Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Sędziów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Sędzia Międzynarodowy M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.02610Kazimierz Chłobowski   MP11MMtak 
2.04603Jakub Kasprzak PM11MMtak51
3.10861Michał Klichowicz LD2.5MWtak87
4.11358Aleksander Krych MA7MMtak244
5.07060Sławomir Latała  MA12Atak3
6.06756Radosław Lula MA5MKtak 
7.05710Jacek Marciniak LD9MMtak 
8.15976Stanisław Mączka  MA5MKtak70
9.04650Mirosław Męcik  PM4MKtak 
10.04662Michał Nowosadzki  MA24AStak 
11.02787Zbigniew Sagan  MP9MMtak30
12.05470Andrzej Wachowski   WP3MRtak2
13.13650Marcin Wasłowicz PM2MOtak15
Sędzia Państwowy P
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.04179Paweł Abramski  WM5MKtak 
2.11451Tomasz Baj DS4MKtak17
3.02462Jacek Baka  LU11MMtak 
4.06506Stefan Berwid  MA3MRtak 
5.04198Adolf Bocheński  WM13Atak 
6.07782Piotr Butryn MA15A  
7.03096Konrad Ciborowski MP11MM  
8.06550Arkadiusz Ciechomski MA5MKtak78
9.01025Roman Cieśla PK9MMtak3
10.06562Maciej Czajkowski MA4MKtak116
11.18302Jerzy Danielewicz MA4MK  
12.06580Piotr Dybicz MA11MMtak 
13.05611Dominik Filipowicz  DS21AMtak1
14.02646Wacław Gąssowski  MP12Atak 
15.04250Bogusław Gierulski   WM21AMtak 
16.04578Józef Gnaciński   PM5MKtak 
17.06615Jerzy Greś  MA9MMtak52
18.01347Piotr Ilczuk LU18AMtak 
19.02911Ryszard Jankowski  SW9MM  
20.07749Łukasz Jasiński WP2.5MWtak 
21.10043Łukasz Kalbarczyk MA7MMtak23
22.02288Krzysztof Kapturkiewicz  LB5MKtak 
23.10778Joanna Kazmucha WP3MRtak 
24.05971Stanisław Kietrys  ZP7MMtak 
25.02681Mariusz Kita MP12Atak 
26.03249Ryszard Kłosiński LD7MMtak 
27.04609Roman Kmieciak  PM5MKtak8
28.07689Jarosław Kołton MP7MMtak 
29.07687Mirosław Kołton MP9MMtak 
30.02926Robert Kowalski SW12Atak 
31.05670Andrzej Kozikowski LD13Atak 
32.05678Adam Krysiak LD5MK  
33.05680Włodzimierz Krysztofczyk  LD9MMtak 
34.02933Piotr Kucharski SW18AMtak25
35.02310Zdzisław Kulesza  LB9MMtak 
36.10328Ewa Kwolek PK1.5Mtak 
37.04636Janusz Liwosz  PM4MKtak5
38.09466Piotr Ludwikowski MP5MKtak 
39.03820Jarosław Łakomy KP7MMtak2
40.03322Ryszard Łazikiewicz  SL7MMtak4
41.06764Marian Łukasiak  MA5MKtak 
42.04816Józef Maruszak PM7MMtak 
43.03337Andrzej Maszczyszyn  SL11MMtak1
44.05741Mirosław Oczkowski LD5MKtak 
45.03398Tadeusz Olenderek  SL4MKtak 
46.02373Feliks Patrak  LB4MKtak 
47.05312Paweł Perz WP3MRtak 
48.02105Grzegorz Pogodziński LB5MKtak56
49.04416Bernard Pszczoła  WM11MMtak2
50.07686Tomasz Radko MP5MKtak30
51.07626Zdzisław Reczek  MP12Atak25
52.07043Sandra Różańska MA3MRtak25
53.05797Karol Ruszkiewicz SL5MKtak1
