Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C4044/22613 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Sierpień 2018
Śląski WZBS
Turniej o Puchar Burmistrza Czechowic

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
WP
SL
5
13
63.0829
2.03345
07475
Zbigniew Mącior
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
18
12
62.4526
3.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
58.6823
4.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
58.4120
5.11917
15349
Mariusz Maruszczyk
Roman Muszyński
SL
SL
2
2
57.2817
6.03034
03426
Andrzej Bacik
Adam Pietrzak
SL
SL
9
9
56.9114
7.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1
5
56.3511
8.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
56.328
9.03085
09951
Jacek Cebulski
Jacek Michalski
SL
SL
7
4
55.766
10.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
7
7
55.185
11.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
OP
7
11
54.975
12.13992
17383
Mariusz Bakalarski
Łukasz Stworzewicz
SL
SL
2
2
53.634
13.03154
03498
Krzysztof Gawędzki
Zbigniew Słaby
SL
SL
5
7
53.594
14.03499
03562
Andrzej Sładki
Jerzy Ujma
SL
SL
9
12
52.933
15.07370
03374
Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
SL
SL
13
5
51.783
16.07443
13138
Wiesław Puchała
Józef Sordyl
SL
SL
5
5
51.732
17.02787
 
Zbigniew Sagan
Mieczysław Trybała
MP
-
9
0
51.312
18.03337
03399
Andrzej Maszczyszyn
Stefan Osadnik
SL
SL
11
9
51.291
19.03455
05797
Jerzy Radomski
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
12
5
51.191
20.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
7
5
51.12 
21.07293
07292
Ewa Bumbar
Seweryn Bumbar
SL
SL
3
3
50.53 
22.07271
16255
Adrian Bakalarz
Joanna Kokot
SL
DS
7
2
50.43 
23.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
5
11
49.51 
24.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SW
SL
7
13
49.01 
25.08707
03435
Marcin Matyszkiewicz
Ireneusz Płocha
SL
SL
3
4
48.48 
26.12846
03496
Andrzej Hermansdorfer
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
47.59 
27.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
46.65 
28.03067
03408
Grzegorz Bohosiewicz
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
5
5
46.13 
29.03245
03442
Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
SL
SL
3
3
45.14 
30.18742
18743
Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
SL
SL
1
0.5
44.95 
31.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
5
44.18 
32.15974
14626
Bogdan Bialik
Mateusz Dominik
SL
MP
2.5
1.5
41.24 
33. 
 
Peter Hora
Juraj Slabeycius
SVK
SVK
6
6
40.85 
34.03039
 
Tomasz Baran
Błażej Bzowski
SL
-
3
0
40.42 
35.16272
17664
Artur Głowacki
Tadeusz Kois
OP
SL
2
2
40.25 
36. 
 
Jakub Kaczmarek
Rafał Walusiak
-
-
0
0
37.09 
37.18485
17607
Jerzy Danel
Jadwiga Mysłowska
SL
SL
0.5
1
36.50 

Łącznie 368 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-12-09 g.21:51:25 (0.2528/86) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.