Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Arcymistrzowskie punkty klasyfikacyjne aPKL
Ranking aPKL − łączny

Ranking łączny aPKL uwzględnia arcymistrzowskie punkty PKL notowane od 1. stycznia 2010 roku (zgodnie z RK'2009).

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK zdobyte aPKL liga klub / drużyna
4893.16505Arkadzi KastsiukevichPD1Ad1-
 06201Jarosław Kawczyński MA5MK1OWKRA Żuromin
 18926Mirosław Kawecki DS1Ad1OKS Gwardia IV Wrocław
 19721Kacper Kisielewski MP0D1-
 10861Michał Klichowicz LD2.5MW13Huncwot Łódź
 19579Kazimierz Kłys  ZP1Ad1OSSBPB DAMA PIK II Białogard
 19461Kazimierz Kocik ZP0.5K1OCKM SZLEMIK Mielno
 17650Aleksander Kolasa SL4MK12PREMONT Impas Katowice
 09455Henryk Komodziński  KP1Ad1OKlub Sportowy Krobia
 15558Jakub Konador MA1.5M1OALK - Spójnia - Warszawa
 15493Mateusz KorkosińskiLD1.5M13Huncwot Łódź
 19722Michał Korwek PD0.5K13Dolina Narwi Łomża II
 06407Andrzej Kosikowski  SW5MK13UKS Olimp Skaryszew
 19557Maciej Kowalec MA0D1OSpójnia - Warszawa
 13763Tadeusz Krajewski WM3MR13Ostródzianka Ostróda
 14685Grzegorz Krawczyk LU2MO13UKS KRASZAK II Biała Podlaska
 11749Jan Kryger PM2.5MW13PRZYSTAŃ Juszkowo
 17572Michalina Krysiak  PM1Ad1OAlison Team Gdańsk
 13503Mariusz Krzemieniewski MA2MO1OKONWENCJA Działdowo
 17314Marian Krzypkowski DS2MO1OKS Gwardia IV Wrocław
 01164Wojciech KrzyszczakWM0.5K1-Zorro-19 Olsztyn
 03288Paweł Krzyżanowski SL5MK13Gang brydżystów Częstochowa
 17292Janusz Kucharski LU2MO12OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy
 18975Jan Kuciapski DS0D1-KBS Miłkowice Miłkowice
 18901Grzegorz KujawińskiPM1.5M13MERITUM Gdańsk
 18381Janusz Kunicki PD0.5K13MOK Mońki
 19399Bogumiła Kuryj ZP1Ad1OMIXTYRIANIE Szczecin
 17851Włodzimierz Kuś MA1.5M1OSM Górczewska
 15854Mirosław Kuśmierek  KP2MO1OFamor Bydgoszcz
 19593Stefan Lampa MP0.5K1OTSU Falcon red
 07060Sławomir Latała  MA12A1OBC Latawce
 12315Tadeusz Lejwoda  WP3MR1OKaro Poznań
 18607Janina LeszkoLU0D1-SINGLETON Lublin
 10725Jerzy Leszko LU2MO1-SINGLETON Lublin
 19578Marek Leś  ZP1Ad1OSSBPB DAMA PIK II Białogard
 03312Leonard Lewicki SL4MK1-
 13143Karol LisDS2MO1OKS AZS Wratislavia VI Wrocław
 05186Łukasz Lis WP2.5MW1OWełna Skoki
 05182Marek Lis WP3MR13Sokoły Poznań
 19383Jacek LiszewskiPM0.5K1-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
 14904Magdalena Lorek  SL1.5M13BUKS MDK MOSM II Bytom
 01371Tomasz LubeckiWM0D1-Zorro-19 Olsztyn
 19365Andrzej Łodziński MA1.5M1-Singleton Warszawa
 01837Marek ŁuczkówOP3MR13PIAST BPEC Brzeg
 01462Tadeusz Łukasiewicz DS4MK13KS Gwardia III Wrocław
 19755Marek ŁukaszewskiLD0.5K1ODK Lokator Zduńska Wola
 11956Bogdan Macierzyński SL2.5MW1OMASKÓR Żywiec
 06009Tadeusz Madej  ZP3MR13SSBPB DAMA PIK Białogard
 14818Maria Malcherek  SL1Ad13BUKS MDK MOSM II Bytom
 02332Krystyna Malewicz LB3MR1OŻDK Klub Seniora Żary

Łącznie 5171 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.22:08:56 (0.3437/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.