Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C1519/6819 zbitka

szczegóły imprezy

DMP 2009/2010 - II Liga
grupa SE
niedziela, 14 marca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.10687Lech AdachLU2136TKKF CHEMIK PUŁAWY 
2.07232Grzegorz AndrzejowskiMP4570CKiS Skawina II
3.02876Wojciech ArczewskiSW18380GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski 
4.08520Tomasz BajorekPK7310Czarni ZETO Rzeszów 
5.02462Jacek BakaLU7221WOTEX KRAŚNIK-CHEŁM 
6.07958Zenon BiałaszLU4160WOTEX KRAŚNIK-CHEŁM 
7.10181Andrzej BiernatMP2.5180ABCD Kraków 
8.10182Witold BiernatMP4180ABCD Kraków 
9.11092Tytus BispingMP2.5229TS WISŁA Kraków 
10.02888Zbigniew BorkowskiSW7325SPS CONSTRUCTION Kielce 
11.03091Andrzej CholewaMP4420Leskowiec Wadowice 
12.01025Roman CieślaPK7310Czarni ZETO Rzeszów 
13.02472Konrad CodelloLU7153ID MARKETING 
14.01030Marek CyrkielPK12650Elektromontaż RzeszówM
15.01032Jacek CzaykowskiPK12330SKOBUD Tarnobrzeg 
16.02894Krzysztof CzulPK18330SKOBUD Tarnobrzeg 
17.01037Stanisław DrobotPK7250Dropol Rzeszów 
18.07710Andrzej DudzikMP12100ABCD Kraków 
19.01041Stanisław DzikiLU7161WOTEX KRAŚNIK-CHEŁM 
20.01042Kazimierz DziokPK7310Czarni ZETO Rzeszów 
21.02635Angelika Ferrer-LopezMP4570CKiS Skawina II
22.01051Hieronim FurmanPK7355Czarni ZETO Rzeszów 
23.02646Wacław GąssowskiMP12180ABCD Kraków 
24.13709Grzegorz GłasekSW1.5280SPS CONSTRUCTION Kielce 
25.01058Marian GóreckiPK4310Czarni ZETO Rzeszów 
26.11443Jerzy GrabowskiMP7174KS CRACOVIA 1906 
27.07965Zdzisław HerbutLU4117WOTEX KRAŚNIK-CHEŁM 
28.02666Andrzej HycnarPK12330SKOBUD Tarnobrzeg 
29.02667Bartłomiej IgłaMP7570CKiS Skawina II
30.02912Jacek JanowskiSW18280SPS CONSTRUCTION Kielce 
31.02673Marek JaworskiMP7280TS WISŁA Kraków 
32.02676Jarosław JurkiewiczMP12470SBS Alf Tarnów Nowy Sącz 
33.02489Jarosław KaczorowskiSW12380GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski 
34.03229Tomasz KadłubickiMP2480Leskowiec Wadowice 
35.11616Adam KamińskiSW2.553GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski 
36.10616Piotr KamińskiMP2.5420Leskowiec Wadowice 
37.02491Jacek KarwowskiLU7245ID MARKETING 
38.02681Mariusz KitaMP12470SBS Alf Tarnów Nowy Sącz 
39.02683Krzysztof KleinrokMP7520KS CRACOVIA 1906I
40.07646Tomasz KluzMP7520KS CRACOVIA 1906I
41.02495Andrzej KokorykaSW7380GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski 
42.02496Cezary KomajdaLU4200ID MARKETING 
43.02923Ireneusz KowalikSW757SPS CONSTRUCTION Kielce 
44.02502Andrzej KozakSW12380GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski 
45.02504Janusz KrawczyńskiLU7170BUDMAT ZAMOŚĆ 
46.01090Bogusław KruczekPK7250Dropol Rzeszów 
47.12999Adam KrysaMP4111CKiS Skawina II 
48.02874Agnieszka KucharskaSW7112SPS CONSTRUCTION Kielce 
49.01097Dariusz KulpińskiPK7310Dropol Rzeszów 
50.02507Grzegorz KułakSW7380GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski 
51.08983Tadeusz KustraLU2.596BUDMAT ZAMOŚĆ 
52.08527Kazimierz LatawiecMP7550KS CRACOVIA 1906I
53.02512Krzysztof LatusLU7138ID MARKETING 
54.02723Bogusław LesieckiMP12470SBS Alf Tarnów Nowy Sącz 
55.07815Lena LeszczyńskaLU2.5189ID MARKETING 
56.02727Andrzej LubojemskiMP12520KS CRACOVIA 1906I
57.02732Artur MachnoMP7570CKiS Skawina II
58.02517Ryszard MaciągLU2.574WOTEX KRAŚNIK-CHEŁM 
59.09358Stanisława MaludzińskaSW2114GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski 
