Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4034/22492 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Kongres Bałtycki
58th Bridge Baltic Congress
III Kongresowy Turniej Par
sobota, 4 sierpnia 2018r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04108
09146
Przemysław Janiszewski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
17
64.8410955II
II
2.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
62.8810754III
III
3.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
62.5810452III
III
4.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
60.7010251 
 
5.01318
05314
Stanisław Gołębiowski
Marcin Pędziński
DS
WP
24
15
60.399950 
 
6.08485
12503
Grażyna Busse
Wojciech Uszynski
WP
MA
15
13
60.089749 
 
7.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
60.049548 
 
8.15134
01272
Jolanta Bartczak
Marek Czerepak
KP
DS
2.5
12
59.819347 
 
9.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
59.779146 
 
10.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
58.888945 
 
11.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
58.188744 
 
12.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
12
9
58.158543 
 
13.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
MA
PD
7
11
58.088342 
 
14.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
57.808141 
 
15.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
57.717940 
 
16.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
4
5
57.497839 
 
17.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
57.437638 
 
18.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
7
9
57.387437 
 
19.06488
06800
Wiesław Andruk
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
9
18
57.237236 
 
20.02013
02121
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
18
17
57.147035 
 
21.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
56.916834 
 
22.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
56.896633 
 
23.03266
03389
Stefan Kowalczyk
Leszek Niemiec
SL
SL
18
13
56.766432 
 
24.11471
03529
Maciej Rodzaj
Jacek Szczerbowski
MP
SL
9
7
56.686231 
 
25.04602
04707
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
PM
18
12
56.556030 
 
26.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
56.415829 
 
27.04797
04682
Ryszard Konopka
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
56.375628 
 
28.16184
01397
Tomasz Bartnicki
Piotr Korecki
LB
LB
5
7
56.375427 
 
29.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
5
56.355226 
 
30.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
MA
13
17
56.245025 
 
31.18128
05739
Wojciech Kurkowski
Robert Nowicki
LU
WP
3
15
55.894824 
 
32.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
55.884623 
 
33.07221
15049
Andrei Kavalenka
Siarhei Ramanovich
MA
PD
5
2
55.874422 
 
34.04527
04696
Krzysztof Antas
Antoni Sękowski
PM
PM
19
18
55.864221 
 
35.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
55.854020 
 
36.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
55.383819 
 
37.09667
09696
Arkadiusz Górzewski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
5
55.303618 
 
38.02501
08903
Mariusz Kowalski
Olga Zabulewicz
LU
PM
15
5
55.113417 
 
39.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
55.063216 
 
40.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
3
4
54.983015 
 
41.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
54.682814 
 
42.01220
01739
Grzegorz Bajek
Rafał Wolański
DS
DS
11
7
54.632613 
 
43.07341
05856
Ireneusz Kowalczyk
Piotr Walczak
SL
WP
21
21
54.482412 
 
44.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
54.482211 
 
45.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
SL
12
21
54.432211 
 
46.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2.5
4
54.382211 
 
47.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
54.252111 
 
48.02666
02676
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
PK
PK
13
13
54.202111 
 
49.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
54.172111 
 
50.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
54.142010 
 
51.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
54.092010 
 
52.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
54.072010 
 
53.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
54.071910 
 
54.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
54.051910 
 
55.04632
17148
Jacek Lew
Arkadiusz Matyjas
PM
PM
15
2
53.901910 
 
56.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
DS
19
9
53.86189 
 
57.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
53.85189 
 
58.12680
04755
Michał Wróblewski
Danuta Żabicka
PM
PM
3
7
53.81189 
 
59.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
53.59179 
 
60.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
53.59179 
 
61.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
53.42179 
 
62.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
SL
4
2.5
53.36168 
 
63.12562
12568
Krystyna Rogala
Marek Szulc
PM
PM
2
2
53.25168 
 
64.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
ZP
LD
15
7
53.21168 
 
65.03109
03423
Andrzej Czech
Marek Pieczka
SL
SL
13
11
53.19158 
 
66.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
53.07158 
 
67.10348
11248
Dariusz Podfigurny
Radosław Szczepanowski
PM
PM
4
3
52.75158 
 
68.04531
07190
Marek Barylewski
Paweł Chindelewicz
WP
PM
18
12
52.71147 
 
69.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
52.69147 
 
70.12450
05611
Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
MP
DS
15
21
52.67147 
 
71.02519
07722
Bartosz Matras
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
52.59137 
 
