Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4004/22180 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Poznański Mityng Brydżowy
57h Poznan Bridge Meeting
III KTP - OTP** 15. Memoriał S. Wybranowskiego
piątek, 1 czerwca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
12
9
83.068844II
II
2.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
52.988342III
III
3.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
PK
MA
9
2.5
50.567839III
III
4.04922
07796
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
SL
SW
19
18
48.397437 
 
5.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2.5
46.226935 
 
6.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
43.496533 
 
7.17721
17161
Jakub Bazyluk
Krzysztof Cichy
MA
MA
2
4
42.856131 
 
8.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
41.455729 
 
9.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
37.315226 
 
10.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
36.694824 
 
11.04872
05466
Zygfryd Banecki
Piotr Tyranowski
WP
WP
4
5
34.704422 
 
12.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
19
17
32.593920 
 
13.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
31.743518 
 
14.10730
16139
Ryszard Pawłowski
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
5
2
29.893116 
 
15.14789
14250
Bartosz Kaczmarek
Marcin Szymański
WP
MP
3
5
29.272714 
 
16.12154
15803
Mateusz Sobczak
Monika Suchodolska
DS
PM
9
3
28.442211 
 
17.05226
09038
Andrzej Mazurek
Marcin Rodziewicz
WP
WP
11
2.5
28.41189 
 
18.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
4
24.05179 
 
19.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
MA
MA
17
3
23.22179 
 
20.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
22.80168 
 
21.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
20.66158 
 
22.11444
05889
Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
4
5
19.78147 
 
23.05023
05353
Paweł Gruszczyński
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
7
11
17.40147 
 
24.01019
02013
Andrzej Byzdra
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
7
18
16.74137 
 
25.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
15.87126 
 
26.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
15.86116 
 
27.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
15.46116 
 
28. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
0
19
11.46105 
 
29.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
10.6795 
 
30.16217
11296
Patrycja Krupnik
Artur Pomarański
DS
ZP
1
5
10.6295 
 
31.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
9.9084 
 
32.04360
04665
Mirosław Makatrewicz
Kazimierz Omernik
WM
PM
13
19
9.3774 
 
33.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
7.6563 
 
34.18011
12123
Filip Parol
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
7
5.7363 
 
35.13828
15519
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
DS
DS
5
7
4.5953 
 
36.12434
17508
Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
WP
WP
4
2
4.1842 
 
37.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
5
2.8732 
 
38.04985
05120
Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
WP
WP
11
11
1.1332 
 
39.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
SW
3
18
1.1221 
 
40.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
SW
SW
5
18
0.7111 
 
41.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
-0.60   
 
42. 
18812
Joseph Engel
Julian Frydrich
ISR
WP
6
19
-1.02   
 
43.04883
12435
Witold Beger
Janusz Kopras
WP
WP
3
4
-1.21   
 
44.04198
09755
Adolf Bocheński
Łukasz Witkowski
WM
SW
13
13
-4.80   
 
45.11424
05321
Henryk Duszyński
Andrzej Pietrkiewicz
WP
WP
4
5
-5.90   
 
46.04797
04848
Ryszard Konopka
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
-6.02   
 
47.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
-6.33   
 
48.05192
11400
Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
WP
WP
5
3
-6.48   
 
49.10721
05059
Sławomir Czech
Stanisław Janik
LU
LB
7
13
-7.64   
 
50.05030
05064
Bogdan Grzelak
Andrzej Janowicz
WP
WP
5
5
-13.05   
 
51.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
-13.59   
 
52.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
-15.05   
 
53.07756
05500
Piotr Serkowski
Andrzej Winnowicz
WP
WP
1.5
4
-15.25   
 
54.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
-15.57   
 
55.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
OP
7
11
-18.34   
 
56.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
SW
7
18
-20.55   
 
57.16585
15931
Adam Pigulski
Kajetan Wroński
DS
WP
2.5
2.5
-20.64   
 
58.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2.5
3
-21.59   
 
59.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
-22.43   
 
60. 
 
Uri Gilboa
Vax Yakov
ISR
ISR
6
6
-23.12   
 
61.15511
18760
Kacper Kopka
Joanna Zalewska
MA
MA
5
1.5
-25.63   
 
62.04961
05279
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
-26.14   
 
63.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
2
2
-26.58   
 
64.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
-26.62   
 
65.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
DS
LB
9
13
-28.09   
 
66.15508
05318
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
WP
WP
4
5
-28.76   
 
67.08979
08158
Krzysztof Jassem
Piotr Zatorski
DS
MP
24
21
-29.02   
 
68.07190
03724
Paweł Chindelewicz
Leszek Hejne
PM
KP
12
7
-30.14   
 
69.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
-32.26   
 
70.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
4
-33.70   
 
71.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
-34.54   
 
72.19117
02545
Agnieszka Brawata
Adam Pruszkowski
LU
LU
0
5
-34.72   
 
73.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
-35.12   
 
74.05430
05525
Janusz Suszczyński
Maciej Wybranowski
WP
WP
4
4
-36.19   
 
75.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
-40.56   
 
76.05152
05229
Andrzej Kucharski
Adam Meller
WP
WP
4
5
-41.31   
 
77.10318
01682
Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
DS
DS
4
3
-44.98   
 
78.05182
05222
Marek Lis
Stefan Masternak
WP
WP
3
5
-47.65   
 
79.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
-57.34   
 
80.18502
14510
Małgorzata Węglewska
Wojciech Witkowski
WP
WP
1
2
-65.36   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2208 punktów PKL, w tym 1126 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/wyniki2018/W-ktp3.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-17 g.07:49:05 (0.2721/170) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.