Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3860/21987 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2017/2018
II liga, grupa SW
miejsca 1-8
czwartek, 31 maja 2018r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.03029Stanisław AdamczykSL7550275PONAR SILESIA Katowice 
2.01224Marek BałdyszDS13510255KS Turbo FLY BACK Wrocław 
3.10472Samuel BałdyszDS5510255KS Turbo FLY BACK Wrocław 
4.03056Witold BiałasOP5447224JKBS Jastrzębie Zdrój 
5.09930Mirosław BiałożytSL13393197PONAR SILESIA Katowice 
6.03063Tadeusz BiskupSL5550275PONAR SILESIA Katowice 
7.03068Michał BojanowskiSL9550275PONAR SILESIA Katowice 
8.01250Andrzej BondarewiczDS13530265VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR 
9.09794Joanna BredeSL5620310Drugi Sort Bielsko-BiałaII
10.03103Robert CimrSL7550275PONAR SILESIA Katowice 
11.03104Kazimierz CiosSL11620310Drugi Sort Bielsko-BiałaII
12.01283Piotr DobryszyckiDS12510255KS Turbo FLY BACK Wrocław 
13.01286Maciej DorabiałaDS9530265VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR 
14.01288Janusz DrozdowskiDS12670335Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WRII
15.03131Stanisław FangorSL13218109DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
16.01297Mirosław FechnerDS7510255Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
17.10344Krzysztof GacekSL3423212Drugi Sort Bielsko-Biała 
18.03153Krzysztof GawełSL5327164DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
19.09562Łukasz GawełDS7379190Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
20.01311Jerzy GładyszDS12570285KS Turbo FLY BACK Wrocław 
21.16272Artur GłowackiOP23015JKBS Jastrzębie Zdrój 
22.02650Krzysztof GóraOP7686343JKBS Jastrzębie ZdrójI
23.01323Rafał GregorowiczDS2.55829Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR 
24.09818Henryk GrządzielSL13393197PONAR SILESIA Katowice 
25.01345Maciej HutyraDS5530265VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR 
26.01352Bernard JadczakDS9510255Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
27.01408Mariusz KowalczykDS5413207KS Turbo FLY BACK Wrocław 
28.10045Jacek KrysteckiDS3514257Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR 
29.13450Konrad KrysteckiDS1.511558Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR 
30.03281Leszek KrzeczekSL7620310Drugi Sort Bielsko-BiałaII
31.01427Przemysław KubickiDS5510255Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
32.13828Kamila KukułaDS5670335Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WRII
33.15519Piotr KuleszaDS7670335Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WRII
34.01437Zdzisław KuncDS11670335Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WRII
35.03300Tomasz KuśSL7382191DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
36.01446Robert LaszkiewiczDS75930VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR 
37.08859Krzysztof LewandowskiDS5457229Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR 
38.07346Kazimierz LichawskiSL11620310Drugi Sort Bielsko-BiałaII
39.12272Anna MakarewiczDS4496248Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
40.03337Andrzej MaszczyszynSL11490245DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
41.01493Bohdan MazurDS13542271Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR 
42.03370Jerzy MiśSL5423212Drugi Sort Bielsko-Biała 
43.03374Bogusław MojżeszSL5343172Drugi Sort Bielsko-Biała 
44.03387Tadeusz NędziSL7382191DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
45.15120Agnieszka PietrzykOP5700350JKBS Jastrzębie ZdrójI
46.03430Janusz PisarekSL7490245DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
47.03454Jacek RadomskiOP9700350JKBS Jastrzębie ZdrójI
48.03455Jerzy RadomskiSL12490245DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
49.01597Michał RobakDS5292146Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
50.01599Maciej RochowiczDS511558Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR 
51.01606Erazm RozwadowskiDS133015VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR 
52.10938Wojciech RozwadowskiDS5530265VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR 
53.01613Marek RzeszutekDS5428214Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR 
54.03481Aleksander SejudOP9596298JKBS Jastrzębie ZdrójI
55.16475Andrzej StaszekSL5550275PONAR SILESIA Katowice 
56.07475Jerzy StworzewiczSL12620310Drugi Sort Bielsko-BiałaII
57.03532Edwin SzenkelbachSL11550275PONAR SILESIA Katowice 
58.01677Stanisław SzubaDS5570285KS Turbo FLY BACK Wrocław 
59.01683Marian SzymonowiczDS11570285KS Turbo FLY BACK Wrocław 
60.12927Adam WaszkiewiczDS4408204Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
61.09903Michał WitkowskiOP4596298JKBS Jastrzębie ZdrójI
62.01736Jacek WojnarowiczDS11530265VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR 
63.01739Rafał WolańskiDS7530265VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR 
64.01740Marek WoźniakDS4204102Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
65.12899Michał WróbelOP5700350JKBS Jastrzębie ZdrójI
66.01753Łukasz WysłouchDS414673Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
67.01912Franciszek ZarzeckiDS13267134KS Turbo FLY BACK Wrocław 
68.03621Krzysztof ZielińskiSL7463232DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 31625 punktów PKL, w tym 15820 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-11-18 g.16:29:20 (0.2041/79) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.