Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3907/21668 turniej par

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej par open 21-25
sobota, 10 marca 2018r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
4
59.01100II
II
2.14619
11882
Maksymilian Chodacki
Elżbieta Twardowska
SL
SL
7
2.5
58.5685III
III
3.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
9
7
57.0271III
III
4.12320
17030
Sophia Bałdysz
Anna Zaręba
DS
MA
5
2
54.9158III
III
5.13270
16699
Dominik Kaszowski
Arkadiusz Poziemski
KP
DS
3
2.5
54.6245 
 
6.14862
14316
Krzysztof Cetera
Krzysztof Piotrowski
MP
MP
3
1.5
53.4331 
 
7.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
52.9120 
 
8.16544
15803
Hanna Ciuńczyk
Monika Suchodolska
MA
PM
2.5
3
52.6718 
 
9.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
1.5
51.8915 
 
10.14864
14283
Wojciech Garncarz
Piotr Wzorek
MP
MP
2
2.5
50.9213 
 
11.15459
10769
Jakub Domeracki
Bartosz Pędziński
WP
WP
2
2.5
54.7211 
 
12.16255
15294
Joanna Kokot
Aleksandra Pacura
DS
MP
2
2
52.589 
 
13.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
7
5
52.296 
 
14.16445
16065
Piotr Godlewski
Konrad Majewski
MA
MA
2.5
2.5
51.494 
 
15.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
1
51.472 
 
16.14522
14525
Aleksandra Byra
Przemysław Kurzak
MP
MP
2
2.5
51.40  
 
17.18319
16875
Rafał Przybysz
Edward Sucharda
MA
MA
1.5
4
51.35  
 
18.14070
13546
Wiktoria Hałas
Damian Machura
SL
SL
1.5
2
50.91  
 
19.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
2.5
50.50  
 
20.14971
17214
Bartosz Ćwiek
Karol Konopko
MA
MA
2.5
2.5
49.63  
 
21.16380
16069
Jakub Andruszkiewicz
Łukasz Trendak
MA
MA
3
3
49.32  
 
22.14973
15977
Piotr Duszak
Adam Trzaskowski
MA
MA
2
2
48.98  
 
23.13431
13062
Tomasz Potrawa
Katarzyna Roszyk
SL
SL
2
2
48.10  
 
24.19212
16936
Piotr Jaszak
Bolesław Radko
MA
KP
0
1.5
46.44  
 
25.13540
15292
Ewa Dziubińska
Maja Mrozek
SL
MP
2
2
43.52  
 
26.18917
18916
Albert Mosiałek
Patryk Mrukot
MP
MP
0
0
42.42  
 
27.18493
15588
Jarosław Chłądowicz
Karolina Grzegorzewicz
DS
SL
0.5
0.5
39.09  
 
28.14715
19250
Szymon Batóg
Przemysław Szwech
ZP
MA
0.5
0
37.01  
 
29.19252
19253
Michał Książek
Mikołaj Ziółkowski
MA
MA
0
0
32.11  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 976 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/mpj/ope25

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-06-25 g.02:28:51 (0.1958/68) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.