Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4017/22351 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Kongres "Sława"
2. Kongresowy TP*
sobota, 30 czerwca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
64.216231III
III
2.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
63.576131III
III
3.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
5
17
63.435930 
 
4.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
61.985729 
 
5.12985
07431
Eugeniusz Strzyż
Marek Witek
PK
SL
5
21
61.125528 
 
6.16070
18011
Krystian Bączek
Filip Parol
MA
MA
3
2
60.985327 
 
7.02631
02826
Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
60.555226 
 
8.02013
08519
Andrzej Jeleniewski
Jacek Młyńczyk
ZP
MP
18
13
60.525025 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
60.174925 
 
10.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
59.974724 
 
11.07917
02433
Jerzy Sosiński
Zbigniew Telec
LB
LB
5
3
59.154623 
 
12.17169
16586
Paweł Hulanicki
Maciej Racewicz
MA
DS
2
2
59.054422 
 
13.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
1.5
58.894322 
 
14.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
9
58.864121 
 
15.05635
14845
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
LD
PM
5
5
58.693920 
 
16.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
58.123819 
 
17.11600
12899
Jarosław Stach
Michał Wróbel
OP
OP
7
5
57.913618 
 
18.05111
01138
Wit Klapper
Marek Pietraszek
SL
PK
21
18
57.863518 
 
19.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
3
57.753317 
 
20.14619
07849
Maksymilian Chodacki
Bogdan Szulejewski
SL
SW
7
21
57.593216 
 
21.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
57.403015 
 
22.01239
10405
Robert Biel
Bogusław Nowak
DS
DS
11
5
57.142915 
 
23.18495
18763
Alicja Jaskulecka
Maria Zarzycka
LU
MA
0.5
0.5
57.102714 
 
24.02698
09418
Jakub Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
12
7
57.072613 
 
25.16645
14782
Piotr Jasiński
Jakub Patreuha
MA
DS
5
4
56.922412 
 
26.01217
01713
Krystyna Augustyniak
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
5
56.912211 
 
27.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
9
56.502111 
 
28.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
56.351910 
 
29.07061
07871
Marek Różański
Piotr Zieliński
MA
MA
9
5
56.35189 
 
30.16936
01770
Bolesław Radko
Aleksander Zdybel
KP
DS
1.5
9
56.12168 
 
31.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
56.02158 
 
32.02580
07815
Agata Kowal
Lena Leszczyńska
MP
MA
7
7
55.91137 
 
33.17112
05680
Mikołaj Cankudis
Włodzimierz Krysztofczyk
WP
LD
2
9
55.77137 
 
34.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
55.34126 
 
35.02928
08930
Marek Kozdrach
Maja Żabierek
SW
SW
5
4
55.22126 
 
36.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
54.96126 
 
37.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
54.72126 
 
38.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
54.69116 
 
39.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
1
54.62116 
 
40.05856
11319
Piotr Walczak
Przemysław Zawada
WP
MA
21
17
54.50116 
 
41.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
54.47116 
 
42.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
11
24
54.10105 
 
43.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
54.02105 
 
44.04360
03847
Mirosław Makatrewicz
Jarosław Michałowski
WM
KP
13
18
53.96105 
 
45.03455
01905
Jerzy Radomski
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
53.88105 
 
