Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2019)

Brydżysta Roku 2020 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2020 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2020.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 112 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2020
liga klub / drużyna
1.12197Michał Klukowski   PM24AS9 414
(4814+4600)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
2.05176Michał Kwiecień   PM24AS6 919
(3586+3333)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
3.02806Wojciech Strzemecki  SW21AM6 232
(3482+2750)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
4.14728Kamil Nowak SW15A6 026
(3315+2711)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
5.06658Jacek Kalita  SW24AS6 025
(3013+3012)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
6.11319Przemysław Zawada  SW19AM5 987
(3265+2722)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
7.06815Piotr Nawrocki  MA19AM5 971
(3160+2811)
EAGENA Development Bridge24.pl
8.04740Piotr Wiankowski  MA21AM5 806
(3041+2765)
EAGENA Development Bridge24.pl
9.09755Łukasz Witkowski SW15A5 384
(2747+2637)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
10.07869Sławomir Zawiślak   SL21AM5 237
(2782+2455)
ETB Silesia I Gliwice
11.11550Piotr Marcinowski DS13A5 163
(2749+2414)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
12.02934Krzysztof Kujawa SL19AM5 162
(2773+2389)
ETB Silesia I Gliwice
13.08979Krzysztof Jassem  DS24AS5 096
(2676+2420)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
14.08513Piotr Gawryś   DS24AS5 051
(2551+2500)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
15.04108Przemysław Janiszewski  SW21AM4 842
(2521+2321)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
16.07849Bogdan Szulejewski  KP21AM4 768
(2536+2232)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
17.05520Marek Wójcicki  MA19AM4 763
(2439+2324)
EBridge24.pl 2.
18.01661Włodzimierz Starkowski   PM24AS4 754
(2504+2250)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
19.06706Apolinary Kowalski   WM24AS4 734
(2520+2214)
EESBS VITAS Elbląg
20.04198Adolf Bocheński  WM13A4 720
(2554+2166)
EŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
21.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS4 699
(2489+2210)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
 04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AM4 699
(2430+2269)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
23.04250Bogusław Gierulski   WM21AM4 687
(2638+2049)
EESBS VITAS Elbląg
24.01539Wojciech Olański   WM21AM4 663
(2447+2216)
EESBS VITAS Elbląg
 07242Vytautas Vainikonis   WM17A4 663
(2447+2216)
EESBS VITAS Elbląg
26.06973Piotr Tuszyński   DS24AS4 646
(2416+2230)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
27.05310Bogusław Pazur  SL21AM4 571
(2321+2250)
ETB Silesia I Gliwice
28.12999Adam Krysa PK11MM4 562
(2751+1811)
1Skobud Joker Tarnobrzeg
29.04842Leszek Sztyrak MA19AM4 551
(2404+2147)
EBridge24.pl 2.
30.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AM4 524
(2330+2194)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
31.06336Piotr Lutostański PM18AM4 468
(2257+2211)
-
32.04451Jerzy Skrzypczak  WM21AM4 390
(2303+2087)
EESBS VITAS Elbląg
33.08294Mariusz Bartkowski OP17A4 386
(2399+1987)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
34.08158Piotr Zatorski  PM21AM4 350
(2175+2175)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
35.05363Jerzy Russyan  WM21AM4 263
(2270+1993)
EESBS VITAS Elbląg
36.04212Mirosław Cichocki WM19AM4 214
(2171+2043)
EŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
37.03184Artur Guła SL15A4 212
(2126+2086)
ETB Silesia I Gliwice
38.05341Jacek Pszczoła  SW24AS4 208
(2213+1995)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
39.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM4 148
(2195+1953)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
40.07809Piotr Kołuda LU17A4 124
(2163+1961)
ESYNERGIA ILANKA
41.13709Grzegorz Głasek SW9MM4 120
(2085+2035)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
42.09643Tomasz Sielicki MA9MM4 080
(2171+1909)
EBridge24.pl 2.
43.04405Krzysztof Pikus  WM19AM4 075
(2082+1993)
EŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
44.13438Rafał Marks MA11MM4 063
(2556+1507)
EAkademia Brydża AZS UW Warszawa
45.03960Radosław Szczepański KP18AM3 981
(2105+1876)
1Eko-Tech Jantar Toruń
46.12320Sophia Bałdysz  DS7MM3 965
(2065+1900)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
47.01223Cathy Bałdysz DS19AM3 958
(2024+1934)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
48.04431Zbigniew Rogowski WM18AM3 957
(2031+1926)
EŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
49.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM3 904
(1995+1909)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
50.03549Mikołaj Taczewski SL15A3 902
(2012+1890)
ETB Silesia I Gliwice
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 112 następna »

Łącznie 5562 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-20 g.08:21:17 (0.2042/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.