54.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MKtak8
55.04444Stanisław Sienkiewicz  WM7MMtak 
56.06925Maciej Sikora MA11MM  
57.02793Paweł Skałacki MP7MMtak 
58.02801Michał Stefanów MP7MM  
59.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AMtak 
60.01182Wilhelm Szczepanek  PK4MKtak3
61.11903Paweł Szymaszczyk MA9MMtak68
62.10260Piotr Śmieliński WP3MRtak25
63.04848Maria Tomczewska PM7MMtak26
64.02824Tadeusz Tunajek   MP7MMtak 
65.03004Marek Waglewski  SW5MKtak 
66.05859Artur Wasiak LD12Atak42
67.09148Michał Wojciechowski WP3MRtak 
68.05519Marcin Woźniak WP9MMtak26
69.01747Zdzisław Wójcik DS11MMtak 
70.14283Piotr Wzorek  MP3MRtak54
71.03020Grzegorz Zakrzewski SW9MM  
72.07871Piotr Zieliński MA5MKtak 
73.01772Sławomir Zimniak DS7MMtak9
74.11457Michał Zimniewicz WP3MRtak 
75.08440Jerzy Żabierek  MA0.5K  
76.04521Antoni Żukowski   WM11MMtak 
77.04033Mariusz Żurek KP4MKtak9
Sędzia Regionalny R
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.08392Mikołaj Albrycht MA3MR  
2.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MKtak 
3.03052Janis Bendiks SL7MMtak 
4.08396Andrzej Bernatowicz MA5MK  
5.07779Jan Betley MA9MMtak 
6.02601Rudolf Borusiewicz   MA5MKtak 
7.08163Stanisław Brzozowski DS3MR  
8.01287Marek Drecki  DS7MMtak 
9.02898Zbigniew Dymiński  SW7MM  
10.02637Marek Filipowski  MP12A  
11.04778Piotr FraniewskiPM5MK  
12.03143Edmund Gabryś SL5MKtak 
13.08988Paweł Gałązka MA4MKtak 
14.03162Krzysztof GindaLD5MK  
15.11506Beata Golec LB3MR  
16.05620Bogumił Górecki  LD7MMtak 
17.10674Grzegorz Górecki  MA4MKtak 
18.10779Michał Hoffmann WP2MOtak 
19.10317Krzysztof Kędzbok SL2MO  
20.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK  
21.04311Janusz Koniuszek WM5MKtak 
22.17214Karol Konopko  MA2.5MW  
23.17969Anna KosiorekMA2MOtak 
24.13111Grażyna Kościelny MA1Adtak1
25.01409Jarosław KowalikDS5MKtak 
26.04332Kazimierz Kulas  WM7MMtak 
27.02314Ireneusz Lachowicz  LB5MKtak 
28.04807Tomasz Lasota PM4MKtak 
29.17001Jakub Lenkiewicz  MP2.5MW  
30.06000Romuald Leoniewski  ZP5MK  
31.02723Bogusław Lesiecki MP12Atak 
32.01455Roland Lippik DS5MKtak1
33.05185Kazimierz Lis  WP5MKtak 
34.06281Benedykt Liszewski  MA7MM  
35.03819Leszek Lubaszewski KP3MRtak 
36.06758Tadeusz Luzak  MA12Atak 
37.08293Maciej Majewski MA7MMtak 
38.03332Zdzisław Małek  SL9MMtak 
39.06337Jerzy Manecki  MA4MKtak 
40.06782Halina Marczakowska-ŁukasiakMA0Dtak 
41.01488Henryk Masłowski DS5MKtak 
42.08471Krzysztof Matuszczyk PM3MRtak 
43.05718Jerzy Michałek  SL21AMtak 
44.09105Andrzej Miktus MA4MKtak 
45.01522Jerzy Neter   DS5MKtak 
