Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4029/22407 turniej par

szczegóły imprezy

Turniej Trzech Granic
Turniej Par 2
sobota, 14 lipca 2018r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02806
07849
Wojciech Strzemecki
Bogdan Szulejewski
MA
SW
21
21
59.2133
2.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
59.2029
3.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
58.5425
4.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
58.0221
5.15120
16140
Agnieszka Pietrzyk
Andrzej Szepczyński
OP
MA
5
4
57.3217
6.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
SW
SL
5
12
57.0813
7.08950
01707
Iwona Czajka
Stanisław Wachel
MA
DS
7
5
56.369
8.01380
01571
Zdzisław Klimczak
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
4
5
55.907
9.03454
12899
Jacek Radomski
Michał Wróbel
OP
OP
11
5
55.876
10.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
5
4
55.795
11.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
54.925
12.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
9
54.854
13.04360
11296
Mirosław Makatrewicz
Artur Pomarański
WM
ZP
13
5
54.813
14.10534
05856
Waldemar Sroczyński
Piotr Walczak
LB
WP
11
21
54.613
15.09575
11519
Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
52.712
16.01373
01727
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
DS
DS
12
9
52.581
17.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
51.45 
18.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
51.38 
19.07628
 
Dariusz Warwas
Elżbieta Warwas
LD
-
5
0
50.40 
20.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
48.62 
21.04109
 
Łukasz Brede
Markus Ruge
WP
GER
17
6
46.58 
22.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
45.74 
23.13420
13520
Adam Cichoń
Przemysław Picheta
MP
MP
2.5
4
45.44 
24.05264
05314
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
45.27 
25.05944
08350
Adam Hintertan
Władysław Tomasiak
SL
ZP
12
13
43.37 
26.11423
04829
Krzysztof Buzała
Marek Pietrzak
LD
PM
4
4
43.29 
27.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
3
7
43.20 
28.14165
09600
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
DS
DS
2
3
41.98 
29.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
38.72 
30.07614
05118
Marek Kiepura
Cezary Kmiecik
MP
WP
5
5
37.54 
31.13830
17272
Tadeusz Szczęch
Sylwia Zabłocka-Śledzka
DS
DS
2
1
37.33 
32.17266
13831
Edward Kurjański
Ireneusz Piątek
DS
DS
1.5
1.5
36.60 

Łącznie 366 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/zgorzelec/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-12-17 g.07:40:18 (0.2151/74) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.