Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3860/21983 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2017/2018
I liga, grupa N
czwartek, 31 maja 2018r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.01781Andrzej AleksandrzakWP13925463UKB KLEKS Szamotuły 
2.01220Grzegorz BajekDS11945473COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 
3.01223Cathy BałdyszDS191300650Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
4.12320Sophia BałdyszDS51300650Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
5.16184Tomasz BartnickiLB41100550BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
6.18257Thomas BergDS1.5888444Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
7.04198Adolf BocheńskiWM13973487SYNTEX 
8.04906Jan BorychowskiWP12950475KTB Konin 
9.04109Łukasz BredeWP17925463UKB KLEKS Szamotuły 
10.07596Krzysztof BrudkaWP13975488GRICON STARKA Poznań 
11.17299Roger BryantDS71300650Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
12.04915Tomasz BuchnajzerWP5845423KTB Konin 
13.04547Andrzej BunikowskiPM18750375DARLES SANTERM Gdańsk 
14.04549Dariusz ChmielewskiPM5750375DARLES SANTERM Gdańsk 
15.15729Aldona ChrenowskaPM4428214BLACKWOOD Gdańsk 
16.10794Aleksander ChrenowskiPM13662331BLACKWOOD Gdańsk 
17.04212Mirosław CichockiWM191250625SYNTEXI
18.06554Jarosław CieślakDS191000500COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 
19.04222Marcin CzarniawskiWM12334167Vęgoria WCK Węgorzewo 
20.04553Elżbieta CzekajPM12750375DARLES SANTERM Gdańsk 
21.01272Marek CzerepakDS12500250COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 
22.04948Grzegorz DembińskiWP7898449KTB Konin 
23.04949Michał DembińskiWP12975488GRICON STARKA Poznań 
24.14885Marcin DobrowolskiWP7214107ELEKTROWNIA Żelichowo 
25.05606Grzegorz DziębowskiLD7825413LKS Piast Sieradz 
26.03696Leszek FalkowskiKP13725363Chemik Bydgoszcz 
27.05611Dominik FilipowiczDS211000500COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 
28.01299Karol FilipowiczDS13889445COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 
29.04985Rafał GardzielewskiWP11385193ELEKTROWNIA Żelichowo 
30.18378Steve GreenDS1.51300650Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
31.05023Paweł GruszczyńskiLB5686343KART-EL Gorzów Wlkp. 
32.05025Jan GrygierWP4309155UKB KLEKS Szamotuły 
33.14714Krzysztof HanLD2.5825413LKS Piast Sieradz 
34.17298Rob HelleDS71269635Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
35.18252Ed HoogenkampDS21269635Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
36.07794Marta JaneczekPM9659330DARLES SANTERM Gdańsk 
37.04593Wacław JanickiWP17371186UNIA WINKHAUS Leszno 
38.05059Stanisław JanikLB13386193KART-EL Gorzów Wlkp. 
39.05069Paweł JassemWP171150575DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL PoznańI
40.05070Piotr JassemWP91150575DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL PoznańI
41.05649Tomasz JochymskiWP11443222DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań 
42.18648Geert JorgensenDS1888444Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
43.07801Michał KaniaWP11443222DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań 
44.09138Danuta KazmuchaWM151250625SYNTEXI
45.04303Roman KierznowskiWM211250625SYNTEXI
46.09835Tomasz KłysWP5975488GRICON STARKA Poznań 
47.03775Jacek KokocińskiWP5950475KTB Konin 
48.05120Paweł KolwiczWP11385193ELEKTROWNIA Żelichowo 
49.03780Rafał KoniecznyKP11725363Chemik Bydgoszcz 
50.01397Piotr KoreckiLB7734367BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
51.08182Paweł KowalczewskiDS7889445COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 
52.07090Anna KowalskaWP13236118UNIA WINKHAUS Leszno 
53.03787Adam KozłowskiLB12858429KART-EL Gorzów Wlkp. 
54.04319Dariusz KozłowskiWM12850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
55.07563Radosław KozłowskiWM7834417Vęgoria WCK Węgorzewo 
56.12253Jerzy KozyczkowskiLB11258129KART-EL Gorzów Wlkp. 
57.14845Robert KrawczykPM5700350BLACKWOOD Gdańsk 
58.05678Adam KrysiakLD4825413LKS Piast Sieradz 
59.05155Jan KuczeraWP7309155UKB KLEKS Szamotuły 
60.01433Aleksander KudLB111100550BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
61.11044Angelika LechowskaLD313065LKS Piast Sieradz 
62.08978Jacek LeśniczakLB15900450KART-EL Gorzów Wlkp. 
63.03815Michał LewińskiLB12558279KART-EL Gorzów Wlkp. 