46.02752Leszek Nowak  MP7MMtak 
47.05280Waldemar Nowak WP4MKtak 
48.02961Waldemar Olewiński SW5MK  
49.01544Hubert OpaczewskiDS1.5Mtak 
50.11174Kazimierz Osiński MA4MK  
51.05751Roman Owsiak LD5MKtak 
52.15143Marcin Pastudzki DS3MR  
53.01134Zbigniew Pelc PK5MKtak 
54.02539Piotr Pikuta LU3MRtak 
55.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13Atak 
56.04682Jacek Piotrowski  PM12Atak4
57.05776Jakub Przerembski LD5MK  
58.10318Barbara Radomska DS4MKtak 
59.10586Marek Rusek PK3MRtak2
60.02121Ryszard Sakowicz LB18AMtak7
61.04451Jerzy Skrzypczak  WM21AM  
62.03502Wiesław Smaza  SL7MMtak 
63.07631Mieczysław Sobol   MP4MKtak 
64.15665Andrei SotnikauPD4MK  
65.05822Tomasz Spodenkiewicz LD13A  
66.12123Mateusz Stępiński MA9MM  
67.06101Paweł Stężała ZP5MKtak7
68.02803Adam Stono  MP11MM  
69.06103Wacław Stupnicki  ZP4MKtak 
70.03964Piotr Szczuka  KP9MMtak 
71.10787Paweł Szczygieł WP2.5MWtak 
72.08619Anna Sztyber MA5MKtak 
73.14473Piotr Szubarga KP2MOtak 
74.06118Jerzy Świderski  ZP7MMtak 
75.03554Krzysztof TomsiaSL9MMtak4
76.02439Stefan Waga  LB4MKtak 
77.02837Jacek Wąsowicz  MP4MK  
78.04098Wiesław Wilk  PD3MRtak 
79.03616Rudolf Zając SL11MMtak 
80.04128Grzegorz Zalewski  PD5MKtak 
81.18763Maria Zarzycka MA1.5Mtak6
82.01770Aleksander Zdybel  MP9MMtak 
83.13721Michał Zimpel  WP2MOtak11
84.03024Maciej Ziomek SW3MR  
85.07045Witold Żarowski MA12A  
Sędzia Okręgowy O
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.09961Jerzy Adamczak  WP4MKtak 
2.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15Atak 
3.05561Włodzimierz Andrejew   LD11MM  
4.17967Rita Andruszkiewicz MA2MO  
5.07232Grzegorz Andrzejowski MP5MK  
6.09164Marek Anyż OP3MRtak 
7.06160Mirosław Art  MA7MMtak 
8.07271Adrian Bakalarz SL7MMtak 
9.04186Janina Bakuła WM5MK  
10.02877Adam Bartosik  SW3MR  
11.01007Zygmunt Bącal  PK7MM  
12.16296Jerzy BejmaMA3MRtak 
13.05568Zdzisław Beling  LD18AM  
14.04890Ryszard Białkiewicz  WP4MKtak 
15.03060Henryk Bieniasz SL4MKtak 
16.11359Magdalena Błaszczyk SL0.5K  
17.10057Wilhelm Boczar  PK4MKtak 
18.04900Paweł Bodoń WP5MKtak 
19.12152Marcin Bojarski MP7MM  
20.10886Ziemowit Brzykcy KP4MKtak 
21.14862Krzysztof Cetera  MP3MR  
22.04144Adam Chmielewski  PD7MMtak 
23.05907Roman ChmielnickiZP3MR  
24.06543Jan Chodorowski  MA18AM  
25.15779Gabriel Chrabąszcz  MP1.5Mtak 
26.05586Bolesław Cichocki LD7MMtak 
27.17161Krzysztof Cichy  MA5MK  
28.04217Mikołaj Citko  WM5MKtak 
29.01032Jacek Czaykowski  PK12Atak 
30.09393Damian Ćwirko ZP5MK  
31.15235Marek Dąbek MP2.5MW  
32.05916Zenon DecykZP2.5MWtak 
33.10298Henryk Dedo  PM3MR  
