Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
301.04632Jacek Lew  PM15A2 205
(1741+464)
3COMPENSA Gdańsk
302.18760Joanna Zalewska  MA3MR2 203
(1662+541)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
303.17030Anna Zaręba  MA3MR2 195
(1509+686)
3BATMIX Warszawa
304.02644Grzegorz Gawron MP12A2 191
(1481+710)
2MTS Piast Skawina
305.01299Karol Filipowicz  WP13A2 190
(1366+824)
1UKB KLEKS Szamotuły
306.02157Paweł Szymonik LU7MM2 188
(1431+757)
1SPS EKO-RÓŻANKA
307.04707Mirosław Szaliński PM12A2 178
(1336+842)
2GTB - SDK Tczew
308.03523Jan Sucharkiewicz  SL18AM2 177
(1395+782)
1TBS MAGMA Zawiercie
309.06800Sylwester Młynarczuk  MA18AM2 127
(1523+604)
2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
310.02809Rafał Synowiec MP9MM2 126
(1312+814)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
 02846Ryszard Woliński  MP12A2 126
(1478+648)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
312.04191Przemysław Bednarski  WM7MM2 119
(1308+811)
1ETB PRIM Ełk
313.14965Marta Wójcik  MA4MK2 117
(1256+861)
3MIM UW Warszawa
314.04474Andrzej Sulima  WM11MM2 111
(1286+825)
1Vęgoria WCK Węgorzewo
315.03434Grzegorz Plewniak MP7MM2 109
(1321+788)
2MTS Piast Skawina
316.12362Justyna Stachowiak-Kluz WP7MM2 108
(1388+720)
1GRICON STARKA PAB Poznań
317.06580Piotr Dybicz MA11MM2 106
(1294+812)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
318.08859Krzysztof LewandowskiDS7MM2 105
(1499+606)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
 09491Rafał NiedzielskiLU7MM2 105
(1377+728)
1SPS EKO-RÓŻANKA
 07044Piotr Żak   LD19AM2 105
(1312+793)
1Inwit Pabianice
321.12846Andrzej Hermansdorfer SL7MM2 103
(1400+703)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
322.12575Wojciech Bondarewicz ZP4MK2 098
(1461+637)
2TRZYNASTKA Szczecin
323.02891Bartosz Ceglarski SW7MM2 089
(1402+687)
2Pomtech Zwoleń
324.01705Małgorzata Turska-Marcinowska DS7MM2 085
(1530+555)
2KS Gwardia V Strachota WR
325.05675Mariusz Kraśnicki LD9MM2 083
(1312+771)
-
326.04412Dariusz Prawdzik WM11MM2 080
(1282+798)
1ETB PRIM Ełk
327.07025Jerzy Zaremba   LD21AM2 077
(1284+793)
1Inwit Pabianice
328.04430Jan Rogowski  WM18AM2 076
(1610+466)
1ETB PRIM Ełk
329.01152Grzegorz Rewer LU9MM2 075
(1340+735)
1SPS EKO-RÓŻANKA
330.11191Dariusz Węgrowicz  MA5MK2 065
(1475+590)
2Hefajstos Otwock
331.05378Jerzy Sieracki WP12A2 063
(1305+758)
2UNIA WINKHAUS Leszno
 05505Tomasz Włodarczak WP12A2 063
(1305+758)
2UNIA WINKHAUS Leszno
333.03064Michał Błach SL5MK2 055
(1178+877)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
334.06598Karol Gałązka MA9MM2 054
(1315+739)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
335.06507Wojciech Biegajło  MA13A2 049
(1410+639)
1Gambling Ciechanów
336.05606Grzegorz DziębowskiLD7MM2 046
(1515+531)
2LKS Piast Sieradz
337.07475Jerzy Stworzewicz  SL12A2 031
(1402+629)
1BSBS II Bielsko-Biała
338.02642Przemysław Gałek MP7MM2 029
(1316+713)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
339.06714Piotr Krajewski MA13A2 028
(1372+656)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
340.17299Roger Bryant  DS7MM2 000
(1000+1000)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
 18378Steve Green DS3MR2 000
(1000+1000)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
342.03455Jerzy Radomski SL12A1 989
(1437+552)
2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
343.14789Bartosz KaczmarekWP4MK1 983
(1399+584)
2DĄBRÓWKA MM Poznań
344.16829Tomasz ZaleskiPD5MK1 980
(1691+289)
3Dolina Narwi Łomża II
345.06539Robert Chmielak MA7MM1 967
(1537+430)
3ECC REAL ESTATE
346.07033Dariusz Zembrzuski  MA13A1 963
(1353+610)
-Singleton Warszawa
347.05213Paweł Małecki WP11MM1 961
(1395+566)
3Dąbrówka Naukabrydza.pl Poznań
348.03775Jacek Kokociński WP7MM1 954
(1617+337)
1KTB Konin
349.10045Jacek KrysteckiDS4MK1 948
(1437+511)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
350.06116Radosław Szymczak ZP5MK1 947
(1331+616)
3TKKF ENERGA Łobez

Łącznie 5820 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-20 g.21:02:12 (0.3445/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.