Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4024/22537 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (16)
O Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa
niedziela, 19 sierpnia 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07809
02121
Piotr Kołuda
Ryszard Sakowicz
LU
LB
17
17
61.21236I
I
2.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
60.95227II
II
3.06551
04662
Jacek Ciechomski
Michał Nowosadzki
SW
MA
19
24
60.07218II
II
4.09138
01865
Danuta Kazmucha
Andrzej Pawlak
WM
OP
15
15
58.69209III
III
5.05611
06815
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
DS
WP
21
19
58.50202III
III
6.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
58.45195III
III
7.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
57.95187 
 
8.02888
08308
Zbigniew Borkowski
Kamil Walczyk
SW
SW
12
7
57.58180 
 
9.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
57.49173 
 
10.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
57.19165 
 
11.17082
14971
Maciej Boczar
Bartosz Ćwiek
MA
MA
3
2.5
57.17158 
 
12.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
56.45150 
 
13.03232
13411
Grzegorz Kaleta
Michał Kaleta
SL
SL
7
3
55.93143 
 
14.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
MA
SW
21
13
55.66136 
 
15.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
55.64128 
 
16.01179
13037
Ryszard Styga
Artur Wasik
PK
PK
11
11
55.54121 
 
17.06658
06659
Jacek Kalita
Maciej Kalita
MA
WP
24
5
55.42114 
 
18.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
55.42106 
 
19.07981
07983
Jarosław Ostrowski
Mieczysław Paczos
LU
LU
4
4
55.4199 
 
20.01019
10534
Andrzej Byzdra
Waldemar Sroczyński
PK
LB
7
11
55.3892 
 
21.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
9
55.2984 
 
22.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
55.2977 
 
23.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
55.0970 
 
24.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
55.0362 
 
25.10570
 
Wojciech Kaźmierczak
Shiran Shah
MA
-
12
0
55.0255 
 
26.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
55.0148 
 
27.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
55.0046 
 
28.01104
15601
Jan Lipior
Tomasz Mazur
PK
PK
5
4
54.9945 
 
29.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
54.9644 
 
30.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
54.7843 
 
31.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
54.6941 
 
32.02663
05730
Jacek Herman
Wiesław Niciński
MP
LD
11
13
54.5940 
 
33.02683
02833
Krzysztof Kleinrok
Edward Warząchowski
MP
MP
12
12
54.5539 
 
34.01318
09550
Stanisław Gołębiowski
Jakub Wojcieszek
DS
MA
24
17
54.5238 
 
35.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
LB
11
13
54.4436 
 
36.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
54.4035 
 
37.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
54.3934 
 
38.13660
12854
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
4
54.3233 
 
39.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
54.2931 
 
40.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MA
MA
12
9
54.2330 
 
41.11834
02519
Jakub Jagodziński
Bartosz Matras
LU
LU
5
7
53.8629 
 
42.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
53.6528 
 
43.02495
02507
Andrzej Kokoryka
Grzegorz Kułak
LU
LU
9
13
53.5726 
 
44.03185
03546
Zbigniew Guła
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
53.5625 
 
45.02891
03020
Bartosz Ceglarski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
7
9
53.3324 
 
46.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
53.2323 
 
47.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
52.9421 
 
48.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
52.9220 
 
49.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
52.8719 
 
50.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
52.8617 
 
51.15595
11600
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
OP
OP
9
7
52.7316 
 
52.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
52.6715 
 
53.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
52.3614 
 
54.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
52.2912 
 
55.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
52.2311 
 
56.02013
11320
Andrzej Jeleniewski
Robert Kwiatkowski
ZP
PK
18
3
52.0410 
 
57.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
51.569 
 
58.12985
09785
Eugeniusz Strzyż
Tomasz Twaróg
PK
MP
5
4
51.157 
 
59.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
51.026 
 
60.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
7
50.945 
 
61.07190
03345
Paweł Chindelewicz
Zbigniew Mącior
PM
SL
12
18
50.324 
 
62.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
50.192 
 
63.07271
05624
Adrian Bakalarz
Jacek Grzelczak
SL
LD
7
13
50.071 
 
64.02666
07722
Andrzej Hycnar
Janusz Wesołowski
PK
PK
13
13
49.96  
 
65.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
4
5
49.93  
 
66.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
49.64  
 
67.01022
14379
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
PK
PK
4
3
49.56  
 
