Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4035/22488 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (15)
IV Kongresowy Turniej Par
niedziela, 5 sierpnia 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
62.30235I
I
2.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
60.48231II
II
3.16184
01397
Tomasz Bartnicki
Piotr Korecki
LB
LB
5
7
60.30227II
II
4.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
7
7
60.14222III
III
5.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
59.43218III
III
6.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
59.37213III
III
7.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
59.29210 
 
8.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
58.91206 
 
9.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
58.90203 
 
10.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
58.71199 
 
11.18128
05739
Wojciech Kurkowski
Robert Nowicki
LU
WP
3
15
58.48196 
 
12.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
58.38192 
 
13.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
58.15189 
 
14.04949
05314
Michał Dembiński
Marcin Pędziński
WP
WP
12
15
58.14185 
 
15.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
58.03182 
 
16.02666
02676
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
PK
PK
13
13
58.01178 
 
17.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
MA
PD
7
11
57.86175 
 
18.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
57.68171 
 
19.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
57.62168 
 
20.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
57.47165 
 
21.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
57.09161 
 
22.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
5
56.98158 
 
23.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
56.88154 
 
24.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
56.82151 
 
25.04531
07190
Marek Barylewski
Paweł Chindelewicz
WP
PM
18
12
56.74147 
 
26.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
56.74144 
 
27.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
LD
13
12
56.60140 
 
28.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
56.56137 
 
29.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
SL
4
2.5
56.52133 
 
30.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
56.51130 
 
31.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
56.50126 
 
32.02013
02827
Andrzej Jeleniewski
Marek Urbański
ZP
LB
18
13
56.10123 
 
33.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
PM
4
5
56.08120 
 
34.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
-
-
0
0
55.98116 
 
35.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
4
55.95113 
 
36.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
55.84109 
 
37.04602
04707
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
PM
18
12
55.83106 
 
38.02501
02515
Mariusz Kowalski
Piotr Lutek
LU
LU
15
7
55.78102 
 
39.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
9
55.6899 
 
40.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
55.5295 
 
41.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
55.4492 
 
42.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
SL
12
21
55.4088 
 
43.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
55.2485 
 
44.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
WM
WM
5
7
55.0481 
 
45.06488
06800
Wiesław Andruk
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
9
18
55.0478 
 
46.16070
14286
Krystian Bączek
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
54.9475 
 
47.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
54.9271 
 
48.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
SW
SL
5
12
54.8168 
 
49.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
54.7864 
 
50.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
54.7061 
 
51.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
54.6857 
 
52.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
3
54.5854 
 
53.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
MA
13
17
54.4550 
 
54.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
9
15
54.4547 
 
55.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
54.4547 
 
56.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
54.3846 
 
57.11757
09689
Paweł Anastaziak
Joanna Śliwowska
PM
PM
3
3
54.3246 
 
58.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
MA
19
19
54.2345 
 
59.11471
02794
Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
MP
MA
9
12
54.1944 
 
60.03266
03389
Stefan Kowalczyk
Leszek Niemiec
SL
SL
18
13
54.1344 
 
61.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
54.0743 
 
62.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
54.0743 
 
63.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
53.9742 
 
64.05282
07591
Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
WP
WP
13
11
53.9241 
 
65.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
53.8541 
 
66.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
53.8440 
 
67.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
53.6640 
 
68.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
PM
ZP
7
15
53.4139 
 
69.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
OP
SL
5
7
53.4038 
 
70.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
4
9
53.3738 
 
71.06554
01749
Jarosław Cieślak
Maciej Wręczycki
DS
DS
19
15
53.2737 
 
72.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
SW
21
18
53.2437 
 
73.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
7
53.2136 
 
74.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
53.0936 
 
75.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
53.0435 
 
76.04250
11681
Bogusław Gierulski
Ziemowit Nowak
WP
PM
21
5
52.9934 
 
77.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
52.9534 
 
78.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
52.9433 
 
79.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
52.9233 
 
80.09667
09696
Arkadiusz Górzewski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
5
52.9132 
 
