Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4523/23049 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Memoriał Tomasza Brzuskiego
OTP** Memoriał Tomasza Brzuskiego
niedziela, 25 listopada 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06165
06225
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
MA
MA
7
9
59.82100II
II
2.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
58.5783III
III
3.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
56.0767III
III
4.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
54.7052 
 
5.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
54.3628 
 
5.06813
06940
Krzysztof Najda
Sylwester Sommer
MA
MA
5
5
54.3628 
 
7.06733
06950
Grzegorz Kula
Piotr Strzelczyk
MA
MA
11
5
53.6818 
 
8.06186
11900
Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
WM
WM
7
2
53.4515 
 
9.08299
06342
Tadeusz Gawroński
Piotr Nowak
MA
MA
5
5
52.6612 
 
10.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
52.6110 
 
11.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
4
2
52.437 
 
12.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
WM
WM
2
5
51.984 
 
13.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
50.732 
 
14.11245
06352
Jarosław Szczygieł
Leszek Szeląg
MA
MA
4
5
50.271 
 
15.06323
15032
Krzysztof Fleming
Rafał Maszenda
MA
MA
7
3
50.051 
 
16.06661
06689
Waldemar Kałużyński
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
49.141 
 
17.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
48.981 
 
18.13920
10022
Wojciech Adamkiewicz
Piotr Urbański
MA
MA
4
3
48.681 
 
19.13908
13903
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
MA
MA
1.5
4
48.001 
 
20.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
46.821 
 
21.18350
06349
Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
MA
MA
0.5
1
46.181 
 
21.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
46.181 
 
23.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
43.231 
 
24.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
42.611 
 
25.06325
06329
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
MA
MA
4
4
34.431 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 876 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2018/181125BR/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-25 g.22:53:02 (0.2510/60) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.