Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
201.01840Leszek Majdański  KP15A2 699
(1382+1317)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
202.02501Mariusz Kowalski LU15A2 692
(1372+1320)
ESYNERGIA Lublin
203.06554Jarosław Cieślak DS19AM2 663
(1743+920)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
204.04347Henryk Łakomski  WM12A2 628
(1722+906)
1Vęgoria WCK Węgorzewo
205.02158Zdzisław Świątek  LB13A2 621
(1652+969)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
206.08485Grażyna Busse WP15A2 615
(1759+856)
1UNIA II Leszno
207.15976Stanisław Mączka  MA5MK2 592
(1767+825)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
208.06923Jacek Sikora PM7MM2 573
(1485+1088)
2GTB - Expres z Kaszub
209.05859Artur Wasiak LD12A2 557
(1837+720)
1Inwit Pabianice
210.18128Wojciech Kurkowski  LU4MK2 552
(1589+963)
2TERMOCHEM CHEMIK Puławy
211.04852Marta Sikora PM4MK2 547
(1356+1191)
2GTB - Expres z Kaszub
212.04802Cezary Krzemiński WM18AM2 534
(1267+1267)
EESBS VITAS Elbląg
213.06129Piotr Wasylko ZP12A2 531
(1552+979)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
214.02804Piotr Stopa  MP13A2 525
(1691+834)
2TS Wisła Kraków
215.04319Dariusz Kozłowski  WM12A2 519
(1494+1025)
1Vęgoria WCK Węgorzewo
216.01381Piotr Klubiński  DS9MM2 517
(1936+581)
2Invenio Bona Fide Świebodzice
217.08899Marcin OsmańskiPM5MK2 501
(1426+1075)
2GTB - Expres z Kaszub
218.16875Edward Sucharda  MA5MK2 494
(1679+815)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
219.06689Andrzej Kondeja  MA13A2 469
(1845+624)
2Hefajstos Otwock
220.10209Igor Łosiewicz MA9MM2 461
(1611+850)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
221.02827Marek Urbański LB13A2 459
(1304+1155)
EIlanka 1 Rzepin
222.08950Iwona Czajka MA9MM2 454
(1448+1006)
3INTER BLOCK Warszawa
223.05989Jerzy Kullass ZP7MM2 452
(1909+543)
3KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
224.07617Mirosław Sady  MP12A2 439
(1758+681)
1KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
225.03542Andrzej Szymczak  SL17A2 438
(1631+807)
1TBS MAGMA Zawiercie
226.09418Piotr Kuc-Dzierżawski MP7MM2 428
(1531+897)
1TS Wisła - Milo Kraków
227.07405Piotr Radzikowski MP9MM2 425
(1790+635)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
228.01288Janusz Drozdowski  DS12A2 423
(1920+503)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
229.08117Grażyna Brewiak PM19AM2 419
(1466+953)
2GTB - Game Over Gdańsk
230.12129Grzegorz Deptuła WM9MM2 408
(1455+953)
1ETB PRIM Ełk
231.05534Stanisław Zakrzewski  WP17A2 387
(1606+781)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
232.15621Tomasz Gotard  PM19AM2 383
(1552+831)
1GTB - Andrzejki
233.02671Ryszard Jaśkiewicz MP11MM2 369
(1685+684)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
234.02460Marek Atalski LU13A2 365
(1572+793)
2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
235.13412Zuzanna Moszczyńska LD5MK2 324
(1613+711)
1Inwit Pabianice
236.01739Rafał Wolański OP7MM2 321
(1423+898)
-
237.06165Dariusz Biedrzycki MA7MM2 286
(1750+536)
1Gambling Ciechanów
238.08593Marcin Bartoszewski WM7MM2 285
(1393+892)
1ETB PRIM Ełk
239.06542Irena Chodorowska MA18AM2 283
(1702+581)
2KBS Legionowianin
240.06225Wojciech Palmowski MA9MM2 278
(1664+614)
1Gambling Ciechanów
241.02831Włodzimierz Wala   MP19AM2 272
(1457+815)
2TS Wisła Kraków
242.10548Tadeusz Filaber  MA7MM2 242
(1592+650)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
243.05264Jerzy Mścisz  WP13A2 240
(1821+419)
1UNIA II Leszno
244.01220Grzegorz Bajek  DS11MM2 231
(1446+785)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
245.06543Jan Chodorowski  MA18AM2 226
(1645+581)
2KBS Legionowianin
246.04696Antoni Sękowski  PM18AM2 223
(1771+452)
3COMPENSA Gdańsk
247.02667Bartłomiej Igła WP13A2 222
(1115+1107)
ECONNECTOR Poznań
248.05446Marek Szukała  WP19AM2 213
(1679+534)
1UNIA II Leszno
249.05386Paweł Siwiński LB12A2 208
(1443+765)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
250.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM2 196
(1460+736)
1GTB - Andrzejki

Łącznie 5733 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.02:47:21 (0.3868/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.