46.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
53.8195 
 
47.19373
19374
Daniel Buse
Christian Loewenstein
LB
LB
0
0
53.5795 
 
48.17721
16926
Jakub Bazyluk
Oskar Tokarczuk
MA
DS
2
2
53.3895 
 
49.01817
01641
Ryszard Jakubowski
Zbigniew Sobczyk
OP
DS
11
12
53.3484 
 
50.18699
13975
Piotr Ciszak
Andrzej Mik
LD
MP
1
0
53.0284 
 
51.18943
15680
Witold Chmarzyński
Tomasz Toboła
WP
WP
0.5
2
52.7184 
 
52.15511
12272
Kacper Kopka
Anna Makarewicz
MA
DS
5
4
52.5784 
 
53.17167
14783
Tomasz Kiełbasa
Patryk Patreuha
MA
DS
4
4
52.3474 
 
54.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
17
52.2374 
 
55.02055
02331
Andrzej Libera
Edward Makarewicz
LB
LB
5
3
52.1774 
 
56.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
52.1374 
 
57.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.0163 
 
58.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
51.8563 
 
59.10020
06351
Jerzy Słomski
Piotr Sobczak
MA
MA
2.5
5
51.6663 
 
60.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
51.5963 
 
61.09562
09360
Łukasz Gaweł
Monika Maksymiuk
DS
MA
7
3
51.5453 
 
62.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
51.5153 
 
63.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
51.2153 
 
64.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
51.1542 
 
65.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
51.1442 
 
66.08299
14090
Tadeusz Gawroński
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
3
51.1242 
 
67.10709
08253
Piotr Frankowski
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
51.1042 
 
68.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
17
12
50.7832 
 
69.01373
05656
Andrzej Kaźmierczak
Andrzej Kaźmierczak
DS
LD
12
5
50.7732 
 
70.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
5
50.7032 
 
71.12123
16637
Mateusz Stępiński
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
7
2
50.6132 
 
72.07090
03356
Anna Kowalska
Katarzyna Michałek
WP
MP
13
7
50.5121 
 
73.03562
01739
Jerzy Ujma
Rafał Wolański
SL
DS
12
7
50.4321 
 
74.09006
15044
Adam Peszke
Piotr Surdyk
WP
WP
5
3
50.4121 
 
75.09924
15916
Jacek Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
5
3
50.3621 
 
76.16177
02350
Roman Miłkowski
Witold Miłoszewski
LB
LB
5
12
50.3211 
 
77.12266
05517
Marek Drukier
Krzysztof Wośkowiak
WP
MA
5
5
50.3011 
 
78.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
3
50.2711 
 
79.17934
14060
Szymon Ostrowski
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1.5
2.5
50.21   
 
80.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
50.07   
 
81.11198
06066
Krzysztof Lipowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
50.01   
 
82.01437
05170
Zdzisław Kunc
Włodzimierz Kwiatkowski
DS
WP
11
12
49.99   
 
83.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
13
7
49.81   
 
84.04198
18890
Adolf Bocheński
Vasil Valchev
WM
ZP
13
2.5
49.62   
 
85.07221
04165
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
5
7
49.61   
 
86.01781
17113
Andrzej Aleksandrzak
Patryk Morawski
WP
WP
15
2.5
49.50   
 
87.07283
03423
Jarosław Figlus
Marek Pieczka
SL
SL
13
11
49.11   
 
88.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
15
5
48.97   
 
89.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
48.96   
 
90.01224
07614
Marek Bałdysz
Marek Kiepura
DS
MP
13
5
48.91   
 
91.16585
17935
Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
2.5
1.5
48.70   
 
92.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
48.47   
 
93.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
3
48.44   
 
94.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MA
13
9
48.39   
 
95.05226
09038
Andrzej Mazurek
Marcin Rodziewicz
WP
WP
11
2.5
48.34   
 
96.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
48.15   
 
97.18645
18642
Ewa Morawska
Maria Niklaus
WP
WP
1
0.5
48.09   
 
98.16544
17001
Hanna Ciuńczyk
Jakub Lenkiewicz
MA
MP
2.5
2.5
47.89   
 
99.17108
17329
Łukasz Bielejewski
Michał Pilawski
WP
WP
2
1
47.86   
 
100.12320
17030
Sophia Bałdysz
Anna Zaręba
DS
MA
5
2.5
47.85   
 
101.02387
05454
Stanisław Pryputniewicz
Bogdan Świątek
LB
WP
5
12
47.83   
 
102.17834
17892
Alicja Myśliwiec
Aron Shindler
DS
MP
1
1.5
47.61   
 
103.12006
09210
Danuta Krupnik
Tatiana Verkhos
WM
MA
7
3
47.60   
 
104.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
11
4
47.45   
 
105.05634
05830
Włodzimierz Jakowicki
Robert Stoliński
WP
ZP
7
15
47.40   
 
106.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
4
47.20   
 
107.08993
02057
Tadeusz Karpik
Radosław Liskowiak
LD
LB
4
5
47.06   
 
108.17916
17328
Kajetan Gościański
Karol Maćkowiak
WP
WP
1.5
1.5
46.98   
 
109.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1
46.73   
 
110.14369
10324
Józef Klimowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
4
2.5
46.67   
 
