Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Arcymistrzowskie punkty klasyfikacyjne aPKL
Ranking aPKL − łączny

Ranking łączny aPKL uwzględnia arcymistrzowskie punkty PKL notowane od 1. stycznia 2010 roku (zgodnie z RK'2009).

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK zdobyte aPKL liga klub / drużyna
5007.19892Kacper Deska MA0D1-
 20039Natalia Domalewska PD0D13ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
 17644Emil Dragańczuk MA1Ad1-
 06574Lech Drela MA4MK1-
 17316Stanisław Ducki DS2MO13ŚWSBS Chełmiec Termet WB
 01289Marek Duczmal DS4MK1OPromost KS AZS Wratislavia X WR
 19070Małgorzata DudaMA1Ad1OSOCHACZEW 1430
 12345Andrzej Dudkiewicz LB2MO1OMOSiR III Kostrzyn nad Odrą
 04231Zygmunt Duk  WM4MK1-
 08817 Kazimierz Duszyński  ZP4MK1-
 02202Anna DworakowskaWM0.5K13ESBS-2 Elbląg
 17265Darek DworzyńskiDS1.5M1OZKBS I Zgorzelec
 16491Stanisław Dybiec  MA2.5MW1OSM Górczewska
 15659Andrzej DzienisikPD2MO13GCK Gródek
 05607Janusz Dzięciołowski LD2.5MW1OSzkuner Łódź
 04970Arkadiusz Fabian  LB4MK13WDK Bez Atu Wolsztyn
 17661Krzysztof Farecki  KP1.5M1-
 19680Marek Farecki MA0.5K1-
 18972Paweł Fassa DS0D1-KBS Miłkowice Miłkowice
 18393Wojciech Felsztyński  LB1.5M1OMOSiR III Kostrzyn nad Odrą
 08402Krystyna FryszkowskaMA2MO1OAZS PW WEKTOR
 19983Małgorzata GagoMA0D1-
 19958Elżbieta GazdeckaLB0D1-
 19959Kamil GazdeckiLB0D1-
 02479Wojciech Gąska  LU4MK13RYCHO Kraśnik
 14848Stanisław Gęga SL2.5MW1-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
 17874Jerzy Glezer LB1.5M1OInstalko SBS 2 Międzyrzecz
 02649Józef Gładysz  MP5MK13Eurocement AGH Kraków
 04578Józef Gnaciński   PM5MK13Konradia Gdańsk
 16756Marian Gołąbek DS1.5M1OKS Konfeks II Legnica
 05618Wiesław GotowickiLD3MR1-
 19919Karol Górski MA0D1-
 19882Zdzisław GrabarekMA0D1-
 03715Marek Grewling  WP2.5MW1OSzlemik RCK Rogoźno
 18239Eliza GruźlewskaKP0D1-
 01998Jerzy Grzelak LB5MK13I Love Bridge Constans Kłodawa
 19834Henryk Grześ MA0D1OKlub Seniora Ciechanów
 20008Konrad GrzywaDS0D1OSwoje Bez Czterech KS AZS Wratisł XII WR
 19920Svetlana GudkovaMA0D1-
 18666Dominik Gulgowski PM0D1-
 04791Andrzej Gumienny WM1Ad1-
 19115Zdzisław Gumkowski MA2MO1-
 07157Bartosz HałaczkiewiczMA1.5M1-
 16435Janusz Hamryszak SL2MO1OBESKIDY PARK
 05046Aleksander Heinze  WP5MK1-NZBS Piła
 06189Ryszard Honczar MA2MO1OPłoński SBS IMPAS Płońsk
 19398Ewa Hryć ZP0.5K1OMIXTYRIANIE Szczecin
 18124Estera Hulanicka MA0.5K1-
 18822Barbara Jablonowska MA0D1-
 16278Janusz JabłońskiSL2.5MW13GKS Piast-KOMETA III Gliwice

Łącznie 5307 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-07 g.08:07:13 (0.3331/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.