Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3860/21745 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2017/2018
III liga śląska
sobota, 30 czerwca 2018r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.14870Mieczysław AntoszSL2.5240TCK Tarnowskie Góry
2.16941Marek BarańskiSL1110GKS Piast III Gliwice
3.18440Ewa BorzyńskaSL075DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
4.16878Emil BorzyńskiSL1.5142DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
5.03081Stanisław BujdoSL355GKS Piast I Gliwice
6.15738Jerzy CałkaSL1.555GKS Piast III Gliwice
7.16134Dominik CausSL1.5195BUKS MDK MOSM II Bytom
8.03085Jacek CebulskiSL7260JOCKER Oświęcim
9.03098Jerzy CiesielczukSL1274GKS Piast III Gliwice
10.03107Jacek CzajaSL4210GKS Piast II Gliwice
11.15340Aleksander DrabczykSL3180CKS Czeladź
12.16276Zbigniew DurczyńskiSL2167GKS Piast I Gliwice
13.13540Ewa DziubińskaSL244BUKS MDK MOSM II Bytom
14.03133Alfred FigielSL3150DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
15.03137Andrzej FitekSL3180CKS Czeladź
16.16281Wiesław FrąckowiakSL2.5249IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
17.03143Edmund GabryśSL5184GKS Piast I Gliwice
18.18092Tomasz GąsiorSL1110GKS Piast III Gliwice
19.14452Marek GogołowiczSL224GKS Piast II Gliwice
20.03168Roman GoszczSL5260JOCKER Oświęcim
21.03172Zbigniew GórskiSL4175GKS Piast II Gliwice
22.03188Michał HaczewskiSL5280IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
23.03191Jacek HałatSL5280IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
24.03195Mariusz HerwichSL5280IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
25.18439Janusz HetmańczykSL175DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
26.14915Kamil HudaSL250DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
27.16278Janusz JabłońskiSL2.5165GKS Piast III Gliwice
28.03206Maciej JaneczkoSL7203JOCKER Oświęcim
29.03221Paweł JończykSL4180CKS Czeladź
30.03232Grzegorz KaletaSL7240TCK Tarnowskie Góry
31.03231Halina KaletaSL7240TCK Tarnowskie Góry
32.03234Krzysztof KalitaSL550DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
33.03245Korneliusz KempaSL3167GKS Piast I Gliwice
34.03254Marek KolczokSL4160TCK Tarnowskie Góry
35.02693Paweł KorombelSL5117GKS Piast II Gliwice
36.08694Roman KościelnySL3134DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
37.17119Arkadiusz KowalSL1152BUKS MDK MOSM II Bytom
38.04119Robert KrupińskiSL4300GKS Piast I Gliwice
39.03304Julian LassotaSL12300GKS Piast I Gliwice
40.03307Artur LechSL4180CKS Czeladź
41.03308Henryk LeśniakSL3150DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
42.14904Magdalena LorekSL1.522BUKS MDK MOSM II Bytom
43.03332Zdzisław MałekSL9195BUKS MDK MOSM II Bytom
44.03339Jerzy MaturaSL3195BUKS MDK MOSM II Bytom
45.03357Paweł MierniczekSL7187GKS Piast II Gliwice
46.12714Wacław MizeraSL3280IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
47.03377Krzysztof MomotSL5232JOCKER Oświęcim
48.03388Marek NiciejaSL5250GKS Piast I Gliwice
49.07380Marek NiedbachSL314GKS Piast II Gliwice
50.08716Jerzy NiemiecSL5163DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
51.13230Jerzy Niewodowski-FurowiczSL2.592DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
52.03396Roman OchotSL4225DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
53.07385Maria OrłowskaSL4180CKS Czeladź
54.07388Grzegorz PanekSL2.5117GKS Piast II Gliwice
55.14428Wiktor PantakSL2195BUKS MDK MOSM II Bytom
56.03411Anna PasekSL4240TCK Tarnowskie Góry
57.03412Jacek PasekSL4240TCK Tarnowskie Góry
58.03434Grzegorz PlewniakSL7246JOCKER Oświęcim
59.03442Dariusz PotuszyńskiSL3167GKS Piast I Gliwice
60.03444Jerzy PrijmaSL5165GKS Piast III Gliwice
61.03448Jan PudlikSL9300GKS Piast I Gliwice
62.13062Katarzyna RoszykSL2120BUKS MDK MOSM II Bytom
63.03470Zofia RożniatowskaSL4164GKS Piast II Gliwice
64.03471Bolesław RożniatowskiSL5164GKS Piast II Gliwice
65.03476Ireneusz SapotaSL4225DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
66.18451Janusz SibikSL0.511GKS Piast III Gliwice
67.12905Michał SikoraSL250DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
68.11966Janusz SkirłoSL2.555GKS Piast III Gliwice
69.16279Tomasz SkowronSL2167GKS Piast I Gliwice
70.18040Marian SokołowskiSL1.574GKS Piast III Gliwice
71.07501Jan StyczyńskiSL5203IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
72.03524Wojciech SułekSL5129GKS Piast II Gliwice
73.09787Jan SynowiecSL4188DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
74.03529Jacek SzczerbowskiSL7260JOCKER Oświęcim
75.15744Tadeusz SzpakSL2.5117GKS Piast I Gliwice
76.03539Jan SzwachułaSL5203IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
77.17351Bogdan TarnawskiSL1.519GKS Piast III Gliwice
78.03561Zbigniew TymkówSL12180CKS Czeladź
79.03562Jerzy UjmaSL12159JOCKER Oświęcim
80.03577Edward WareckiSL3134DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
81.03578Dietmar WarzechaSL5160TCK Tarnowskie Góry
82.08759Maciej WężykSL2120BUKS MDK MOSM II Bytom
83.03590Janusz WituszyńskiSL4150DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
84.11421Wojciech WnętrzakSL2.5202GKS Piast III Gliwice
85.14088Teresa WojtusiakSL244BUKS MDK MOSM II Bytom
86.12261Krystian WonchałaSL267DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
87.17350Janusz ZagałaSL1.555GKS Piast III Gliwice
88.03623Mirosław ZiemskiSL2.554TCK Tarnowskie Góry
89.15344Adam ZiętekSL4203IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
90.13174Ryszard ZwolakSL4260JOCKER Oświęcim
91.07500Roman ZwonekSL4225DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
92.13014Mirosław ŻerkowskiSL2.563IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
93.03628Andrzej ŻukSL4225DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
94.03631Adam ŻywiecSL4117GKS Piast II Gliwice

Łącznie 15114 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-05-21 g.15:09:15 (0.1975/107) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.