34.04038Józef Demiańczuk  PD4MKtak 
35.07295Emil Distel  SL3MRtak 
36.06175Kazimierz DobrzynieckiMA5MKtak 
37.09131Karolina Dostatnia WP2.5MWtak 
38.12888Andrzej Drgas LB2.5MWtak 
39.09170Aleksander Dudek  OP3MRtak 
40.07531Tadeusz Dziurzyński MP3MR  
41.06178Adam Ejnik MA5MK  
42.04969Piotr Ertel  LB5MKtak 
43.01799Kazimierz Fabijański OP3MRtak 
44.04125Mariusz Faliński  MA5MKtak 
45.06322Kazimierz Falkowski  MA5MKtak 
46.12979Marcin Feliniak LD2MO  
47.01044Bogusław Ferenc   PK11MM  
48.04112Marek Freitag PD13Atak 
49.04242Andrzej Fronczak  WM18AMtak 
50.01051Hieronim Furman  PK9MM  
51.07393Leszek Gabriel  MP7MM  
52.14027Łukasz Gałasiński LD2MO  
53.02902Krzysztof Gałda  SW12A  
54.02642Przemysław Gałek MP7MMtak 
55.01054Tadeusz Garbacik  MP13A  
56.12444Krzysztof Gawor MP3MR  
57.02254Wiesław Gębka LB3MRtak 
58.01310Andrzej Gierczak DS4MK  
59.01314Gerard Godlewski DS7MM  
60.04236Marcin GolińskiPM0.5K  
61.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AStak 
62.08383Dariusz Góralski KP3MR  
63.01803Stanisław Górski  OP5MKtak 
64.05021Tadeusz Grobys WP4MK  
65.14070Wiktoria Hałas  SL1.5M  
66.05045Przemysław Hauser  WP9MM  
67.01811Leszek Herman OP7MM  
68.01812Stanisław Herman  OP9MM  
69.01343Karol Horniczan  DS2.5MWtak 
70.02666Andrzej Hycnar  PK13Atak 
71.05632Rafał ImielaLD4MKtak 
72.15561Patryk Iwaniuk PM2MOtak 
73.06630Władysław Izdebski   MA13A  
74.02003Tomasz Jagła LB2.5MW  
75.11834Jakub Jagodziński LU5MK  
76.13065Anna Jankowska DS4MK  
77.14237Dominik Jastrzębski MA3MRtak 
78.08408Bogdan Kaczyński  MA4MKtak 
79.01071Jan Kadula  PK12Atak 
80.08282Mieczysław Kicior MA5MK  
81.06673Radosław Kiełbasiński  WP3MRtak 
82.06274Ryszard Kiełczewski   SL18AMtak 
83.04303Roman Kierznowski  WM21AMtak 
84.07122Piotr Klichta  MA4MKtak 
85.01825Adam Klimala   OP11MMtak 
86.16256Paul Kokot DS1.5M  
87.11545Krzysztof KołodziejczykDS0Dtak 
88.12328Zygmunt Kondyjowski  ZP3MRtak 
89.02031Stanisław Koniuszkiewicz  LB7MMtak 
90.15511Kacper Kopka  MA5MK  
91.15824Tomasz Kopka MA3MRtak 
92.09333Aliaksandr Korzun PD4MK  
93.11237Łukasz Kosma LD3MR  
94.08453Grzegorz KostrzewaOP4MK  
95.02580Agata Kowal MP7MM  
96.08609Edward Kowalczyk  PD4MKtak 
97.15855Roman Kowalewicz  MA2.5MWtak14
98.13651Roman Kowalewski KP4MK  
99.06277Janusz Kowalówka  WM5MKtak 
100.04319Dariusz Kozłowski  WM12Atak 
101.01416Marek Kozłowski DS4MKtak 
102.14855Arkadiusz Kras  MP2MO  
103.11653Igor Kravchenko PD7MM  
104.08018Andrzej Kremski LU2MOtak 
105.04326Zenon Kryński  WM3MRtak 
106.03279Andrzej Krysa SL4MK  
107.17572Michalina Krysiak  PM1Ad  