72.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
52.54137 
 
73.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
52.45126 
 
74.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
SW
SL
5
12
52.45126 
 
75.08087
10118
Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
PM
PM
9
5
52.29126 
 
76.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
52.29116 
 
77.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
52.28116 
 
78.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
52.25116 
 
79.10799
10821
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
PM
PM
4
4
52.06105 
 
80.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
51.93105 
 
81.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
51.90105 
 
82.01686
01713
Jan Ślipek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
9
5
51.8595 
 
83.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
51.7695 
 
84.15803
14965
Monika Suchodolska
Marta Wójcik
PM
MA
3
3
51.7295 
 
85.04078
04101
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
7
5
51.7284 
 
86.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
51.7184 
 
87.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
3
51.6784 
 
88.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
51.6674 
 
89.04261
04427
Lech Grabski
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
51.6574 
 
90.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
51.4274 
 
91.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
51.3963 
 
92.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
51.3063 
 
93.05675
06348
Mariusz Kraśnicki
Tomasz Radwański
LD
LD
9
5
51.2763 
 
94.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
51.2653 
 
95.03188
03593
Michał Haczewski
Grzegorz Wodecki
SL
MP
5
5
51.2353 
 
96.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
51.1353 
 
97.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
3
12
51.1142 
 
98.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
51.0742 
 
99.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
9
13
50.9942 
 
100.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
SW
5
18
50.9732 
 
101.04760
08859
Antoni Adamiec
Krzysztof Lewandowski
PM
DS
4
5
50.8632 
 
102.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
9
15
50.8432 
 
103.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
50.6321 
 
104.06721
08428
Edward Krusiewicz
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
50.5721 
 
105.04250
04473
Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
WP
WM
21
12
50.5121 
 
106.09778
12872
Szczepan Chruścicki
Stefan Samól
PM
WP
4
3
50.4611 
 
107.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
12
50.3611 
 
108.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MA
MA
12
9
50.3211 
 
109.17049
04712
Michał Samet
Leszek Szkudlarek
PM
PM
2
9
50.27   
 
110.05944
18890
Adam Hintertan
Vasil Valchev
SL
ZP
12
2.5
50.21   
 
111.15059
11809
Agata Chojnicka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
2.5
7
50.09   
 
112.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
49.96   
 
113.17721
13074
Jakub Bazyluk
Maciej Grabiec
MA
MP
2
7
49.93   
 
114.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
49.67   
 
115.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
17
15
49.64   
 
116.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
49.61   
 
117.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
7
49.58   
 
118.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
49.51   
 
119.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
WM
WM
5
7
49.48   
 
120.14609
11219
Piotr Szczygieł
Bogdan Żelazowski
SW
LD
4
3
49.47   
 
121.12612
08102
Jan Kamiński
Zygmunt Mikołajczyk
PM
PM
5
3
49.41   
 
122.12445
04590
Tomasz Brzęcki
Józef Idczak
PM
PM
5
7
49.38   
 
123.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
49.26   
 
124.03064
15120
Michał Błach
Agnieszka Pietrzyk
WP
OP
5
5
49.17   
 
125.05279
04730
Jadwiga Nowak
Zbigniew Walczyński
WP
PM
11
9
49.14   
 
126.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
3
49.09   
 
127.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2.5
49.02   
 
128.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.00   
 
129.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
48.93   
 
130.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
48.72   
 
131.05374
06963
Cezary Serek
Marek Szymanowski
WP
LD
15
24
48.71   
 
132.11296
16140
Artur Pomarański
Andrzej Szepczyński
ZP
MA
5
4
48.64   
 
133.09037
04509
Mirosław Roesler
Janusz Wróblewski
WM
WM
11
9
48.56   
 
134.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
48.40   
 
135.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
48.38   
 
136.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
48.29   
 
137.08308
03020
Kamil Walczyk
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
7
9
48.25   
 
138.02515
16183
Piotr Lutek
Zofia Miechowicz
LU
LB
7
4
48.24   
 
139.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
3
11
48.23   
 
140.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
48.18   
 
141.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
MA
19
19
48.14   
 
142.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
LD
13
12
48.10   
 
143.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2.5
3
47.99   
 
144.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
1.5
47.98   
 
145.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
47.91   
 
146.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
47.88   
 
147.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
47.79   
 
148.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
47.72   
 
149.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
5
47.62   
 
150.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
47.50   
 
151.13706
04719
Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
PM
PM
2
5
47.45   
 
152. 
 