111.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
1.5
46.64   
 
112.01220
01711
Grzegorz Bajek
Lech Warężak
DS
DS
11
11
46.61   
 
113.08296
15858
Wiesław Skupiński
Iwona Zielińska
MA
MA
3
2.5
46.58   
 
114.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2.5
7
46.45   
 
115.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
46.43   
 
116.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
46.09   
 
117.17921
18048
Józef Bugajewski
Łukasz Józkowiak
WP
WP
1
1.5
46.05   
 
118.16183
02198
Zofia Miechowicz
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
4
9
45.90   
 
119.18284
18221
Aleks Bukat
Łucja Ciborowska
DS
MP
1
1
45.71   
 
120.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
45.46   
 
121.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
45.36   
 
122.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
45.33   
 
123.17843
16000
Mariana Hernandez
Szymon Superson
MA
MP
1.5
2
45.27   
 
124.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
45.10   
 
125.11519
13693
Bożena Rakuzy
Curt Sjolin
DS
LB
2.5
2
44.79   
 
126.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
0.5
44.65   
 
127.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
44.57   
 
128.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
4
44.37   
 
129.04535
08166
Dariusz Bogucki
Renata Dancewicz
PM
MA
13
5
44.37   
 
130.18858
18774
Michał Frączek
Ewa Orłowska
MA
MA
0.5
1
44.29   
 
131.01498
01718
Marek Michalski
Bogumił Wegner
DS
DS
5
12
43.99   
 
132.02495
18494
Andrzej Kokoryka
Jakub Wieleba
LU
LU
9
0.5
43.81   
 
133.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
43.81   
 
134.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
0
0
43.24   
 
135.13438
13412
Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
MA
LD
9
5
43.13   
 
136.16903
17008
Roman Madej
Filip Trojański
MP
MA
2.5
2
43.06   
 
137.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
11
4
42.87   
 
138.17681
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
WP
WP
1
1.5
42.46   
 
139.06556
10023
Sylwester Cieślak
Leszek Łuniewski
MA
LD
12
12
42.42   
 
140.18644
18647
Szymon Graś
Jakub Nawrocki
WP
WP
1
0.5
42.27   
 
141.16971
17789
Paweł Świątkowski
Sebastian Zimorski
DS
DS
1
1
42.07   
 
142. 
05700
Kajetan Granops
Mieczysław Magott
-
OP
0
3
41.96   
 
143.17832
16908
Bartosz Macioł
Mateusz Słuszniak
DS
MP
1
2.5
41.41   
 
144.17923
17925
Mateusz Tomaszewski
Adam Zalwowski
WP
WP
0.5
1
41.26   
 
145.06320
10019
Władysław Dziachan
Maryla Zdrojewska
MA
MA
4
2
41.12   
 
146.13179
18265
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
DS
DS
2
1
41.07   
 
147. 
 
Peter Gill
Liz Sylvester
AUS
AUS
6
6
40.51   
 
148.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2
1.5
40.51   
 
149.17787
18871
Tymoteusz Zaborowski
Piotr Zborowski
DS
DS
1.5
1
40.13   
 
150.17334
18333
Maria Banaszkiewicz
Laura Klonecka
WP
WP
1.5
0
39.31   
 
151.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
38.68   
 
152.16809
15414
Julia Grodzka
Wojciech Okuniewski
LU
SL
2
2
38.62   
 
153.18841
18996
Michał Szadkowski
Natalia Węgleńska
MA
MA
0
0.5
34.41   
 
154.17775
17528
Maciej Betliński
Dominik Rajtar
DS
MP
1
2
33.74   
 
155.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
11
5
33.32   
 
156.18861
18860
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
MA
MA
0.5
0
28.36   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3004 punkty PKL, w tym 1542 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2018

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-10-16 g.00:36:55 (0.4166/322) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.