81.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
52.7831 
 
82.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
52.7631 
 
83.06348
05876
Tomasz Radwański
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
5
7
52.7330 
 
84.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
MP
MA
15
17
52.7230 
 
85.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2.5
4
52.5129 
 
86.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
52.4428 
 
87.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
52.4128 
 
88.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
52.3827 
 
89.11296
16140
Artur Pomarański
Andrzej Szepczyński
ZP
MA
5
4
52.3427 
 
90.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2.5
3
52.2926 
 
91.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
PM
ZP
19
19
52.2725 
 
92.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
52.2425 
 
93.08117
08950
Grażyna Brewiak
Iwona Czajka
WP
MA
19
7
52.2224 
 
94.05059
18890
Stanisław Janik
Vasil Valchev
LB
ZP
13
2.5
52.2224 
 
95.11809
14965
Krzysztof Mielnik
Marta Wójcik
PM
MA
7
3
52.0223 
 
96.06845
11191
Tomasz Paluchowski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
51.9722 
 
97.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
51.9222 
 
98.15621
04731
Tomasz Gotard
Sylwester Walerowicz
PM
WP
19
15
51.9021 
 
99.17721
13074
Jakub Bazyluk
Maciej Grabiec
MA
MP
2
7
51.8421 
 
100.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
51.8120 
 
101.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.7919 
 
102.08859
01770
Krzysztof Lewandowski
Aleksander Zdybel
DS
DS
5
9
51.7619 
 
103.14043
04077
Alfred Koda
Mirosław Morchat
PD
PD
4
5
51.7118 
 
104.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
51.6418 
 
105.16716
18382
Lena Ostrowska
Jakub Urbanowicz
MA
MA
3
1.5
51.5817 
 
106.11728
11729
Marcin Brzeski
Leszek Czarnecki
PM
PM
3
3
51.5017 
 
107.10386
16810
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
ZP
ZP
3
0.5
51.4616 
 
108.07341
05856
Ireneusz Kowalczyk
Piotr Walczak
SL
WP
21
21
51.3715 
 
109.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
9
13
51.3415 
 
110.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
51.2714 
 
111.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
12
51.2114 
 
112.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
50.9513 
 
113.09006
15044
Adam Peszke
Piotr Surdyk
WP
WP
5
3
50.8512 
 
114.04563
04751
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
50.8312 
 
115.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
LD
LD
7
7
50.7211 
 
116.16784
04710
Władysław Łobacz
Stanisław Szejko
PM
PM
3
7
50.6611 
 
117.17294
03650
Marek Bałabuch
Tomasz Borucki
KP
KP
2
5
50.6310 
 
118.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
3
4
50.629 
 
119.08485
12503
Grażyna Busse
Wojciech Uszynski
WP
MA
15
13
50.579 
 
120.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
50.478 
 
121.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
50.458 
 
122.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.437 
 
123.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
50.406 
 
124.05226
02109
Andrzej Mazurek
Jerzy Poślednik
WP
LB
11
5
50.346 
 
125.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
50.335 
 
126.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
4
4
50.315 
 
127.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
17
17
50.284 
 
128.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
50.123 
 
129.02774
11769
Jarosław Posłuszny
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
50.093 
 
130.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
50.062 
 
131.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
7
9
49.992 
 
132.08519
08970
Jacek Młyńczyk
Bogusław Pawszak
MP
MA
13
12
49.821 
 
133.16147
15869
Marek Bednarczyk
Karol Dunst
PM
PM
2.5
2.5
49.82  
 
134.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
49.75  
 
135.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
49.72  
 
136.04660
14609
Marek Niesłuchowski
Piotr Szczygieł
PM
SW
5
4
49.69  
 
137.06573
02819
Bogusław Domaszewski
Halina Święch
MA
MP
3
7
49.68  
 
138.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
3
49.63  
 
139.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
49.61  
 
140.04562
13841
Piotr Dybowski
Marek Parol
PM
PM
5
4
49.58  
 
141.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2.5
49.39  
 
142.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
49.30  
 
143.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
49.29  
 
144.12983
04755
Janusz Kobylarski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
49.26  
 