108.06723Roman Krzemień  MA9MM  
109.01095Jerzy Kubiński  PK4MK  
110.09418Piotr Kuc-Dzierżawski MP7MM  
111.05156Roman Kujawski  WP12Atak 
112.05988Stanisław Kulesza  ZP11MMtak 
113.05989Jerzy Kullass ZP7MM  
114.05176Michał Kwiecień   MP24AS  
115.09341Piotr Latała  PD4MKtak 
116.11044Angelika Lechowska LD3MRtak 
117.04809Wojciech Lewandowski  PM4MKtak 
118.06282Wiesław Lubański  MA4MKtak 
119.01458Wojciech Lubas  DS5MKtak 
120.02729Adam Łączny  MP5MK  
121.08528Mariusz Macherzyński MP3MR  
122.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A  
123.05708Janusz Makaruk  LD17A  
124.09360Monika Maksymiuk MA3MR  
125.13617Marek Makulec LD2.5MWtak 
126.05208Andrzej Malenta  WP5MKtak 
127.06214Jan Malinowski MA5MKtak 
128.04049Mieczysław Małkowski PD3MRtak 
129.01484Dariusz Marczak  DS5MKtak 
130.01486Marek Markowski WP12Atak14
131.13438Rafał Marks SL11MM  
132.01115Krzysztof Martens   WP24AS  
133.05225Jan Matuszewski  WP5MKtak 
134.01493Bohdan Mazur  DS13A  
135.17033Jeremiasz Mazur  MP2MO  
136.04161Bartosz Mer MA3MR  
137.09951Jacek MichalskiSL4MK  
138.03356Katarzyna Michałek MP7MM  
139.11809Krzysztof Mielnik PM7MM  
140.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AMtak 
141.05259Maciej Młynarczyk WP5MK  
142.12276Lech Mokrzycki  ZP4MK  
143.06806Zbigniew Mordasewicz MA4MK  
144.07378Mateusz Mroczkowski DS7MMtak 
145.12783Robert Mrukowski KP5MKtak3
146.06036Piotr Neimann  ZP2MO  
147.04378Adam Nelkowski  WM3MR  
148.18224Marek Nicewicz KP1.5Mtak 
149.05732Paweł Niedzielski  WP18AMtak 
150.02525Tadeusz Niedźwiadek LU7MMtak 
151.12205Marek Niemir  KP1.5Mtak 
152.10996Łukasz Nierzwicki PM4MK  
153.06218Andrzej Niewiadomski MA5MKtak 
154.01539Wojciech Olański   WM21AM  
155.07101Kajetan OlewiczLD7MMtak 
156.06048Roman Olszewski  ZP3MR  
157.05746Wiktor Olszewski LD4MK  
158.06835Andrzej Orłow   MA7MMtak 
159.16068Konrad Paluszek  MA2MO  
160.04131Józef Pankiewicz PD3MRtak 
161.07759Marcin PaplaczykDS2MOtak 
162.01556Jan Pawlikaniec  WP5MKtak 
163.15122Wojciech PeisertDS2.5MW  
164.07322Andrzej Pietrucha  MP7MM  
165.02768Adam Pilawski MP5MK  
166.09452Maciej Pilecki DS3MRtak 
167.06066Ludwik Piotrowski  ZP9MMtak 
168.06067Julian Pisarek  ZP13A  
169.08052Bohdan Pliszka KP7MMtak 
170.05774Maciej PotzLD3MR  
171.16699Arkadiusz Poziemski DS3MRtak2
172.02775Małgorzata Praszałowicz MP5MKtak 
173.11811Jędrzej Przeździęk PM2MO  
174.09607Henryk Przybysławski  MA5MKtak 
175.07183Tadeusz Ralko OP19AM  
176.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP11MMtak3
177.04430Jan Rogowski  WM18AMtak 
