Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
301.10045Jacek KrysteckiDS4MK1 931
(1425+506)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
302.11191Dariusz Węgrowicz  MA5MK1 906
(1360+546)
2Hefajstos Otwock
303.17030Anna Zaręba  MA3MR1 900
(1308+592)
3BATMIX Warszawa
304.06580Piotr Dybicz MA11MM1 890
(1175+715)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
305.04015Tomasz Woźniak KP7MM1 887
(1352+535)
1Jantar Toruń
306.07940Piotr Waniurski MP12A1 879
(1277+602)
2MTS Piast Skawina
307.06175Kazimierz DobrzynieckiMA5MK1 874
(1303+571)
1Gambling Ciechanów
308.03815Michał Lewiński LB12A1 867
(1332+535)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
309.09568Mariusz IlnickiDS7MM1 861
(1187+674)
2Invenio Bona Fide Świebodzice
310.04593Wacław Janicki  WP17A1 860
(1402+458)
2UNIA WINKHAUS Leszno
311.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AM1 851
(1055+796)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
312.12575Wojciech Bondarewicz ZP4MK1 826
(1279+547)
2TRZYNASTKA Szczecin
313.15802Adam Suchodolski PM4MK1 825
(1333+492)
2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
314.07190Paweł Chindelewicz  PM12A1 819
(1149+670)
2GTB - SDK Tczew
315.04474Andrzej Sulima  WM11MM1 813
(1119+694)
1Vęgoria WCK Węgorzewo
316.02698Jakub Kowal MP12A1 808
(1277+531)
2MTS Piast Skawina
317.01437Zdzisław Kunc  DS11MM1 803
(1164+639)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
318.08283Andrzej Iwański  SW13A1 796
(1239+557)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
319.03170Cezary Góra SL7MM1 795
(1196+599)
3Dąbrowa Górnicza
320.02642Przemysław Gałek MP7MM1 789
(1145+644)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
321.02846Ryszard Woliński  MP12A1 788
(1269+519)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
322.01433Aleksander Kud LB11MM1 786
(1207+579)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
323.02515Piotr Lutek LU9MM1 773
(1061+712)
ESYNERGIA Lublin
324.03104Kazimierz Cios  SL11MM1 766
(1285+481)
1BSBS II Bielsko-Biała
325.12846Andrzej Hermansdorfer SL7MM1 764
(1211+553)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
326.04109Łukasz Brede WP17A1 762
(1133+629)
1UKB KLEKS Szamotuły
327.10721Sławomir Czech LU7MM1 758
(1175+583)
1SPS EKO-RÓŻANKA
328.14789Bartosz KaczmarekWP4MK1 748
(1261+487)
2DĄBRÓWKA MM Poznań
329.13993Grzegorz Cieślak LU5MK1 743
(1116+627)
1SPS EKO-RÓŻANKA
330.06539Robert Chmielak MA7MM1 729
(1364+365)
3ECC REAL ESTATE
331.09822Zdzisław Ingielewicz  OP7MM1 728
(1071+657)
-
332.02663Jacek Herman  MP11MM1 719
(1330+389)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
333.02809Rafał Synowiec MP9MM1 715
(1071+644)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
334.02489Jarosław Kaczorowski  LU12A1 713
(1164+549)
2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
 07114Waldemar Skóra LD13A1 713
(1152+561)
-
336.05654Dariusz Kardas LD11MM1 708
(1166+542)
2PKB BINŻ Bełchatów
337.07779Jan Betley MA9MM1 704
(1154+550)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
338.03763Leszek Kawski KP9MM1 696
(1215+481)
2BIN Aleksandrów Kujawski
339.03512Wojciech Sołtysik SL5MK1 695
(1158+537)
1TBS MAGMA Zawiercie
340.02644Grzegorz Gawron MP12A1 694
(1210+484)
2MTS Piast Skawina
341.01345Maciej Hutyra OP7MM1 693
(1144+549)
-
342.02703Marcin Krawczyk MP12A1 692
(1110+582)
2MTS Piast Skawina
343.04430Jan Rogowski  WM18AM1 687
(1346+341)
1ETB PRIM Ełk
344.15153Teresa Pudelewicz LD5MK1 686
(1144+542)
2PKB BINŻ Bełchatów
345.01032Jacek Czaykowski  PK12A1 681
(847+834)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
346.03787Adam Kozłowski LB12A1 680
(1121+559)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
347.16315Łukasz Lebioda  MP19AM1 679
(1077+602)
2TS Wisła Kraków
348.06598Karol Gałązka MA9MM1 676
(1126+550)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
349.04985Rafał Gardzielewski ZP11MM1 675
(1089+586)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
350.03300Tomasz Kuś SL7MM1 672
(1224+448)
2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE

Łącznie 5733 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.02:48:40 (0.2987/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.