
2.06621
06620
06716
06336
Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
LU
LU
MA
LB
13
15
7
18
137.58263I
I
I
I
3.03847
04823
02131
18890
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
Ryszard Smejda
Vasil Valchev
KP
KP
ZP
ZP
18
18
7
2
131.12241I
I
I
I
4.05176
07818
18256
01661
Michał Kwiecień
Viktor Markowicz
Krzysztof Moszczyński
Włodzimierz Starkowski
MP
MA
WP
MP
24
19
19
24
130.91221 
 
 
 
5.04547
07794
04852
07860
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
PM
PM
18
9
4
7
130.30200 
 
 
 
6.01054
05111
07725
15477
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
SL
MP
MP
12
21
11
5
126.93179 
 
 
 
7.05670
07114
05830
11428
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
ZP
LD
13
12
15
7
125.38158 
 
 
 
8.01220
06554
05611
01749
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
11
19
21
15
124.08137 
 
 
 
9.14619
06580
16645
13438
12123
Maksymilian Chodacki
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
SL
MA
MA
MA
MA
7
11
5
9
7
122.91117 
 
 
 
 
10.12197
02806
08158
11319
Michał Klukowski
Wojciech Strzemecki
Piotr Zatorski
Przemysław Zawada
MP
MA
MP
MA
24
21
21
17
119.9096 
 
 
 
11.10533
10534
06973
02827
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
DS
LB
LB
LB
9
11
24
13
111.4575 
 
 
 
12.10450
12253
08978
06845
Jacek Dmowski
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
Tomasz Paluchowski
OP
LB
LB
MA
13
11
15
13
101.6258 
 
 
 
13.01299
11550
01502
12154
Karol Filipowicz
Piotr Marcinowski
Mirosław Miłaszewski
Mateusz Sobczak
DS
DS
DS
DS
13
9
19
9
69.9933 
 
 
 
14.13828
15519
01483
01705
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
DS
DS
5
7
7
7
69.5231 
 
 
 
15.07190
03724
11296
06112
Paweł Chindelewicz
Leszek Hejne
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
PM
KP
ZP
ZP
12
7
5
12
69.4629 
 
 
 
16.01019
02013
01138
01206
Andrzej Byzdra
Andrzej Jeleniewski
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
ZP
PK
PK
7
18
18
15
67.1227 
 
 
 
17.04887
06815
05374
04740
Olech Bestrzyński
Piotr Nawrocki
Cezary Serek
Piotr Wiankowski
WP
WP
WP
WP
13
19
15
19
65.7425 
 
 
 
18.17721
17834
18011
17008
Jakub Bazyluk
Alicja Myśliwiec
Filip Parol
Filip Trojański
MA
DS
MA
MA
2
1
2.5
2
65.5222 
 
 
 
19.06382
02933
02966
02977
Maciej Dobrzyński
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
SW
SW
5
18
15
18
64.7520 
 
 
 
20.11489
11444
09555
15084
Wojciech Abratkiewicz
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
ZP
ZP
2.5
4
4
2.5
64.6918 
 
 
 
21.09549
01318
06706
05363
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
DS
DS
WP
WP
11
24
24
21
64.2116 
 
 
 
22.04163
04250
01539
04451
10370
07242
Andrei Arlovich
Bogusław Gierulski
Wojciech Olański
Jerzy Skrzypczak
Erikas Vainikonis
Vytautas Vainikonis
DS
WP
WP
WP
DS
WP
15
21
21
21
11
17
63.8114 
 
 
 
 
 
23.10721
05059
02671
06822
Sławomir Czech
Stanisław Janik
Ryszard Jaśkiewicz
Anna Nosalska
LU
LB
MP
PM
7
13
11
7
63.6911 
 
 
 
24.05624
05352
05353
07849
Jacek Grzelczak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Bogdan Szulejewski
LD
WP
WP
SW
13
7
11
21
63.029 
 
 
 
25.14728
09643
09550
14965
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
MA
MA
MA
MA
11
7
17
3
62.637 
 
 
 
26.05691
05708
05464
07544
Grzegorz Lewaciak
Janusz Makaruk
Witold Turant
Marek Tyran
LD
WP
LD
LD
18
17
18
13
62.075 
 
 
 
27.08950
02666
15120
12899
Iwona Czajka
Andrzej Hycnar
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
MA
PK
OP
OP
7
13
5
5
62.063 
 
 
 
28.12450
09138
06909
10085
Katarzyna Dufrat
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
Justyna Żmuda
MP
WM
WM
MP
15
15
19
15
61.03  
 
 
 