68.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
49.38  
 
69.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
49.36  
 
70.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
17
49.28  
 
71.01072
16778
Waldemar Kaszuba
Jerzy Rybarski
PK
PK
3
2.5
49.11  
 
72.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
49.05  
 
73.14361
18018
Jerzy Matelowski
Zbigniew Niziołek
PK
PK
3
2.5
48.97  
 
74.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
SW
21
18
48.93  
 
75.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
48.90  
 
76.01217
01433
Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
DS
LB
3
11
48.86  
 
77.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
48.85  
 
78.07644
12753
Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
MP
MP
5
4
48.52  
 
79.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
4
7
48.25  
 
80.12984
15413
Robert Mostek
Sławomir Reising
MP
MP
4
4
47.99  
 
81.14179
01166
Ryszard Pisarczyk
Jan Sączawa
PK
PK
5
4
47.83  
 
82.13970
08781
Leszek Faber
Maria Krasowska
MP
MP
3
4
47.77  
 
83.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
47.39  
 
84.12266
06904
Marek Drukier
Lech Sadoś
WP
MA
5
12
47.39  
 
85. 
 
Richard Boada
Victor Checa
ESP
ESP
0
0
47.31  
 
86.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
47.24  
 
87.08776
14525
Michał Igła
Przemysław Kurzak
MP
MP
4
2.5
47.04  
 
88.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
12
9
46.78  
 
89.18835
09297
Małgorzata Knap
Janusz Szeremeta
PK
PK
0
4
46.72  
 
90.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
MP
LU
5
5
46.72  
 
91.01051
01205
Hieronim Furman
Ryszard Zdon
PK
PK
9
5
46.69  
 
92.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
46.69  
 
93.01037
01069
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
PK
PK
9
4
46.60  
 
94.02931
07975
Sławomir Król
Jerzy Maludziński
SW
SW
3
11
46.26  
 
95.01006
18676
Zdzisław Baryła
Tadeusz Dańczak
PK
PK
4
1
45.91  
 
96.10563
05111
Paweł Klapper
Wit Klapper
SL
SL
5
21
45.23  
 
97.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
44.93  
 
98.12382
01707
Zygmunt Adamski
Stanisław Wachel
DS
DS
2
5
44.92  
 
99.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
0
44.85  
 
100.15916
08930
Grzegorz Wieczorkiewicz
Maja Żabierek
SW
SW
3
4
44.84  
 
101.15988
15757
Ryszard Cieślik
Marcin Wilczyński
MP
MP
3
5
44.49  
 
102.05675
05797
Mariusz Kraśnicki
Karol Ruszkiewicz
LD
LD
9
5
44.34  
 
103.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
44.13  
 
104.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
43.97  
 
105.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
4
43.78  
 
106.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
11
4
43.73  
 
107. 
 
Eugenia Baeza
Enrique Pinto
-
-
0
0
43.32  
 
108.01066
10554
Andrzej Janda
Zbigniew Kozioł
PK
PK
5
4
42.45  
 
109.02928
03003
Marek Kozdrach
Hubert Urban
SW
SW
5
7
42.39  
 
110.01108
12629
Hanna Łazarska
Tomasz Magryś
PK
PK
3
1.5
42.35  
 
111.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
3
42.34  
 
112.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
41.94  
 
113. 
 
Guzman Gemero
Esther Panalba
-
ESP
0
0
41.59  
 
114.01183
01200
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
PK
PK
5
5
41.18  
 
115.18508
05830
Monika Kowner
Robert Stoliński
LD
ZP
0.5
15
41.06  
 
116.01058
07729
Marian Górecki
Wojciech Paszko
PK
MP
5
7
40.12  
 
117.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
39.79  
 
118. 
11195
Józef Pacześniak
Tadeusz Sum
-
PK
0
1
39.74  
 
119.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
39.72  
 
120. 
 
X Curra
Axia Reyes
ESP
ESP
0
0
39.16  
 
121.01053
06612
Leszek Garbacik
Jerzy Góralczyk
PK
PK
5
5
38.66  
 
122. 
 
Manuel Dela Maza
Tania Parduisini
ESP
ESP
0
0
37.62  
 
123.18838
18839
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
0
0
34.39  
 
124.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
28.08  
 
125.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
15
15
20.89  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9028 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/pmb/2018/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-17 g.01:37:56 (0.4842/262) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.