145.04760
04780
Antoni Adamiec
Grzegorz Gan
PM
PM
4
3
49.24  
 
146.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
49.22  
 
147.18862
18785
Dariusz Płoszaj
Paweł Sierakowski
MA
MA
0.5
1.5
49.07  
 
148.01220
05611
Grzegorz Bajek
Dominik Filipowicz
DS
DS
11
21
49.07  
 
149.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
49.00  
 
150.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
48.99  
 
151.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
15
15
48.98  
 
152.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
48.85  
 
153.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
48.85  
 
154.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
48.85  
 
155.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
5
11
48.75  
 
156.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
48.66  
 
157.02519
07722
Bartosz Matras
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
48.62  
 
158.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
48.61  
 
159.06612
01126
Jerzy Góralczyk
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
48.60  
 
160.08166
07815
Renata Dancewicz
Lena Leszczyńska
MA
MA
5
7
48.60  
 
161.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
48.55  
 
162.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
48.45  
 
163.01686
01713
Jan Ślipek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
9
5
48.45  
 
164.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
48.45  
 
165.06014
02115
Adam Małdyk
Czesław Rekret
ZP
LB
4
4
48.35  
 
166.06877
07642
Waldemar Radziak
Witold Stachnik
MA
MA
12
9
48.23  
 
167.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
48.17  
 
168.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
48.11  
 
169.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
48.08  
 
170.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
48.05  
 
171.07221
15049
Andrei Kavalenka
Siarhei Ramanovich
MA
PD
5
2
48.02  
 
172.09385
06066
Wojciech Morawski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
47.98  
 
173. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRL
IRL
6
6
47.91  
 
174.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
47.90  
 
175.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
4
5
47.88  
 
176.04573
15469
Michał Gapa
Marek Kiełczewski
PM
PM
5
2
47.87  
 
177.03064
04108
Michał Błach
Przemysław Janiszewski
WP
MA
5
21
47.87  
 
178.12452
10798
Andrzej Dobkowicz
Kazimierz Gierulski
PM
PM
3
4
47.83  
 
179.04553
04696
Elżbieta Czekaj
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
47.80  
 
180.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
47.78  
 
181.17231
 
Stanisław Król
Bruno Rubenis
WM
LAT
1.5
6
47.78  
 
182.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2
47.62  
 
183.04191
07209
Przemysław Bednarski
Krzysztof Krajewski
WM
PD
7
7
47.57  
 
184.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
47.53  
 
185.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
47.53  
 
186.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
47.28  
 
187.09685
04745
Jerzy Rozenberg
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
3
4
47.26  
 
188.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
15
47.21  
 
189.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
5
13
47.02  
 
190.13707
12010
Mirosław Małypan
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
47.02  
 
191. 
16145
Gundega Lojane
Andrzej Proczkowski
LAT
PK
6
2.5
47.01  
 
192.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
46.88  
 
193.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2.5
3
46.86  
 
194.15706
12562
Ryszard Jankowski
Krystyna Rogala
PM
PM
2
2
46.84  
 
195.10790
08562
Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
PM
PM
2.5
3
46.84  
 
196. 
 
Maurice O Leary
Blathnaid Trayer
IRL
IRL
6
6
46.83  
 
197.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
46.75  
 
198.05017
05326
Józef Grewling
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
5
46.65  
 
199.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
1.5
46.52  
 
200.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
46.52  
 
201.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
46.42  
 
202.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
46.33  
 
203.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
46.26  
 
204.03188
03593
Michał Haczewski
Grzegorz Wodecki
SL
MP
5
5
46.08  
 
205. 
 