178.07109Jerzy Ronke  WP13A  
179.06892Stanisław Rumiński  MA11MM  
180.02786Janusz Rżewski  MP5MK  
181.05367Zbigniew Sabała  WP12Atak 
182.10793Natalia Sakowska MA15A  
183.06911Andrzej Sasin  MA3MRtak 
184.10862Kamil Sawwa PD4MKtak 
185.06474Eustachy Semczyszyn MA4MKtak 
186.01879Jerzy Serafin OP5MKtak 
187.13615Krzysztof Siemczonek PM4MKtak 
188.06093Marian Siwy  ZP11MM  
189.01882Andrzej SkotnicznyOP9MM  
190.07915Wiesław Skowron  LB4MKtak5
191.01636Józef Sławenta  DS5MKtak 
192.03504Witold SmętekSL4MKtak 
193.16071Adam Smolik  MP1.5Mtak 
194.07936Zbigniew Smółko LU3MR  
195.12154Mateusz Sobczak  DS11MM  
196.01641Zbigniew Sobczyk  DS12Atak 
197.05401Józef Sobolewski   WP11MM  
198.09481Krzysztof Sokołowski  LU3MR  
199.05403Piotr Solecki WP7MM  
200.01648Zbigniew Sosna  DS4MKtak 
201.07642Witold Stachnik MA9MMtak 
202.11110Wojciech Stachnik MP5MKtak 
203.02986Wojciech Stanula SW5MKtak 
204.05825Mariusz Stańczyk  LD4MKtak63
205.02988Tadeusz Stasiak SW3MRtak 
206.15814Piotr Stefanów MP2MOtak 
207.06099Wacław Stefluk  ZP4MKtak 
208.05830Robert Stoliński WP15Atak 
209.04474Andrzej Sulima  WM11MM  
210.02152Wiesław Szafraniec  LB4MKtak 
211.01888Jan Szagała OP5MKtak 
212.02811Tadeusz Szczałba  MP5MKtak 
213.05836Piotr Szczeciński LD4MKtak1
214.07736Maciej Szczepański WP2.5MW  
215.08035Jerzy Szczerba  LU1Adtak 
216.08366Zenon Szczygliński  WM2.5MW  
217.15226Ryszard Szkwarek LB2MOtak 
218.03971Karol Szwenkel KP9MM  
219.03274Joanna Taczewska SL12Atak 
220.07166Tomasz Tapper OP2.5MWtak 
221.16069Łukasz Trendak  MA4MKtak 
222.05461Marek Truszkowski  WP3MRtak 
223.11382Marek Walczak MA9MM  
224.05476Andrzej Waligórski  WP4MKtak 
225.06355Lech Warwocki  LD9MMtak 
226.09468Adam Waśko  MP5MKtak 
227.15866Roman Wąchała  OP2MO  
228.06251Andrzej Wądołowski  MA4MKtak 
229.01720Ryszard Wiącek DS2MOtak 
230.17655Janusz Wieczorek MA2MO  
231.05492Marian Wierszycki  WP4MK  
232.02178Ireneusz Wilczak LB2MO  
233.06136Kazimierz Wiliński  ZP7MM  
234.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM  
235.15480Krystian Woliński MA1.5M  
236.07505Marian Woźniak  LD3MRtak 
237.01742Jerzy Woźniczko DS5MKtak 
238.05520Marek Wójcicki  SL19AM  
239.05522Leszek Wójcik  WP11MMtak 
240.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM  
241.15492Kamil Wszędybył  LD1.5M  
242.08379Zdzisław Zachwieja  KP3MRtak1
243.02572Paweł Zaleski LU4MK  
244.01765Paweł ZałuskiDS3MRtak 
245.07025Jerzy Zaremba   LD21AM  
246.01912Franciszek Zarzecki  DS13A  
247.08582Hanna Zdanowicz MA3MR  
248.05881Antoni Zdzienicki  LD13A  
249.07039Tadeusz Ziemkiewicz  MA5MK  
