Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3888/21653 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (4)
3. Kongresowy Turniej Par
sobota, 3 lutego 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13411
16898
Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
SL
MP
3
2.5
60.46227I
I
2.15746
03546
Tomasz Pawełczyk
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
59.82220II
II
3.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
17
21
59.69212II
II
4.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
58.03205III
III
5.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
MP
24
24
57.78199III
III
6.03195
03593
Mariusz Herwich
Grzegorz Wodecki
SL
MP
5
5
57.76193III
III
7.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
57.73187 
 
8.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
57.56181 
 
9.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
57.48175 
 
10.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
57.38169 
 
11.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
57.07164 
 
12.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
56.84158 
 
13.03088
03141
Krzysztof Chmiel
Rafał Furgal
SL
SL
4
4
56.78152 
 
14.02753
04848
Jarosław Nowakowski
Maria Tomczewska
MP
PM
4
7
56.57146 
 
15.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
DS
7
9
56.47140 
 
16.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
7
7
56.46134 
 
17.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
15
56.45128 
 
18.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
4
4
56.41122 
 
19.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
56.32117 
 
20.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
5
9
56.24111 
 
21.08312
06963
Piotr Bizoń
Marek Szymanowski
MP
LD
21
24
56.21105 
 
22.02666
01643
Andrzej Hycnar
Ewa Sobolewska
PK
LD
13
13
56.1099 
 
23.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
55.6293 
 
24.03481
03562
Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
OP
SL
9
12
55.5487 
 
25.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WP
12
21
55.2481 
 
26.14619
11550
Maksymilian Chodacki
Piotr Marcinowski
SL
DS
7
9
55.0875 
 
27.07691
15757
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
55.0069 
 
28.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
54.9564 
 
29.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
54.7758 
 
30.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
54.7252 
 
31.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
54.6846 
 
32.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
17
54.5645 
 
33.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
54.5044 
 
34.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
54.3943 
 
35.10095
01865
Paweł Miechowicz
Andrzej Pawlak
LB
OP
15
15
53.9742 
 
36.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
15
53.8941 
 
37.03033
07369
Janusz Bachrach
Zbigniew Mańdok
SL
SL
5
5
53.8640 
 
38.12999
07725
Adam Krysa
Grzegorz Superson
PK
MP
9
11
53.7939 
 
39.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
3
53.7838 
 
40.15599
05111
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
MP
SL
2
21
53.7737 
 
41.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
53.6936 
 
42.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
DS
DS
15
24
53.5235 
 
43.03345
05856
Zbigniew Mącior
Piotr Walczak
SL
WP
18
21
53.5134 
 
44.02519
11296
Bartosz Matras
Artur Pomarański
LU
ZP
7
5
53.4833 
 
45.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
53.4432 
 
46.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
53.3631 
 
47.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
53.0930 
 
48.04109
02121
Łukasz Brede
Ryszard Sakowicz
WP
LB
17
17
52.7429 
 
49.16645
17167
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
4
52.5328 
 
50.03185
03512
Zbigniew Guła
Wojciech Sołtysik
SL
SL
13
4
52.4927 
 
51.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
3
4
52.2426 
 
52.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
52.1725 
 
53.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
52.0924 
 
54.15595
07849
Maciej Dąbrowski
Bogdan Szulejewski
OP
SW
7
21
52.0723 
 
55.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
52.0722 
 
56.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
52.0021 
 
57.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
7
17
51.9420 
 
58.03199
03399
Zbigniew Hylaszek
Stefan Osadnik
SL
SL
7
9
51.8919 
 
59.01090
01097
Bogusław Kruczek
Dariusz Kulpiński
PK
PK
11
9
51.8618 
 
60.13828
15519
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
DS
DS
5
7
51.8217 
 
61.14882
02757
Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
MP
MP
4
9
51.8116 
 
62.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
3
13
51.7015 
 
63.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
51.6414 
 
64.06904
06950
Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
MA
MA
12
5
51.5613 
 
65.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
5
13
51.3512 
 
66.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
51.2711 
 
67.03455
05797
Jerzy Radomski
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
12
5
51.2310 
 
68.01397
02934
Piotr Korecki
Krzysztof Kujawa
LB
SL
7
19
51.219 
 
69.07370
03374
Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
SL
SL
13
5
50.898 
 
70.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
50.887 
 
71.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
7
5
50.876 
 
72.13661
11769
Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
7
50.815 
 
73.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
7
7
50.774 
 
74.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
50.423 
 
75.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
50.302 
 
76.02928
03003
Marek Kozdrach
Hubert Urban
SW
SW
4
7
50.18  
 
77.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
50.04  
 
78.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.02  
 
79.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
50.02  
 
80.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2.5
3
49.72  
 
81.09568
01599
Mariusz Ilnicki
Maciej Rochowicz
DS
DS
5
5
49.64  
 
82.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.61  
 
83.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
49.52  
 
84.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
49.44  
 
85.12272
16716
Anna Makarewicz
Lena Ostrowska
DS
MA
4
3
49.43  
 
86.02673
03529
Marek Jaworski
Jacek Szczerbowski
MP
SL
12
7
49.39  
 
87.01556
02806
Jan Pawlikaniec
Wojciech Strzemecki
DS
MA
5
21
49.37  
 
88.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
49.23  
 
89.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2.5
7
49.21  
 
90.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
49.09  
 
91.01071
03356
Jan Kadula
Katarzyna Michałek
PK
MP
12
7
49.08  
 
92.03049
03621
Tomasz Bednarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
49.04  
 