Vygnitas Balzekas
Andrius Mizeikis
LTU
LTU
6
6
46.06  
 
206.15059
08098
Agata Chojnicka
Michał Okoński
PM
PM
2.5
2
45.99  
 
207.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
45.95  
 
208.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
3
45.91  
 
209.11726
19378
Ryszard Kamiński
Andrzej Waleśkiewicz
PM
PM
4
2
45.83  
 
210.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
45.71  
 
211.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2.5
5
45.66  
 
212.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2
3
45.57  
 
213.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
45.46  
 
214.14230
09703
Adam Betliński
Czesław Szur
PM
PM
4
4
45.28  
 
215.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
45.27  
 
216.04590
04596
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
7
5
45.10  
 
217.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
45.07  
 
218.12445
04701
Tomasz Brzęcki
Jan Staniszewski
PM
PM
5
5
45.01  
 
219.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
1.5
2.5
44.92  
 
220.04261
04427
Lech Grabski
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
44.91  
 
221.01066
02760
Andrzej Janda
Jerzy Pasich
PK
MP
5
7
44.91  
 
222.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
12
9
44.83  
 
223.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
44.69  
 
224.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
44.60  
 
225.06764
11610
Marian Łukasiak
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
44.58  
 
226.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
44.57  
 
227.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
3
11
44.18  
 
228.16470
10534
Agata Pyclik-Chojenka
Waldemar Sroczyński
ZP
LB
2
11
44.09  
 
229.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
44.00  
 
230.04341
17499
Jan Lech
Dariusz Wiktorko
PM
PM
5
1.5
43.89  
 
231.04078
04101
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
7
5
43.58  
 
232.08129
17210
Edward Bednarczyk
Olgierd Zieliński
PM
PM
5
0.5
43.40  
 
233.15599
02793
Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
MP
MP
2.5
7
43.28  
 
234.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
5
43.05  
 
235.18493
17492
Jarosław Chłądowicz
Elżbieta Kalińska
DS
LD
1
1
42.96  
 
236.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
42.95  
 
237.01019
04797
Andrzej Byzdra
Ryszard Konopka
PK
PM
7
12
42.82  
 
238.06705
06903
Zdzisław Kowalewski
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
42.79  
 
239. 
 
Ekatirina Dobrushina
Igor Milman
RUS
USA
6
6
42.78  
 
240.17049
04712
Michał Samet
Leszek Szkudlarek
PM
PM
2
9
42.64  
 
241. 
 
Andreas Gondorf
Mechthild Gondorf
GER
GER
6
6
42.43  
 
242.16183
17692
Zofia Miechowicz
Anna Nożyńska
LB
MA
4
1.5
42.20  
 
243.15134
01272
Jolanta Bartczak
Marek Czerepak
KP
DS
2.5
12
42.17  
 
244.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
41.89  
 
245.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
41.85  
 
246.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
41.46  
 
247.04622
04700
Jan Kuchta
Mieczysław Smugała
PM
PM
4
3
41.30  
 
248.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
41.23  
 
249.16729
12872
Barbara Podgórska
Stefan Samól
WP
WP
4
3
41.13  
 
250.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
40.79  
 
251.06721
08428
Edward Krusiewicz
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
40.63  
 
252.10799
10821
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
PM
PM
4
4
40.55  
 
253.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2
40.04  
 
254.09037
04509
Mirosław Roesler
Janusz Wróblewski
WM
WM
11
9
39.62  
 
255.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
39.29  
 
256.15933
16623
Krystian Bojeczko
Wojciech Ligman
PM
PM
1.5
2
36.76  
 
257. 
14106
Dorota Malec
Ryszard Zawadowicz
-
PM
0
2
36.04  
 
258.18764
18494
Piotr Stankiewicz
Jakub Wieleba
LU
LU
1
1
33.87  
 
259.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
29.12  
 
260.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
3
12
28.69  
 
261.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
27.81  
 
262.03109
03423
Andrzej Czech
Marek Pieczka
SL
SL
13
11
27.36  
 
263. 
 
Irek Dyjeta
Roman Kozłowski
-
-
0
0
26.69  
 
264.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
26.32  
 
265.04560
04591
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
PM
PM
5
5
22.16  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 18734 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-12-17 g.07:43:49 (0.5519/540) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.