60.07975Jerzy MaludzińskiSW7380GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski 
61.08986Józef MałyszLU4170BUDMAT ZAMOŚĆ 
62.02519Bartosz MatrasLU2.5150TKKF CHEMIK PUŁAWY 
63.07976Stanisław MatuszLU4160WOTEX KRAŚNIK-CHEŁM 
64.07371Piotr MądryMP12167CKiS Skawina II 
65.03347Maciej MąkaMP2.5420Leskowiec Wadowice 
66.08785Grzegorz MeryndaMP4570CKiS Skawina II
67.02521Kazimierz MikosLU286TKKF CHEMIK PUŁAWY 
68.02522Leszek MłodzińskiLU2.5150TKKF CHEMIK PUŁAWY 
69.02523Ludwik MuratLU282TKKF CHEMIK PUŁAWY 
70.01126Bogusław NideckiPK4325Dropol Rzeszów 
71.09491Rafał NiedzielskiLU4200ID MARKETING 
72.02525Tadeusz NiedźwiadekLU7200ID MARKETING 
73.02752Leszek NowakMP4157ABCD Kraków 
74.01128Roman OpalińskiPK18650Elektromontaż RzeszówM
75.05307Zbigniew PapierniakMP12670KS CRACOVIA 1906I
76.07986Wiesław PawelecLU4300BUDMAT ZAMOŚĆ 
77.08970Bogusław PawszakPK12119Dropol Rzeszów 
78.02968Jarosław PiaseckiSW757SPS CONSTRUCTION Kielce 
79.01138Marek PietraszekPK18710Elektromontaż RzeszówM
80.12660Sławomir PiętakLU2150TKKF CHEMIK PUŁAWY 
81.09364Marek PióreckiSW2280SPS CONSTRUCTION Kielce 
82.02970Marcin PiwowarczykSW7280SPS CONSTRUCTION Kielce 
83.02774Jarosław PosłusznyMP7520KS CRACOVIA 1906I
84.08026Andrzej PotrzyszczLU4170BUDMAT ZAMOŚĆ 
85.01146Robert PrzybyłoPK4250Dropol Rzeszów 
86.02546Jacek PrzybyśLU2.5109TKKF CHEMIK PUŁAWY 
87.09492Jan PrzygrodzkiLU4200ID MARKETING 
88.07626Zdzisław ReczekMP12157ABCD Kraków 
89.01152Grzegorz RewerPK7250Dropol Rzeszów 
90.10938Wojciech RozwadowskiMP4220TS WISŁA Kraków 
91.02787Zbigniew SaganMP7180ABCD Kraków 
92.01168Wiesław SiekLU7205WOTEX KRAŚNIK-CHEŁM 
93.02794Ryszard SkotarskiMP7470SBS Alf Tarnów Nowy Sącz 
94.01171Stefan SkowronPK7330SKOBUD Tarnobrzeg 
95.07989Wiesław SkubiszLU4104BUDMAT ZAMOŚĆ 
96.10937Jacek StasicaMP7220TS WISŁA Kraków 
97.02804Piotr StopaMP12220TS WISŁA Kraków 
98.03541Krzysztof SzymalaMP4420Leskowiec Wadowice 
99.02157Paweł SzymonikLU4245ID MARKETING 
100.06978Tomasz UkraińskiPK12650Elektromontaż RzeszówM
101.02827Marek UrbańskiMP7470SBS Alf Tarnów Nowy Sącz 
102.02830Renata WajdowiczPK12330SKOBUD Tarnobrzeg 
103.02831Włodzimierz WalaMP18220TS WISŁA Kraków 
104.02833Edward WarząchowskiMP12321KS CRACOVIA 1906I
105.03006Krzysztof WarzochaLU12350ID MARKETING 
106.02838Kamila WesołowskaMP4570CKiS Skawina II
107.07722Janusz WesołowskiPK12330SKOBUD Tarnobrzeg 
108.02566Zdzisław WidomskiLU442WOTEX KRAŚNIK-CHEŁM 
109.02843Andrzej WilkoszMP24265TS WISŁA Kraków 
110.02846Ryszard WolińskiMP7470SBS Alf Tarnów Nowy Sącz 
111.11828Edward WójcikLU2150TKKF CHEMIK PUŁAWY 
112.03020Grzegorz ZakrzewskiSW7280SPS CONSTRUCTION Kielce 
113.09494Włodzimierz ZapiórkowskiLU0.586TKKF CHEMIK PUŁAWY 
114.03619Maciej ZarębskiMP2.5465Leskowiec Wadowice 
115.11319Przemysław ZawadaPK7650Elektromontaż RzeszówM
116.07762Aleksander ZawadzkiMP745ABCD Kraków 
117.08043Piotr ZawiślakLU4170BUDMAT ZAMOŚĆ 
118.01205Ryszard ZdonPK4340Czarni ZETO Rzeszów 
119.03624Piotr ZiębaMP4420Leskowiec Wadowice 
120.01206Jacek ZnamirowskiPK12650Elektromontaż RzeszówM
121.01208Adam ŻarnowskiPK7310Czarni ZETO Rzeszów 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 36067 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.03:47:17 (0.3592/131) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.