64.02324Andrzej ŁagoszLB111100550BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
65.04347Henryk ŁakomskiWM12850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
66.03822Lech ŁaniewskiKP13449225Chemik Bydgoszcz 
67.03821Maciej ŁaniewskiKP7725363Chemik Bydgoszcz 
68.09303Jarosław ŁaszczukLD5825413LKS Piast Sieradz 
69.04353Krzysztof ŁukaszewiczWM13850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
70.12235Mieczysław MaciążekWM310050Vęgoria WCK Węgorzewo 
71.08549Anna MaduziaWP5214107ELEKTROWNIA Żelichowo 
72.04363Tomasz MałachowskiWM12734367Vęgoria WCK Węgorzewo 
73.09994Adam MałeckiLB517387BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
74.05213Paweł MałeckiWP11797399DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL PoznańI
75.01486Marek MarkowskiWP12925463UKB KLEKS Szamotuły 
76.05221Tadeusz MasłowskiWP7674337UNIA WINKHAUS Leszno 
77.16183Zofia MiechowiczLB4863432BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
78.06795Ewa MiszewskaWP19875438ELEKTROWNIA Żelichowo 
79.05264Jerzy MściszWP13472236UNIA WINKHAUS Leszno 
80.05282Jerzy NowakWP12950475KTB Konin 
81.05739Robert NowickiWP15975488GRICON STARKA Poznań 
82.05291Ryszard OlenderekWP12360180UKB KLEKS Szamotuły 
83.03401Jarosław OstrowskiWP151150575DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL PoznańI
84.10533Ryszard PałaszDS9834417COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 
85.05314Marcin PędzińskiWP15975488GRICON STARKA Poznań 
86.08769Sławomir PiechockiLB9900450KART-EL Gorzów Wlkp. 
87.07909Paweł PietrażyckiLB5561281BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
88.04682Jacek PiotrowskiPM12750375DARLES SANTERM Gdańsk 
89.02382Sławomir PolakWP5674337UNIA WINKHAUS Leszno 
90.04411Zbigniew PrasekPM5662331BLACKWOOD Gdańsk 
91.01578Marcin PreisnerLB2.5648324BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
92.03909Ryszard RapickiKP12725363Chemik Bydgoszcz 
93.05352Ewa Rodziewicz-BielewiczWP7775388UNIA WINKHAUS Leszno 
94.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP11607304UNIA WINKHAUS Leszno 
95.04431Zbigniew RogowskiWM181250625SYNTEXI
96.03920Grzegorz RojewskiKP12484242Chemik Bydgoszcz 
97.04434Wojciech RomaszkoPM4662331BLACKWOOD Gdańsk 
98.05794Michał RudnickiLD416281LKS Piast Sieradz 
99.05797Karol RuszkiewiczLD513065LKS Piast Sieradz 
100.06909Anna SarniakWM191250625SYNTEXI
101.08911Ilya ShpuntouWP91150575DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL PoznańI
102.05378Jerzy SierackiWP12775388UNIA WINKHAUS Leszno 
103.16208Robert SikoraLB41100550BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
104.05386Paweł SiwińskiLB12900450KART-EL Gorzów Wlkp. 
105.05400Maciej SobieralskiWP15875438ELEKTROWNIA Żelichowo 
106.05404Marek SosińskiWP7399200DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań 
107.05822Tomasz SpodenkiewiczLD13809405LKS Piast Sieradz 
108.12362Justyna Stachowiak-KluzWP7975488GRICON STARKA Poznań 
109.11813Bartosz StępieńWP5399200DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań 
110.15802Adam SuchodolskiPM4700350BLACKWOOD Gdańsk 
111.04474Andrzej SulimaWM11850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
112.05431Andrzej SyrekWP12898449KTB Konin 
113.04712Leszek SzkudlarekPM9549275DARLES SANTERM Gdańsk 
114.05454Bogdan ŚwiątekWP12950475KTB Konin 
115.02158Zdzisław ŚwiątekLB12900450KART-EL Gorzów Wlkp. 
116.08434Witold TomaszekWP12875438ELEKTROWNIA Żelichowo 
117.03992Roman WachowiakKP18725363Chemik Bydgoszcz 
118.04731Sylwester WalerowiczWP15371186UNIA WINKHAUS Leszno 
119.08119Waldemar WarzałaPM12750375DARLES SANTERM Gdańsk 
120.05483Tomasz WasilewskiWP7845423KTB Konin 
121.18621Mariusz WinklerWP013367DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań 
122.05505Tomasz WłodarczakWP12775388UNIA WINKHAUS Leszno 
123.05523Artur WójcikWP12925463UKB KLEKS Szamotuły 
124.09004Konrad WójcikLB4389195BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
125.01749Maciej WręczyckiDS151000500COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 
126.05876Piotr WulkiewiczLD7825413LKS Piast Sieradz 
127.08903Olga ZabulewiczPM5750375DARLES SANTERM Gdańsk 
128.05534Stanisław ZakrzewskiWP15875438ELEKTROWNIA Żelichowo 
129.17610Tytus ŻurawskiPM2700350BLACKWOOD Gdańsk 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 98902 punkty PKL, w tym 49479 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-12-09 g.21:55:36 (0.3961/140) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.