Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3906/21625 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (6)
5. Kongresowy TP - GPPP
niedziela, 4 marca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
62.66225I
I
2.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
62.58218II
II
3.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
17
19
62.33211II
II
4.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
17
61.06204III
III
5.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
11
24
60.75198III
II
6.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
SW
PK
19
9
60.51192III
III
7.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
59.88187 
 
8.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
59.61181 
 
9.04108
02121
Przemysław Janiszewski
Ryszard Sakowicz
MA
LB
21
17
59.39176 
 
10.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
59.29170 
 
11.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
58.00164 
 
12.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
57.92159 
 
13.16645
17167
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
4
57.79153 
 
14.07811
06336
Marcin Krupowicz
Piotr Lutostański
SL
LB
21
18
57.53148 
 
15.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
ZP
LB
18
18
57.45142 
 
16.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
7
21
57.35136 
 
17.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
57.34131 
 
18.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
57.12125 
 
19.06186
06904
Sławomir Grędziński
Lech Sadoś
WM
MA
7
12
57.02120 
 
20.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
56.57114 
 
21.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
5
5
56.33108 
 
22.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
56.14103 
 
23.17361
03847
Marta Makarewicz
Jarosław Michałowski
MA
KP
3
18
55.6797 
 
24.15802
13028
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
PM
PM
3
5
55.3891 
 
25.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
55.1786 
 
26.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
17
21
55.1280 
 
27.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
15
55.0975 
 
28.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
54.9569 
 
29.15595
03881
Maciej Dąbrowski
Tomasz Osiński
OP
KP
7
12
54.7663 
 
30.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
17
54.5758 
 
31.15134
09835
Jolanta Bartczak
Tomasz Kłys
WP
WP
2.5
5
54.4452 
 
32.16850
17349
Yaroslav Kryvko
Denis Mylyi
LU
LU
1.5
1
54.0547 
 
33.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
5
53.9745 
 
34.05282
05314
Jerzy Nowak
Marcin Pędziński
WP
WP
12
15
53.9644 
 
35.08301
10023
Adam Cybulski
Leszek Łuniewski
LD
LD
7
12
53.8543 
 
36.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2.5
4
53.7142 
 
37. 
 
Stefan Georgiev
Dragonka Georgieva
-
-
6
6
53.6841 
 
38.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
53.4940 
 
39.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
53.3539 
 
40.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
5
18
53.3138 
 
41.06341
09643
Grzegorz Narkiewicz
Tomasz Sielicki
MA
MA
24
7
53.3037 
 
42.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
2.5
53.0136 
 
43.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
4
9
52.8135 
 
44.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.7134 
 
45.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
52.4333 
 
46.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
52.2532 
 
47.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
52.1831 
 
48.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
9
51.9630 
 
49.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
9
4
51.9429 
 
50.16317
16829
Marian Krasowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
4
51.9028 
 
51. 
 
Aivar Tammel
Marko Tenn
-
EST
6
6
51.7927 
 
52.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
5
5
51.7726 
 
53.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
51.7525 
 
54.04559
13707
Kazimierz Dominiak
Mirosław Małypan
PM
PM
9
4
51.5625 
 
55.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
51.4324 
 
56.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
51.4223 
 
57.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
3
4
51.2222 
 
58.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
51.1321 
 
59.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
51.1020 
 
60.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
51.0119 
 
61.09288
 
Zbigniew Bando
Jerzy Szechlicki
WM
-
0.5
0
50.7918 
 
62.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2
3
50.7717 
 
63.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
50.7716 
 
64.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
7
19
50.7615 
 
65.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
12
9
50.6414 
 
66.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
12
19
50.6413 
 
67.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
3
2
50.6112 
 
68.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
WM
WM
5
12
50.5311 
 
69.04797
11809
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
12
7
50.5010 
 
70.06313
08297
Adam Amrozy
Leszek Pęcherzewski
LD
LD
3
7
50.489 
 
71.17294
18482
Marek Bałabuch
Piotr Zalcman
KP
KP
2
0.5
50.468 
 
72.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
5
9
50.367 
 
73.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
50.296 
 
74.08950
01054
Iwona Czajka
Tadeusz Garbacik
MA
MP
7
12
50.185 
 
75.10591
04360
Joanna Brede
Mirosław Makatrewicz
WP
WM
3
13
50.074 
 
76.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
PM
ZP
19
19
50.023 
 
77.12450
01726
Katarzyna Dufrat
Tomasz Winciorek
MP
SW
15
18
49.952 
 
78.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
49.911 
 
79.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
MA
4
11
49.85  
 
80.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
49.81  
 
81.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
49.69  
 
82.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
7
7
49.67  
 
83.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
49.58  
 
84.11447
12224
Paweł Lasota
Aleksander Waślicki
MA
MA
1.5
4
49.50  
 
85.03724
06225
Leszek Hejne
Wojciech Palmowski
KP
MA
7
9
49.48  
 
86.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
DS
15
7
49.47  
 
87.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
49.34  
 
88.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
49.32  
 
89.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
49.27  
 
90.06526
06556
Waldemar Burakowski
Sylwester Cieślak
MA
MA
15
12
49.14  
 
91.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
49.10  
 
92.08316
 
Krzysztof Nagielski
Jerzy Sidor
WM
-
9
0
49.09  
 
93.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2.5
49.05  
 
94.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
48.98  
 
95.08097
06822
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PM
PM
4
7
48.94  
 