250.13436Barbara Zimniewicz WP3MR  
251.08930Maja Żabierek SW5MK  
252.01776Adam Żmudziński   DS24AS  
253.02200Cezary Żuchowski  LB3MR  
254.12003Jarosław Żurawski KP5MKtak 
Sędzia Klubowy L
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.02873Jacek Adamczyk  SW7MMtak21
2.10385Wiesław Adamowicz  ZP2.5MW  
3.17907Lech Adamus MP1.5M  
4.01782Piotr Andres  OP5MK  
5.17931Szymon Armata DS1.5M  
6.01216Andrzej Augustyniak  DS5MKtak 
7.04184Tadeusz Augustynowicz  WM4MK  
8.11086Jarosław BakalarskiSL2MO  
9.08454Dariusz Banaś  SW4MK  
10.08881Ryszard Banaś PK0D  
11.17641Renata BaranLB1.5M  
12.15380Dawid Barzyk MA2MO  
13.16064Anna Basaj  MA0.5K  
14.14715Szymon Batóg  ZP0.5K  
15.11311Janusz BednarowiczPD1.5M  
16.06503Jacek Berkowski MA2.5MW  
17.02878Jerzy Biegalski  SW4MKtak 
18.09409Andrzej Bieganowski  PK2.5MW  
19.01787Piotr Bielecki  OP5MKtak 
20.13003Mariusz Bielski KP5MK  
21.10181Andrzej Biernat  MP4MK  
22.11092Tytus Bisping  MP7MM  
23.13281Krystian Blaut  MP2.5MW  
24.08161Włodzimierz Bludnik  DS2MO  
25.05901Ryszard Bober  ZP3MR  
26.09340Grzegorz BogdanowiczPD2MO  
27.01938Henryk Bogucki  LB4MK  
28.17876Mikołaj Bogucki  MP1Ad  
29.09217Piotr Bojanowski LU5MKtak 
30.18925Andrzej BojdaDS1.5Mtak 
31.15933Krystian Bojeczko PM1.5M  
32.01250Andrzej Bondarewicz DS13Atak 
33.06516Andrzej Borewicz  MA11MM  
34.10851Stanisław Borowiecki LD4MK  
35.07286Henryk Borowiński SL4MK  
36.04906Jan Borychowski  WP13A  
37.16157Łukasz Bożykowski ZP1Ad  
38.07051Edward Branicki  MA5MK  
39.02603Andrzej Broda  MP12A  
40.16039Dominik Brożyna  MP1.5M  
41.15089Paweł BruzdaDS1Ad  
42.16213Dariusz BudnikDS3MRtak 
43.03081Stanisław Bujdo SL3MR  
44.14522Aleksandra Byra  MP2.5MW  
45.09741Wiktor Cała  MA5MK  
46.16134Dominik Caus  SL1.5M  
47.11633Zdzisław Cherek PM2.5MW  
48.01259Bogusław Chmielewski DS4MKtak 
49.05583Henryk Chojnacki  LD4MK  
50.05584Piotr ChojnackiLD3MR  
51.14030Paulina ChojnickaDS1Ad  
52.11371Maciej Chrobot ZP3MR  
53.14270Filip ChudyDS1Ad  
54.04212Mirosław Cichocki  WM19AM  
55.04934Mariusz CichowiczWP2.5MW  
56.05587Tadeusz Ciechanowski LD5MK  
57.04215Paweł Ciesieński WM3MR  
58.13993Grzegorz Cieślak LU5MKtak 
59.01027Stanisław Cisek  PK5MK  
60.14691Henryk Cybulski LD2MO  
61.06090Robert Cylwik ZP7MM  
62.06559Tadeusz Cymbalista  DS4MK  
63.13228Jacek Cymerman SL1.5M  
64.16053Filip Czaplicki  MA2MO  
65.04551Robert CzarneckiPM5MK  
66.01033Sławomir Czekała  PK2.5MW  
67.01273Janusz CzerniawskiDS4MKtak 
68.02619Marek CzerwonkaMP4MK  
69.14971Bartosz Ćwiek MA3MR  
70.01035Elżbieta Ćwierz-Superson PK5MK