93.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
49.04  
 
94.01571
01627
Tadeusz Pogwizd
Waldemar Siuda
DS
DS
5
12
48.84  
 
95.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
3
48.80  
 
96.09868
09872
Stanisław Nowak
Tadeusz Owczarz
SL
SL
4
3
48.64  
 
97.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
48.60  
 
98.05059
13028
Stanisław Janik
Piotr Suchodolski
LB
PM
13
5
48.52  
 
99.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
48.37  
 
100.13420
13520
Adam Cichoń
Przemysław Picheta
MP
MP
2.5
4
48.29  
 
101.07443
13138
Wiesław Puchała
Józef Sordyl
SL
SL
5
5
48.01  
 
102.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
3
2
47.94  
 
103.02669
02826
Stanisław Jaros
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
47.89  
 
104.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
2
47.71  
 
105.06551
07796
Jacek Ciechomski
Marek Jeleniewski
SW
SW
19
18
47.51  
 
106.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
2.5
47.39  
 
107.08308
08930
Kamil Walczyk
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
47.26  
 
108.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
47.22  
 
109.07475
03525
Jerzy Stworzewicz
Aleksy Swoboda
SL
SL
12
7
47.16  
 
110.01864
01910
Andrzej Owczarek
Roman Zabłocki
OP
OP
4
5
46.91  
 
111.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
13
5
46.75  
 
112.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
OP
OP
2.5
5
46.74  
 
113.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
46.68  
 
114.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
46.62  
 
115.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
3
21
46.40  
 
116.14476
14379
Jacek Gąsiorek
Józef Turecki
PK
PK
2.5
3
46.11  
 
117.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
45.90  
 
118.07401
02872
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
MP
MP
3
4
45.78  
 
119.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
3
45.64  
 
120.17907
14626
Lech Adamus
Mateusz Dominik
MP
MP
1
1
45.42  
 
121.01287
01455
Marek Drecki
Roland Lippik
DS
DS
7
5
45.20  
 
122.03129
12510
Adam Esnekier
Maciej Esnekier
SL
SL
7
2.5
44.94  
 
123.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
44.63  
 
124.01019
08532
Andrzej Byzdra
Mieczysław Madej
PK
SL
7
4
44.45  
 
125.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2
44.43  
 
126.05635
02115
Bogusław Jakóbczyk
Czesław Rekret
LD
LB
5
4
44.37  
 
127.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
44.31  
 
128.03092
10925
Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
SL
SL
3
2.5
44.08  
 
129.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
DS
DS
13
9
43.90  
 
130.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
7
19
43.81  
 
131.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
43.67  
 
132.13992
03461
Mariusz Bakalarski
Jerzy Rebajn
SL
SL
2
4
43.47  
 
133.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
43.43  
 
134.01902
01905
Sławomir Wiszniewski
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
4
7
43.23  
 
135.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
42.95  
 
136.17082
07053
Maciej Boczar
Krzysztof Gołaś
MA
MA
3
5
42.66  
 
137.01006
06612
Zdzisław Baryła
Jerzy Góralczyk
PK
PK
4
5
42.54  
 
138.01803
07130
Stanisław Górski
Eugeniusz Konik
OP
OP
5
4
42.11  
 
139.02760
09501
Jerzy Pasich
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
42.07  
 
140.16281
15344
Wiesław Frąckowiak
Adam Ziętek
SL
SL
2.5
4
41.73  
 
141.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
41.59  
 
142.10616
17383
Piotr Kamiński
Łukasz Stworzewicz
SL
SL
5
1.5
41.54  
 
143.04078
09924
Jan Gardocki
Jacek Kowalski
PD
SW
7
5
41.41  
 
144. 
18554
Grażyna Leskiewicz
Hanna Leskiewicz
MP
MP
0
3
41.25  
 
145.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
41.11  
 
146.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
0
0
40.55  
 
147.07093
05836
Tomasz Krym
Piotr Szczeciński
LD
LD
1.5
3
40.51  
 
148. 
 
Viliam Stefanik
Emil Sustek
SVK
SVK
5
5
38.03  
 
149.15340
03498
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Słaby
SL
SL
3
7
36.19  
 
150. 
 
Peter Hora
Juraj Slabeycius
SVK
SVK
5
5
35.84  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10406 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-12-17 g.07:42:13 (0.3231/310) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.