96.11757
09689
Paweł Anastaziak
Joanna Śliwowska
PM
PM
3
3
48.74  
 
97.07190
05111
Paweł Chindelewicz
Wit Klapper
PM
SL
12
21
48.67  
 
98.09245
04509
Tomasz Sinkiewicz
Janusz Wróblewski
WM
WM
5
9
48.61  
 
99.04601
08565
Witold Kaliński
Lechosław Suszka
PM
PM
12
5
48.56  
 
100.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
48.52  
 
101.17721
15976
Jakub Bazyluk
Stanisław Mączka
MA
MA
1.5
4
48.51  
 
102.04553
04628
Elżbieta Czekaj
Marcin Kut
PM
PM
12
5
48.41  
 
103.12220
 
Kazimierz Konefał
Sashko Romanov
WM
-
4
6
48.19  
 
104.11092
02793
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
48.18  
 
105.08294
11600
Mariusz Bartkowski
Jarosław Stach
SW
OP
17
7
48.10  
 
106.15621
04751
Tomasz Gotard
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
48.04  
 
107.07052
17625
Edmund Czubak
Honorata Sobolewska
MA
MA
11
2.5
48.03  
 
108.10798
02115
Kazimierz Gierulski
Czesław Rekret
PM
LB
3
4
47.61  
 
109.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
47.51  
 
110.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
47.49  
 
111.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
47.43  
 
112.02519
11296
Bartosz Matras
Artur Pomarański
LU
ZP
7
5
47.24  
 
113.06335
10056
Bolesław Krzewski
Piotr Nowicki
LD
LD
9
5
47.19  
 
114.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2
47.18  
 
115.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
47.14  
 
116.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
46.92  
 
117.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
3
11
46.33  
 
118.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
1.5
46.16  
 
119.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
45.89  
 
120.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
5
18
45.73  
 
121.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MA
12
7
45.71  
 
122.08078
08119
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
45.62  
 
123.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
45.56  
 
124.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
45.51  
 
125.13920
08271
Wojciech Adamkiewicz
Adam Karczmarz
WM
WM
4
5
45.50  
 
126.08951
04499
Janusz Tchórzewski
Wiesław Wiśniewski
WM
WM
2
2.5
45.36  
 
127.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
45.32  
 
128.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
45.02  
 
129.09461
09462
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
WM
WM
1.5
1.5
44.43  
 
130.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
44.25  
 
131.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
44.21  
 
132. 
 
Remigiujus Mackus
Laimutis Zuromskas
LTU
LTU
6
6
44.07  
 
133.18901
10823
Grzegorz Kujawiński
Piotr Zamiar
PM
PM
0
4
43.78  
 
134.04402
10821
Ryszard Pichla
Daniel Wesołowski
WM
PM
7
4
43.70  
 
135.04279
04303
Jan Janiak
Roman Kierznowski
WM
WM
7
21
43.64  
 
136.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
42.98  
 
137.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
42.94  
 
138.17083
06950
Paweł Płocki
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2.5
5
42.92  
 
139.14369
11198
Józef Klimowski
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
3
42.88  
 
140. 
 
Gelena Jazvinska
Dalia Pileckiene
LTU
LTU
6
6
42.81  
 
141.10247
15195
Grzegorz Lasocki
Wiesław Podlecki
WM
WM
7
2.5
42.57  
 
142.15059
08098
Agata Chojnicka
Michał Okoński
PM
PM
2.5
2
42.56  
 
143. 
 
Barbara Ludwikowska
Andrzej Wołoszyn
-
-
0
0
42.53  
 
144.04305
09162
Marek Klepacki
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
42.41  
 
145.04540
04684
Rafał Bownik
Józef Pochroń
PM
PM
7
19
42.24  
 
146. 
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
-
WM
0
2.5
42.16  
 
147.08805
07559
Roman Błoński
Henryk Łęcki
WM
WM
2.5
1.5
42.06  
 
148.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
41.28  
 
149.04109
01556
Łukasz Brede
Jan Pawlikaniec
WP
DS
17
5
41.02  
 
150.08052
04034
Bohdan Pliszka
Tadeusz Żurek
KP
KP
7
4
40.88  
 
151.14655
04033
Arkadiusz Stanisławski
Mariusz Żurek
KP
KP
2.5
3
40.13  
 
152.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
39.99  
 
153.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
0.5
2
39.67  
 
154. 
04455
Jerzy Kwoczek
Mieczysław Sokołowski
-
WM
0
0.5
36.53  
 
155. 
 
Irek Dyjeta
Roman Kozłowski
-
-
0
0
25.25  
 
156.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
24.98  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10686 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/06elblag/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-07-21 g.02:10:39 (0.4780/322) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.