29.07221
11653
12362
01726
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
PD
PD
WP
SW
5
5
7
18
60.93  
 
 
 
30.04906
04948
05431
05454
Jan Borychowski
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
Bogdan Świątek
WP
WP
WP
WP
12
7
12
12
60.10  
 
 
 
31. 
18812
 
 
Joseph Engel
Julian Frydrich
Uri Gilboa
Vax Yakov
ISR
WP
ISR
ISR
6
19
6
6
59.25  
 
 
 
32.14885
02673
08549
04360
Marcin Dobrowolski
Marek Jaworski
Anna Maduzia
Mirosław Makatrewicz
WP
MP
WP
WM
7
12
5
13
59.00  
 
 
 
33.04535
05574
15621
04588
04699
04751
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
LD
PM
PM
PM
PM
13
15
19
18
19
9
58.91  
 
 
 
 
 
34.07777
08294
15595
12272
05423
Ewa Banaszkiewicz
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
Anna Makarewicz
Jeremi Stępiński
MA
SW
OP
DS
OP
15
17
7
4
19
56.77  
 
 
 
 
35.08485
04922
07796
07869
Grażyna Busse
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
Sławomir Zawiślak
WP
SL
SW
SL
15
19
18
21
56.10  
 
 
 
36.17161
01347
15511
14782
14783
03549
Krzysztof Cichy
Piotr Ilczuk
Kacper Kopka
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Mikołaj Taczewski
MA
LU
MA
DS
DS
MP
4
18
5
4
4
15
55.51  
 
 
 
 
 
37.05097
05856
07025
07044
Janusz Kalida
Piotr Walczak
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
WP
WP
7
21
21
19
53.88  
 
 
 
38.12846
13411
03454
03546
Andrzej Hermansdorfer
Michał Kaleta
Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
OP
SL
7
3
11
13
53.68  
 
 
 
39.13899
14789
14286
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
WP
WP
MP
MP
4
3
5
5
52.92  
 
 
 
40.05023
09835
05282
08769
Paweł Gruszczyński
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
LB
WP
WP
LB
7
5
13
9
51.94  
 
 
 
41.07052
08166
10217
07043
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
Sandra Różańska
MA
MA
MA
MA
11
5
5
3
51.62  
 
 
 
42.14145
05889
11371
06101
Katarzyna Abratkiewicz
Patryk Araszkiewicz
Maciej Chrobot
Paweł Stężała
ZP
ZP
ZP
ZP
2.5
5
3
5
50.89  
 
 
 
43.18222
02580
02698
17593
Konrad Ciborowski
Agata Kowal
Jakub Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
MP
MP
1.5
7
12
1.5
49.85  
 
 
 
44.17916
03232
03231
16585
Kajetan Gościański
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
Adam Pigulski
WP
SL
SL
DS
1.5
7
7
2.5
48.30  
 
 
 
45.17108
17112
17113
17329
Łukasz Bielejewski
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
Michał Pilawski
WP
WP
WP
WP
1.5
2
2.5
1
47.19  
 
 
 
46.04198
05084
10095
02121
04842
09755
Adolf Bocheński
Tadeusz Kaczanowski
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
Leszek Sztyrak
Łukasz Witkowski
WM
ZP
LB
LB
OP
SW
13
19
15
17
19
13
45.94  
 
 
 
 
 
47.05017
05038
05081
05371
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
WP
WP
7
7
5
4
45.27  
 
 
 
48.12914
17301
07906
02116
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
LB
LB
2
2.5
5
7
42.96  
 
 
 
49.05893
06090
05996
09326
Jacek Batóg
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
Krzysztof Stypuła
ZP
ZP
ZP
ZP
7
5
12
9
41.72  
 
 
 
50.16544
04797
03933
04848
18760
Hanna Ciuńczyk
Ryszard Konopka
Eugeniusz Seichter
Maria Tomczewska
Joanna Zalewska
MA
PM
KP
PM
MA
2.5
12
11
7
1.5
40.60  
 
 
 
 
51.07572
12006
04427
04463
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
WM
WM
7
7
7
9
39.18  
 
 
 
52.07271
16255
15259
05376
Adrian Bakalarz
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
Jan Sibilski
SL
DS
DS
WP
7
2
2
5
37.67  
 
 
 
53.06795
05400
08434
05534
Ewa Miszewska
Maciej Sobieralski
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
WP
WP
19
15
12
15
34.35  
 
 
 
54.03787
03815
05314
03920
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
LB
LB
WP
KP
12
12
15
12
28.19  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9650 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/wyniki2018/t/fleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-24 g.03:28:11 (0.4729/238) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.