Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4017/22353 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Kongres "Sława"
3. Kongresowy TP* - obok mikstów
sobota, 30 czerwca 2018r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
66.966131III
III
2.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
SW
SL
5
12
64.805829III
III
3.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
64.195528 
 
4.08998
09562
Maurycy Biernat
Łukasz Gaweł
MA
DS
5
7
63.755226 
 
5.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
61.685025 
 
6.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
61.124724 
 
7.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
60.594422 
 
8.01373
01727
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
DS
DS
12
9
59.224221 
 
9.19373
19374
Daniel Buse
Christian Loewenstein
LB
LB
0
0
58.823920 
 
10.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
58.793618 
 
11.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
11
4
58.423417 
 
12.01817
05221
Ryszard Jakubowski
Tadeusz Masłowski
OP
WP
11
9
58.313116 
 
13.11834
02495
Jakub Jagodziński
Andrzej Kokoryka
LU
LU
5
9
58.182915 
 
14.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
57.382613 
 
15.14728
02806
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
MA
MA
11
21
57.322312 
 
16.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
57.062111 
 
17.10709
08253
Piotr Frankowski
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
56.82189 
 
18.17681
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
WP
WP
1
1.5
56.74158 
 
19.06540
08203
Bartosz Chmurski
Wojciech Gaweł
MA
MA
21
19
56.30137 
 
20.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
5
55.92126 
 
21.02387
05454
Stanisław Pryputniewicz
Bogdan Świątek
LB
WP
5
12
55.33126 
 
22.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
55.33116 
 
23.02673
01770
Marek Jaworski
Aleksander Zdybel
MP
DS
12
9
54.98116 
 
24.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
4
54.50105 
 
25.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
7
7
54.48105 
 
26.15519
01711
Piotr Kulesza
Lech Warężak
DS
DS
7
11
54.32105 
 
27.05634
05830
Włodzimierz Jakowicki
Robert Stoliński
WP
ZP
7
15
54.0195 
 
28.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
53.6995 
 
29.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
WP
LB
5
5
53.5284 
 
30.07061
07871
Marek Różański
Piotr Zieliński
MA
MA
9
5
53.4484 
 
31.05170
05226
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
WP
WP
12
11
53.4374 
 
32.07283
03593
Jarosław Figlus
Grzegorz Wodecki
SL
MP
13
5
52.7374 
 
33.02013
08519
Andrzej Jeleniewski
Jacek Młyńczyk
ZP
MP
18
13
52.6163 
 
34.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
52.6163 
 
35.17721
15511
Jakub Bazyluk
Kacper Kopka
MA
MA
2
5
52.6053 
 
36.04198
05423
Adolf Bocheński
Jeremi Stępiński
WM
OP
13
19
52.5253 
 
37.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
11
4
52.4753 
 
38.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
9
0
52.2442 
 
39.16645
14782
Piotr Jasiński
Jakub Patreuha
MA
DS
5
4
52.0142 
 
40.11600
12899
Jarosław Stach
Michał Wróbel
OP
OP
7
5
51.7032 
 
41.16903
17934
Roman Madej
Szymon Ostrowski
MP
DS
2.5
1.5
51.4432 
 
42.10054
05691
Andrzej Jaszczak
Grzegorz Lewaciak
OP
LD
15
18
51.2721 
 
43.17935
16926
Ryszard Rosikiewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
1.5
2
51.0821 
 
44.12383
01641
Andrzej Chodowski
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
1.5
12
50.6811 
 
45.05700
16936
Mieczysław Magott
Bolesław Radko
OP
KP
3
1.5
50.3811 
 
46.07221
04165
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
5
7
50.04   
 
47.14458
11374
Paweł Górzyński
Paweł Grocholski
DS
DS
2
2
49.95   
 
48.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
49.53   
 
49.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
49.07   
 
50.07614
04797
Marek Kiepura
Ryszard Konopka
MP
PM
5
12
48.89   
 
51.16177
02350
Roman Miłkowski
Witold Miłoszewski
LB
LB
5
12
48.75   
 
52.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
48.32   
 
53.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MA
13
9
48.28   
 
54.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
48.13   
 
55.05059
05523
Stanisław Janik
Artur Wójcik
LB
WP
13
12
48.08   
 
56.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2
2
48.04   
 
57.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
4
2.5
47.95   
 
58.02331
07917
Edward Makarewicz
Jerzy Sosiński
LB
LB
3
5
47.15   
 
59.09924
15916
Jacek Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
5
3
47.06   
 
60.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
46.61   
 
61.01628
01718
Roman Siwiec
Bogumił Wegner
DS
DS
3
12
46.55   
 
62.04915
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
WP
WP
5
7
46.25   
 
63.02245
02246
Paweł Dubowski
Witold Dygas
LB
LB
5
5
45.84   
 
64.12266
05517
Marek Drukier
Krzysztof Wośkowiak
WP
MA
5
5
45.83   
 
65.04078
03999
Jan Gardocki
Tadeusz Wasilewski
PD
KP
7
5
45.38   
 
66.08993
02057
Tadeusz Karpik
Radosław Liskowiak
LD
LB
4
5
45.30   
 
67. 
18871
Patryk Granops
Piotr Zborowski
NZ
DS
0
1
45.27   
 
68.18943
15680
Witold Chmarzyński
Tomasz Toboła
WP
WP
0.5
2
44.48   
 
69.12985
07431
Eugeniusz Strzyż
Marek Witek
PK
SL
5
21
44.31   
 
70.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
3
44.07   
 
71.05111
01138
Wit Klapper
Marek Pietraszek
SL
PK
21
18
43.89   
 
72.13181
06556
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Cieślak
DS
MA
2.5
12
43.39   
 
73.06559
08188
Tadeusz Cymbalista
Robert Księżopolski
DS
DS
4
4
43.16   
 
74.01231
01822
Longin Bartnik
Andrzej Jurkiewicz
OP
OP
7
4
42.31   
 
75.15615
 
Waldemar Pietrasiewicz
Eugeniusz Pogodziński
LB
-
2
0
42.01   
 
76.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
41.71   
 
77.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
41.51   
 
78.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
41.02   
 
79.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
5
7
40.91   
 
80.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
13
7
40.87   
 
81.18699
13975
Piotr Ciszak
Andrzej Mik
LD
MP
1
0
40.45   
 
82.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
40.37   
 
83.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
39.88   
 
84.04360
03847
Mirosław Makatrewicz
Jarosław Michałowski
WM
KP
13
18
39.80   
 
85.19344
18841
Łukasz Chrzanowski
Michał Szadkowski
MA
MA
0
0
39.41   
 
86.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
39.28   
 
87.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1.5
1.5
38.70   
 
88.16908
14060
Mateusz Słuszniak
Adam Szuszkiewicz
MP
DS
2.5
2.5
38.49   
 
89.02055
02433
Andrzej Libera
Zbigniew Telec
LB
LB
5
3
36.88   
 
90.18860
18860
Karolina Matraszek
Karolina Matraszek
MA
MA
0
0
32.12   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1730 punktów PKL, w tym 888 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2018

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-10-16 g.00:37:11 (0.2988/190) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.