Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
201.07215Giedre Jankunaite WM11MM3 586
(2008+1578)
-
202.06689Andrzej Kondeja  MA13A3 571
(2617+954)
2Hefajstos - Interbud
203.10534Waldemar Sroczyński LB11MM3 565
(2249+1316)
1Ilanka 1 Rzepin
204.11471Maciej Rodzaj MP9MM3 560
(2454+1106)
1TS Wisła - Milo Kraków
205.04527Krzysztof Antas  PM19AM3 557
(2568+989)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
206.15621Tomasz Gotard  PM19AM3 548
(2249+1299)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
207.13411Michał Kaleta  SL5MK3 519
(2112+1407)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
208.01272Marek CzerepakDS12A3 510
(2112+1398)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
209.06346Adam Pawłowski LD13A3 504
(2639+865)
1KDK I Kutno
210.03920Grzegorz Rojewski WP13A3 480
(2312+1168)
EGRICON STARKA PAB Poznań
211.07114Waldemar Skóra LD13A3 476
(2381+1095)
-
212.07811Marcin Krupowicz  LU21AM3 457
(1771+1686)
ESYNERGIA Lublin
213.06336Piotr Lutostański PM18AM3 440
(2116+1324)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
214.02501Mariusz Kowalski LU15A3 437
(1807+1630)
ESYNERGIA Lublin
 15976Stanisław Mączka  MA5MK3 437
(2218+1219)
-
216.02831Włodzimierz Wala   MP19AM3 420
(2116+1304)
2TS Wisła Kraków
217.04682Jacek Piotrowski  PM12A3 399
(2327+1072)
2DARLES SANTERM Gdańsk
218.17082Maciej BoczarMA5MK3 371
(2110+1261)
3Taka sobie drużyna brydżowa
219.01381Piotr Klubiński  DS9MM3 360
(2576+784)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
220.11769Tomasz Stryszawski MP9MM3 353
(2280+1073)
1TS Wisła - Milo Kraków
221.01397Piotr Korecki LB7MM3 348
(2410+938)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
222.06542Irena Chodorowska MA18AM3 338
(2553+785)
2KBS Legionowianin
223.02497Dariusz Koproń LU15A3 324
(1704+1620)
ESYNERGIA Lublin
224.08182Paweł Kowalczewski DS9MM3 313
(1929+1384)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
 06716Anna Kręglewska-Wnuk MA7MM3 313
(2058+1255)
2K2 Rebid
226.06543Jan Chodorowski  MA18AM3 301
(2515+786)
2KBS Legionowianin
227.16859Ireneusz Grynczewski  MA5MK3 292
(2347+945)
2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
228.18128Wojciech Kurkowski  LU4MK3 288
(2056+1232)
2FREEECO Chemik Puławy
229.02921Tadeusz Kowalczewski SW12A3 260
(1963+1297)
1POMTECH Zwoleń
230.04319Dariusz Kozłowski  WM12A3 252
(1891+1361)
1Vęgoria WCK Węgorzewo
 05989Jerzy Kullass ZP9MM3 252
(2515+737)
2KONTRA Koszalin
232.02460Marek Atalski LU13A3 236
(2047+1189)
1SKÓR-BUT EKO - RÓŻANKA Łęczna
233.04696Antoni Sękowski  PM18AM3 234
(2566+668)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
234.16898Maciej Kędzierski  MP4MK3 211
(2407+804)
2Sfora Cibora MindLab Kraków
235.05264Jerzy Mścisz  WP13A3 207
(2595+612)
EGRICON STARKA PAB Poznań
236.02671Ryszard Jaśkiewicz MP11MM3 201
(2220+981)
2Dunajec Nowy Sącz
237.01220Grzegorz Bajek DS11MM3 175
(2031+1144)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
238.03184Artur Guła SL15A3 168
(1632+1536)
ETB Silesia I Gliwice
239.07729Wojciech Paszko PK7MM3 160
(2310+850)
1Elektromontaż Joker Rzeszów
240.02698Jakub Kowal MP12A3 155
(2036+1119)
1MTS Piast Skawina
 04347Henryk Łakomski  WM12A3 155
(2019+1136)
1Vęgoria WCK Węgorzewo
242.08117Grażyna Brewiak PM19AM3 151
(1907+1244)
1GTB - Expres z Kaszub
243.12474Marek Blat  SL13A3 102
(1602+1500)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
244.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AM3 082
(1714+1368)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
245.07475Jerzy Stworzewicz  MP12A3 081
(2008+1073)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
246.02846Ryszard Woliński  MP12A3 055
(2010+1045)
2Dunajec Nowy Sącz
247.01739Rafał Wolański OP9MM3 038
(1834+1204)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
248.03542Andrzej Szymczak SL17A3 014
(1996+1018)
1TBS MAGMA Zawiercie
249.01840Leszek Majdański  KP15A2 995
(1535+1460)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
250.01288Janusz Drozdowski  ZP12A2 992
(2464+528)
1AD Szczecin

Łącznie 5913 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-09 g.16:17:03 (0.2814/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.