Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4033/22607 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Lipiec 2018
Śląski WZBS
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Ustroń

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03154
03498
Krzysztof Gawędzki
Zbigniew Słaby
SL
SL
5
7
61.5628
2.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
OP
7
11
60.2025
3.09951
03464
Jacek Michalski
Adam Robak
SL
SL
4
13
59.9522
4.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
59.6920
5.02693
04119
Paweł Korombel
Robert Krupiński
SL
SL
5
4
58.2617
6.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
56.6314
7.07287
05307
Tomasz Czajer
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
13
56.6112
8.14533
03472
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
SL
SL
1.5
9
55.579
9.02671
03435
Ryszard Jaśkiewicz
Ireneusz Płocha
MP
SL
11
4
54.546
10.07411
03420
Kazimierz Pawłowski
Leszek Pęczkowski
SL
SL
4
4
53.246
11.07443
13138
Wiesław Puchała
Józef Sordyl
SL
SL
5
5
53.135
12.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
52.855
13.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
52.204
14.15340
09952
Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
SL
SL
3
5
52.174
15.03481
03562
Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
OP
SL
9
12
52.013
16.03387
03426
Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
SL
SL
7
9
51.943
17.03088
03618
Krzysztof Chmiel
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
4
9
51.262
18.03374
07475
Bogusław Mojżesz
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
5
12
51.212
19.03506
03561
Jan Sobol
Zbigniew Tymków
SL
SL
9
12
51.211
20.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
50.891
21.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
2
50.52 
22.05615
05656
Jarosław Gąsiorowski
Andrzej Kaźmierczak
LU
LD
13
5
49.76 
23.03546
03554
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
SL
SL
13
9
49.72 
24.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
49.64 
25.13791
03399
Edward Ciesielski
Stefan Osadnik
OP
SL
3
9
49.54 
26.03039
 
Tomasz Baran
Błażej Bzowski
SL
-
3
0
49.07 
27.06274
07542
Ryszard Kiełczewski
Marek Tekieli
SL
LU
18
7
49.02 
28.03031
 
Krzysztof Andrzejewski
Zbigniew Hołubowicz
SL
-
4
0
48.99 
29.03034
08707
Andrzej Bacik
Marcin Matyszkiewicz
SL
SL
9
3
48.23 
30.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.92 
31.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
5
11
46.71 
32. 
 
Kornel Kopołka
Zbigniew Steczkiewicz
-
-
0
0
44.75 
33.03396
11421
Roman Ochot
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
4
2.5
44.05 
34. 
 
Jarosław Karoń
Szymon Tomera
-
-
0
0
43.72 
35.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1
5
43.38 
36. 
16426
Janusz Skowroński
Paweł Wieteska
-
MA
0
0.5
43.10 
37.16278
09868
Janusz Jabłoński
Stanisław Nowak
SL
SL
2.5
4
42.01 
38.07369
07421
Zbigniew Mańdok
Tadeusz Szendzielarz
SL
SL
5
5
36.54 
39.18088
18407
Józef Kowalik
Andrzej Odrobiński
SL
SL
1.5
0.5
36.20 
40. 
 
Henryk Janeta
Marek Sperka
-
-
0
0
33.38 

Łącznie 378 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-10-16 g.00:35:25 (0.2400/90) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.