Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3896/21638 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

RTP* O Puchar "Śnieżnego Płatka"
RTP* O Puchar "Śnieżnego Płatka"
niedziela, 18 lutego 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
DS
OP
15
9
64.254724
2.01868
01908
Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
7
9
63.764523
3.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
62.154221
4.05615
07542
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
LU
LU
13
7
61.424020
5.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
12
7
59.693819
6.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
OP
7
9
58.973618
7.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
2.5
58.173417
8.09167
09192
Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
OP
OP
5
5
58.133216
9.03153
03430
Krzysztof Gaweł
Janusz Pisarek
SL
SL
5
7
57.763015
10.07152
01916
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
4
4
57.172814
11.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
SL
SL
12
18
57.172613
12.03129
03547
Adam Esnekier
Jan Świątkowski
SL
SL
7
9
56.842412
13.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
5
7
56.722211
14.03052
03077
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
SL
SL
7
5
56.582010
15.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
55.91189
16.07080
05291
Tomasz Freitag
Ryszard Olenderek
WP
WP
5
12
55.50168
17.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
55.47147
18.03498
03593
Zbigniew Słaby
Grzegorz Wodecki
SL
MP
7
5
55.44126
19.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
0.5
5
55.28105
20.05585
01835
Stanisław Ciach
Bogdan Lipczak
OP
OP
4
7
54.99105
21.01839
01874
Maciej Macewicz
Dariusz Reguła
OP
OP
7
7
54.8095
22.01846
01858
Andrzej Materla
Marek Oliwa
OP
OP
5
5
54.7495
23.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
54.6495
24.01825
07130
Adam Klimala
Eugeniusz Konik
OP
OP
11
4
54.2784
25.03266
03562
Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
SL
SL
18
12
54.1684
26.03088
03141
Krzysztof Chmiel
Rafał Furgal
SL
SL
4
4
54.0184
27.15340
07411
Aleksander Drabczyk
Kazimierz Pawłowski
SL
SL
3
4
53.1274
28.03435
05797
Ireneusz Płocha
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
4
5
53.0774
29.10479
01641
Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
4
12
52.8474
30.17214
06866
Karol Konopko
Cezary Przasnek
MA
MA
2.5
5
52.7963
31.01787
09194
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
OP
OP
5
4
52.6663
32.01905
01907
Andrzej Wojnarowski
Piotr Woźniak
OP
OP
7
5
52.5053
33.03123
03185
Mariusz Duliński
Zbigniew Guła
SL
SL
2.5
13
52.4753
34.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
52.1653
35.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
52.0142
36.07133
01906
Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
4
5
51.8842
37.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
51.7142
38.12139
05115
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
DS
DS
3
2.5
51.6432
39.08519
01910
Jacek Młyńczyk
Roman Zabłocki
MP
OP
13
5
51.6232
40.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
5
9
51.5532
41.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
51.4621
42.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
4
51.4321
43.14302
01879
Edward Michalak
Jerzy Serafin
OP
OP
2.5
5
51.1121
44.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
51.0011
45.07271
03529
Adrian Bakalarz
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
50.9511
46.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
50.8911
47.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
50.78  
48.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
50.63  
49.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
50.36  
50.01323
04838
Rafał Gregorowicz
Grzegorz Sokołowski
DS
KP
2.5
4
50.34  
51.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
3
50.16  
52.13603
05700
Paweł Galuba
Mieczysław Magott
DS
OP
1
3
49.90  
53.08993
11884
Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
LD
LD
4
3
49.78  
54.12228
08188
Adam Kielichowski
Robert Księżopolski
LD
DS
3
4
49.54  
55.14971
01305
Bartosz Ćwiek
Grzegorz Gardynik
MA
MA
2.5
19
49.33  
56.02753
03434
Jarosław Nowakowski
Grzegorz Plewniak
MP
SL
4
7
49.15  
57.03199
03399
Zbigniew Hylaszek
Stefan Osadnik
SL
SL
7
9
48.85  
58.14848
13016
Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
SL
SL
2.5
1.5
48.67  
59.11159
01902
Zdzisław Chrustowski
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
4
4
48.66  
60. 
 
Ryszard Chmielewski
Jacek Ruszkarski
-
-
0
0
48.43  
61.01803
12220
Stanisław Górski
Kazimierz Konefał
OP
WM
5
4
48.19  
62.03154
09951
Krzysztof Gawędzki
Jacek Michalski
SL
SL
5
3
47.86  
63.16053
17451
Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
MA
MA
2
2
47.73  
64.01869
17273
Henryk Przybylski
Janusz Sztolc
OP
OP
4
1.5
47.69  
65.17002
 
Krzysztof Bukowski
Paweł Keller
LD
-
1
0
47.64  
66.01782
01890
Piotr Andres
Andrzej Szczygielski
OP
OP
5
5
47.42  
67.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
3
46.49  
68.16342
06274
Daniel Czechak
Ryszard Kiełczewski
SL
SL
1.5
18
46.36  
69.01693
01713
Maciej Terpiłowski
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
5
5
46.09  
70.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
45.44  
71.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
44.84  
72. 
18203
Daniel Szczerbak
Zdzisław Wojtynia
-
SL
0
3
44.76  
73. 
 
Marek Konina
Józef Ulfik
-
-
0
0
44.54  
74. 
 
Nina Czaja
Jolanta Helmich
-
-
0
0
44.14  
75.03270
15346
Marek Kozik
Wojciech Szuba
SL
SL
4
2.5
44.14  
76.01861
01889
Emil Otrembka
Stanisław Szczepański
OP
OP
3
5
44.06  
77.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
2
2
43.26  
78.01785
11177
Tomasz Baranowski
Ireneusz Malczewski
OP
OP
5
3
42.58  
79.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
2.5
41.68  
80.01788
01813
Bernard Broda
Jacek Hetper
OP
OP
5
4
41.64  
81.03405
16807
Janusz Paliwoda
Dariusz Sołtysik
SL
SL
4
2
41.40  
82.17280
18883
Zbigniew Dyderski
Paweł Hrybkowski
OP
OP
2
0
40.97  
83.15649
17281
Janusz Kuśmierczyk
Marek Śliwka
OP
OP
2.5
1.5
40.97  
84.16878
12261
Emil Borzyński
Krystian Wonchała
SL
SL
1.5
2
40.89  
85.12483
01891
Zdzisław Aniserowicz
Gerard Szweda
OP
OP
3
3
40.69  
86.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
40.69  
87. 
 
Rafał Balt
Jerzy Szwakopf
-
-
0
0
40.09  
88.01804
17279
Czesław Grądys
Jacek Huszno
OP
OP
2.5
1.5
39.31  
89.07167
12380
Eryk Hamerski
Zdzisław Szyksznian
OP
OP
2.5
3
38.55  
90.01824
01864
Andrzej Kazimierowicz
Andrzej Owczarek
OP
OP
4
4
38.49  
91.18464
18465
Jan Demarczyk
Ryszard Dłubała
SL
SL
0
0
29.99  

Łącznie 1346 punktów PKL, w tym 690 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-07-21 g.01:36:00 (0.2749/194) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.