Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
101.11903Paweł Szymaszczyk MA9MM6 092
(3472+2620)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
102.07242Vytautas Vainikonis   WM17A6 049
(3204+2845)
EESBS VITAS Elbląg
103.04405Krzysztof Pikus  WM19AM5 916
(3079+2837)
ESYNTEX Łączność Łowicz
104.16184Tomasz Bartnicki LB7MM5 897
(3497+2400)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
105.04887Olech Bestrzyński WP15A5 885
(3218+2667)
EGRICON STARKA PAB Poznań
106.15511Kacper Kopka  KP7MM5 874
(3268+2606)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
107.05856Piotr Walczak   SW21AM5 857
(3438+2419)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
108.02676Jarosław Jurkiewicz PK13A5 697
(3432+2265)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
109.05574Przemysław Błaszczyk LD15A5 689
(3495+2194)
1KDK I Kutno
110.12899Michał Wróbel SL7MM5 680
(3402+2278)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
111.11296Artur Pomarański ZP7MM5 672
(3101+2571)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
112.14783Patryk Patreuha  DS7MM5 647
(3491+2156)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
113.02013Andrzej Jeleniewski  ZP18AM5 608
(3295+2313)
1AD Szczecin
114.04735Wacław Wejknis PM17A5 565
(3592+1973)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
115.05423Jeremi Stępiński OP19AM5 552
(2914+2638)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
116.15120Agnieszka PietrzykSL7MM5 472
(3304+2168)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
117.05520Marek Wójcicki  SL19AM5 431
(2817+2614)
ETB Silesia I Gliwice
118.01054Tadeusz Garbacik  MP15A5 403
(3622+1781)
2MK Galicja Kraków
119.12123Mateusz Stępiński MA9MM5 398
(3390+2008)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
120.04665Kazimierz Omernik  PM19AM5 346
(3366+1980)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
121.02827Marek Urbański LB15A5 109
(2700+2409)
1Ilanka 1 Rzepin
122.07341Ireneusz Kowalczyk  SL21AM5 085
(3141+1944)
1TBS MAGMA Zawiercie
123.04022Adam Wujków KP17A5 077
(2626+2451)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
124.09549Maciej Bielawski DS13A5 058
(2607+2451)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
125.03633Mariusz Arutiunianc KP15A5 054
(2654+2400)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
126.05282Jerzy Nowak  WP13A5 044
(3655+1389)
2KTB Konin
127.08950Iwona Czajka MA9MM4 975
(2943+2032)
3INTER BLOCK Warszawa
128.05084Tadeusz Kaczanowski  ZP19AM4 965
(3187+1778)
1AD Szczecin
129.03345Zbigniew Mącior  SL18AM4 942
(2964+1978)
1TBS MAGMA Zawiercie
130.05400Maciej Sobieralski  WP15A4 912
(2917+1995)
EGRICON STARKA PAB Poznań
131.01128Roman Opaliński PK18AM4 883
(2983+1900)
1Elektromontaż Joker Rzeszów
132.03423Marek Pieczka SL11MM4 844
(2577+2267)
ETB Silesia I Gliwice
133.06963Marek Szymanowski   LD24AS4 826
(2547+2279)
1Inwit Pabianice
134.01208Adam Żarnowski PK12A4 794
(2714+2080)
1Elektromontaż Joker Rzeszów
135.02894Krzysztof Czul PK18AM4 706
(2412+2294)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
136.05523Artur Wójcik WP12A4 695
(2801+1894)
1UKB KLEKS Szamotuły
137.03978Jarosław Śmieszek KP15A4 676
(2430+2246)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
138.03644Adam Błachnio KP13A4 577
(2457+2120)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
139.07827Lech Ohrysko  SW17A4 575
(2315+2260)
-
140.01206Jacek Znamirowski PK15A4 567
(2683+1884)
1Elektromontaż Joker Rzeszów
141.08294Mariusz Bartkowski MA17A4 561
(2542+2019)
EMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
142.02519Bartosz Matras LU7MM4 528
(2789+1739)
2FREEECO Chemik Puławy
143.16645Piotr Jasiński  MA5MK4 501
(3031+1470)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
144.02495Andrzej Kokoryka LU11MM4 495
(2794+1701)
1SKÓR-BUT EKO - RÓŻANKA Łęczna
145.05352Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP7MM4 452
(3316+1136)
1UNIA WINKHAUS Leszno
146.03939Aleksander Skop KP13A4 441
(2332+2109)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
147.04212Mirosław Cichocki WM19AM4 435
(2312+2123)
ESYNTEX Łączność Łowicz
148.05310Bogusław Pazur  SL21AM4 429
(2247+2182)
ETB Silesia I Gliwice
149.02727Andrzej Lubojemski MP13A4 415
(2999+1416)
2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
150.14782Jakub Patreuha  DS5MK4 409
(2719+1690)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR

Łącznie 5912 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-09 g.16:11:15 (0.2954/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.