Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
101.05520Marek Wójcicki  SL19AM4 496
(2324+2172)
ETB Silesia I Gliwice
102.02894Krzysztof Czul  PK18AM4 387
(2200+2187)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
103.03633Mariusz Arutiunianc KP15A4 326
(2250+2076)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
104.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM4 266
(2684+1582)
1GTB - Andrzejki
105.05423Jeremi Stępiński OP19AM4 262
(2153+2109)
EAJ SYNIS DIAMENT Opole
106.05464Witold Turant  LD18AM4 256
(2626+1630)
1Inwit Pabianice
107.02904Janusz Gawęcki  SW18AM4 228
(2563+1665)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
108.03978Jarosław Śmieszek KP15A4 221
(2163+2058)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
109.02013Andrzej Jeleniewski  ZP18AM4 204
(2550+1654)
1AD Szczecin
110.05574Przemysław Błaszczyk LD15A4 197
(2563+1634)
1KDK I Kutno
111.03939Aleksander Skop KP13A4 181
(2171+2010)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
112.01128Roman Opaliński PK18AM4 162
(2391+1771)
EElektromontaż Joker Rzeszów
113.05611Dominik Filipowicz  DS21AM4 159
(2450+1709)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
 05523Artur Wójcik WP12A4 159
(2469+1690)
1UKB KLEKS Szamotuły
115.10450Jacek Dmowski OP13A4 141
(2229+1912)
EAJ SYNIS DIAMENT Opole
116.04588Sławomir Henclik  PM18AM4 118
(2524+1594)
1GTB - Andrzejki
117.04212Mirosław Cichocki  WM19AM4 108
(2101+2007)
ESYNTEX Łączność Łowicz
118.03423Marek Pieczka SL11MM4 075
(2142+1933)
ETB Silesia I Gliwice
119.09549Maciej Bielawski DS13A4 039
(2097+1942)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
 04303Roman Kierznowski  WM21AM4 039
(2096+1943)
ESYNTEX Łączność Łowicz
121.05856Piotr Walczak   WP21AM4 037
(2360+1677)
1RAL Poznań
122.14783Patryk Patreuha  DS5MK4 026
(2490+1536)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
123.11296Artur Pomarański LU5MK3 990
(2159+1831)
2TERMOCHEM CHEMIK Puławy
124.05282Jerzy Nowak  WP13A3 986
(2765+1221)
1RAL Poznań
125.16184Tomasz Bartnicki LB5MK3 971
(2448+1523)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
126.12899Michał Wróbel SL7MM3 911
(2374+1537)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
127.01206Jacek Znamirowski  PK15A3 904
(2221+1683)
EElektromontaż Joker Rzeszów
128.07827Lech Ohrysko  SW17A3 864
(1934+1930)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
 04735Wacław Wejknis PM17A3 864
(2504+1360)
1GTB - Andrzejki
130.15120Agnieszka PietrzykSL7MM3 835
(2321+1514)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
131.05400Maciej Sobieralski  WP15A3 834
(2284+1550)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
132.12123Mateusz Stępiński MA9MM3 824
(2466+1358)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
133.18257Thomas Berg DS3MR3 816
(1910+1906)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
134.01726Tomasz Winciorek MA18AM3 782
(2242+1540)
1Gambling Ciechanów
135.07603Tomasz Pilch SL19AM3 776
(1933+1843)
ETB Silesia I Gliwice
136.03644Adam Błachnio KP13A3 737
(1964+1773)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
137.16645Piotr Jasiński  MA5MK3 734
(2522+1212)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
138.01208Adam Żarnowski  PK12A3 728
(2014+1714)
EElektromontaż Joker Rzeszów
139.05084Tadeusz Kaczanowski  ZP19AM3 661
(2215+1446)
1AD Szczecin
140.17298Rob Helle DS7MM3 645
(1828+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
141.05352Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP7MM3 642
(2613+1029)
2UNIA WINKHAUS Leszno
142.05310Bogusław Pazur  SL21AM3 635
(1832+1803)
ETB Silesia I Gliwice
143.18252Ed HoogenkampDS4MK3 634
(1817+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
144.18648Geert Jorgensen DS3MR3 600
(1800+1800)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
145.06887Jacek Romański   WM24AS3 596
(1800+1796)
EESBS VITAS Elbląg
146.07596Krzysztof Brudka WP13A3 572
(2442+1130)
1GRICON STARKA PAB Poznań
147.05568Zdzisław Beling  LD18AM3 559
(2377+1182)
1Inwit Pabianice
148.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP11MM3 557
(2615+942)
2UNIA WINKHAUS Leszno
149.05730Wiesław Niciński LD13A3 498
(2280+1218)
1KDK I Kutno
150.03497Jerzy Skwark  SL15A3 495
(1971+1524)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała

Łącznie 5733 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.02:45:47 (0.4349/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.