Vygnitas Balzekas
Andrius Mizeikis
LTU
LTU
6
6
47.41   
 
153.15313
09006
Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
WP
WP
2
5
46.98   
 
154.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
46.95   
 
155.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
2.5
5
46.85   
 
156.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
46.83   
 
157.17983
15044
John Catlow
Piotr Surdyk
WP
WP
2
3
46.78   
 
158.15599
02793
Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
MP
MP
2.5
7
46.61   
 
159.16793
02990
Jacek Pióro
Adam Strzelecki
PD
SW
2.5
7
46.60   
 
160.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
5
11
46.49   
 
161.06895
06921
Artur Rutkowski
Dariusz Sierocki
MA
MA
19
7
46.17   
 
162.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2.5
3
46.12   
 
163.08117
08950
Grażyna Brewiak
Iwona Czajka
WP
MA
19
7
46.07   
 
164.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
4
45.91   
 
165.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
45.82   
 
166.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
45.79   
 
167.10386
16810
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
ZP
ZP
3
0.5
45.73   
 
168.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
45.71   
 
169.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
45.63   
 
170.16070
14286
Krystian Bączek
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
45.58   
 
171.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
45.55   
 
172.15350
06357
Eliza Gardzińska
Jolanta Wiśniewska
MA
MA
1.5
3
45.35   
 
173.06705
06903
Zdzisław Kowalewski
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
45.27   
 
174.04191
07209
Przemysław Bednarski
Krzysztof Krajewski
WM
PD
7
7
45.24   
 
175.12176
07277
Aneta Buze
Aliaksandr Prakapenka
ZP
PD
5
4
45.23   
 
176.04553
08078
Elżbieta Czekaj
Edmund Pinkiewicz
PM
PM
12
12
45.05   
 
177.12651
06358
Wojciech Gardziński
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
3
45.03   
 
178.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
44.90   
 
179.01019
05242
Andrzej Byzdra
Ewa Knapik
PK
WP
7
5
44.77   
 
180.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
44.72   
 
181.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
44.66   
 
182.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
44.64   
 
183.14043
04077
Alfred Koda
Mirosław Morchat
PD
PD
4
5
44.63   
 
184.04562
14845
Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
PM
PM
5
5
44.51   
 
185.15933
16623
Krystian Bojeczko
Wojciech Ligman
PM
PM
1.5
2
44.43   
 
186.18764
18494
Piotr Stankiewicz
Jakub Wieleba
LU
LU
1
1
44.30   
 
187.11726
04639
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
5
43.89   
 
188.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
4
4
43.86   
 
189.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
43.78   
 
190.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
43.68   
 
191.08519
08970
Jacek Młyńczyk
Bogusław Pawszak
MP
MA
13
12
43.39   
 
192.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
43.05   
 
193.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
1.5
42.25   
 
194.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
4
42.18   
 
195.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
42.17   
 
196.04628
11681
Marcin Kut
Ziemowit Nowak
PM
PM
5
5
41.68   
 
197.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2
3
41.58   
 
198.06573
02819
Bogusław Domaszewski
Halina Święch
MA
MP
3
7
41.58   
 
199.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
41.51   
 
200.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
41.44   
 
201.08129
17231
Edward Bednarczyk
Stanisław Król
PM
WM
5
1.5
41.26   
 
202.06822
04411
Anna Nosalska
Zbigniew Prasek
PM
PM
7
5
40.95   
 
203. 
 
Ekatirina Dobrushina
Igor Milman
RUS
USA
6
6
40.88   
 
204.10148
07815
Paulina Klimentowska
Lena Leszczyńska
PM
MA
7
7
40.88   
 
205.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
40.34   
 
206.01066
02760
Andrzej Janda
Jerzy Pasich
PK
MP
5
7
40.09   
 
207.06370
02921
Jacek Bors
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
5
12
38.89   
 
208.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
38.50   
 
209.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
38.07   
 
210.18149
16637
Karolina Melkonyan
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2
37.95   
 
211.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
37.91   
 
212.06612
01126
Jerzy Góralczyk
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
36.87   
 
213.18493
15162
Jarosław Chłądowicz
Jan Pastudzki
DS
PM
1
0
36.55   
 
214.18063
16716
Robert Grisdale
Lena Ostrowska
PM
MA
1
3
34.71   
 
215.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
27.89   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7150 punktów PKL, w tym 3620 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-10-16 g.00:37:42 (0.5289/440) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.