Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4030/22408 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (14)
GRAND PRIX POLSKI PAR - ZGORZELEC
niedziela, 15 lipca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05314
08769
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
WP
LB
15
9
60.38223I
I
2.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
MP
MA
15
17
60.15212II
II
3.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
59.50200II
II
4.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
58.93191III
III
5.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
56.46182III
III
6.02367
10578
Bogumił Olszewski
Sławomir Zubrycki
LB
LB
5
4
56.36172III
III
7.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
LU
12
7
56.15163 
 
8.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
55.89154 
 
9.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
9
17
55.78145 
 
10.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
11
24
55.45136 
 
11.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
2.5
55.44126 
 
12.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
55.31117 
 
13.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
55.14108 
 
14.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
55.0299 
 
15.07341
05856
Ireneusz Kowalczyk
Piotr Walczak
SL
WP
21
21
54.9789 
 
16.09138
10534
Danuta Kazmucha
Waldemar Sroczyński
WM
LB
15
11
54.6580 
 
17.04535
18890
Dariusz Bogucki
Vasil Valchev
PM
ZP
13
2.5
54.5171 
 
18.01347
10217
Piotr Ilczuk
Urszula Kędzierska
LU
MA
18
5
54.5062 
 
19.08182
07849
Paweł Kowalczewski
Bogdan Szulejewski
DS
SW
9
21
54.2052 
 
20.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
DS
19
9
54.1045 
 
21.01718
01725
Bogumił Wegner
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
11
54.0443 
 
22.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
SW
SL
5
12
53.9842 
 
23.02436
01713
Krzysztof Tumielewicz
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
9
5
53.7640 
 
24.01257
01722
Lesław Cegiel
Józef Wiese
DS
DS
4
5
53.5738 
 
25.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
53.5537 
 
26.13420
13520
Adam Cichoń
Przemysław Picheta
MP
MP
2.5
4
53.3635 
 
27.13181
01571
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
2.5
5
53.3334 
 
28.06580
16898
Piotr Dybicz
Maciej Kędzierski
MA
MP
11
3
52.8732 
 
29.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
52.7831 
 
30.03454
12899
Jacek Radomski
Michał Wróbel
OP
OP
11
5
52.6329 
 
31.04108
02121
Przemysław Janiszewski
Ryszard Sakowicz
MA
LB
21
17
52.4427 
 
32.18251
01604
Elżbieta Lis
Jerzy Romańczyk
DS
DS
1.5
5
52.4126 
 
33.13065
01648
Anna Jankowska
Zbigniew Sosna
DS
DS
3
4
52.3724 
 
34.01297
15519
Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
52.1923 
 
35.01450
01613
Bogdan Leśniak
Marek Rzeszutek
DS
DS
5
5
52.0421 
 
36.04906
11423
Jan Borychowski
Krzysztof Buzała
WP
LD
12
4
51.8219 
 
37.04109
 
Łukasz Brede
Markus Ruge
WP
GER
17
6
51.6818 
 
38.05226
05282
Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
WP
WP
11
13
51.3016 
 
39.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
51.2715 
 
40.08519
01770
Jacek Młyńczyk
Aleksander Zdybel
MP
DS
13
9
51.2613 
 
41.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
51.1812 
 
42.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
3
7
51.0110 
 
43.02495
18128
Andrzej Kokoryka
Wojciech Kurkowski
LU
LU
9
3
50.888 
 
44.06661
06689
Waldemar Kałużyński
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
50.667 
 
45.04360
11296
Mirosław Makatrewicz
Artur Pomarański
WM
ZP
13
5
50.645 
 
46.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
50.504 
 
47.07190
02013
Paweł Chindelewicz
Andrzej Jeleniewski
PM
ZP
12
18
50.222 
 
48.15059
08158
Agata Chojnicka
Piotr Zatorski
PM
MP
2.5
21
50.07  
 
49.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.95  
 
50.01054
07725
Tadeusz Garbacik
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
49.86  
 
51.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
49.85  
 
52.08950
02666
Iwona Czajka
Andrzej Hycnar
MA
PK
7
13
49.83  
 
53.05111
05264
Wit Klapper
Jerzy Mścisz
SL
WP
21
13
49.74  
 
54.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
49.54  
 
55.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
49.20  
 
56.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
49.06  
 
57.01328
01592
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
48.57  
 
58.01216
01438
Andrzej Augustyniak
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
5
5
48.45  
 
59.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
48.34  
 
60.09575
11519
Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
47.70  
 
61.14165
07628
Sylwester Gołdyn
Dariusz Warwas
DS
LD
2
5
47.67  
 
62.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.65  
 
63.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
5
5
47.30  
 
64.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MA
12
4
47.19  
 
65.03170
07431
Cezary Góra
Marek Witek
SW
SL
7
21
47.16  
 
66.01361
01634
Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
9
3
47.14  
 
67.09595
01632
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
DS
DS
4
5
46.95  
 
68.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
15
5
46.88  
 
69.04829
06355
Marek Pietrzak
Lech Warwocki
PM
LD
4
9
46.76  
 
70.01324
01380
Stanisław Greszta
Zdzisław Klimczak
OP
DS
2
4
46.66  
 
71. 
 
Peter Gill
Liz Sylvester
AUS
AUS
6
6
46.51  
 
72.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
46.16  
 
73.01781
01556
Andrzej Aleksandrzak
Jan Pawlikaniec
WP
DS
15
5
45.87  
 
74.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
0.5
2
45.83  
 
75.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
5
4
45.81  
 
76.06559
01633
Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
DS
DS
4
3
45.71  
 
77.14514
16795
Halina Pietrzykowska
Marcin Rój
DS
DS
3
2
45.28  
 
78.06556
02109
Sylwester Cieślak
Jerzy Poślednik
MA
LB
12
5
45.28  
 
79.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
45.21  
 
80.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
44.90  
 
81.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
44.73  
 
82.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
44.56  
 
83.10479
01662
Krzysztof Obłój
Tomasz Struzik
DS
DS
4
5
44.44  
 
84.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
19
44.08  
 
85.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
43.65  
 
86.17423
17938
Adam Jasiak
Maria Wolak
DS
DS
1
0
43.46  
 
87.09631
09652
Bogdan Nowakowski
Radosław Surowiak
DS
DS
4
4
43.29  
 
88.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2
2.5
43.17  
 
89.02913
15913
Edmund Jas
Adam Rydz
SW
SW
7
3
42.11  
 
90.01224
01474
Marek Bałdysz
Ryszard Makuch
DS
DS
13
5
42.06  
 
91.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
41.89  
 
92.18212
09996
Zenon Hasiej
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2.5
4
41.68  
 
93.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
5
40.92  
 
94.14125
01500
Walery Czarnecki
Wiktor Mieszczanowicz
DS
DS
2.5
3
25.64  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6476 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/zgorzelec/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-10-16 g.00:37:34 (0.2980/198) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.