Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 119 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.04662Michał Nowosadzki  MA24AS24 373
(12187+12186)
EBridge24.pl
2.06658Jacek Kalita  MA24AS24 213
(12111+12102)
EBridge24.pl
3.09146Piotr Tuczyński  MA24AS18 594
(9352+9242)
EBridge24.pl
4.06540Bartosz Chmurski  MA24AS18 125
(9592+8533)
EBridge24.pl 2.
5.11319Przemysław Zawada  MA19AM16 613
(9447+7166)
EBridge24.pl
6.06341Grzegorz Narkiewicz  MA24AS16 045
(8025+8020)
EBridge24.pl
7.07291Krzysztof Buras  MA24AS15 842
(7921+7921)
EBridge24.pl
8.09138Danuta Kazmucha OP17A15 675
(8167+7508)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
9.11550Piotr Marcinowski  DS11MM15 388
(8337+7051)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
10.06909Anna Sarniak OP21AM15 171
(7910+7261)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
11.01661Włodzimierz Starkowski   PM24AS14 248
(7197+7051)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
12.05176Michał Kwiecień   PM24AS14 216
(7173+7043)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
13.10085Justyna Żmuda PM19AM13 818
(7203+6615)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
14.12197Michał Klukowski   PM24AS13 528
(7000+6528)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
15.08158Piotr Zatorski  PM21AM12 772
(6784+5988)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
16.12154Mateusz Sobczak  DS11MM12 613
(6884+5729)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
17.06973Piotr Tuszyński   DS24AS12 569
(6745+5824)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
18.02806Wojciech Strzemecki  MA21AM12 512
(6864+5648)
EBridge24.pl
19.06706Apolinary Kowalski   WM24AS11 830
(6341+5489)
EESBS VITAS Elbląg
20.09357Arkadiusz Majcher MA11MM11 811
(6246+5565)
2ESKOM
21.12450Katarzyna Dufrat PM15A10 767
(5616+5151)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
22.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS10 511
(5531+4980)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
23.04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AM10 496
(5450+5046)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
24.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AM10 050
(5150+4900)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
25.04108Przemysław Janiszewski  SW21AM9 876
(5188+4688)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
26.14619Maksymilian Chodacki  SL9MM9 845
(5368+4477)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
27.05111Wit Klapper  WM21AM9 799
(5879+3920)
EESBS VITAS Elbląg
28.13438Rafał Marks MA11MM9 793
(5294+4499)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
29.19120David Bakhshi WP19AM9 380
(4690+4690)
-
30.01865Andrzej Pawlak  OP17A9 306
(4969+4337)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
31.06551Jacek Ciechomski MA19AM9 248
(5041+4207)
2ESKOM
32.07725Grzegorz Superson MP13A9 117
(5093+4024)
3Splinter Cracovia
33.04250Bogusław Gierulski   WM21AM9 029
(4816+4213)
EESBS VITAS Elbląg
34.04535Dariusz Bogucki ZP17A8 965
(5075+3890)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
35.06815Piotr Nawrocki  MA19AM8 962
(5188+3774)
EBridge24.pl
36.09550Jakub Wojcieszek MA17A8 922
(4806+4116)
3Taka sobie drużyna brydżowa
37.09755Łukasz Witkowski SW15A8 905
(4539+4366)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
38.14728Kamil Nowak MA13A8 893
(5176+3717)
EBridge24.pl 2.
39.08513Piotr Gawryś   DS24AS8 757
(4381+4376)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
40.04922Piotr Busse LB19AM8 709
(4830+3879)
1Ilanka 1 Rzepin
41.05363Jerzy Russyan  WM21AM8 707
(4762+3945)
EESBS VITAS Elbląg
42.01115Krzysztof Martens   WP24AS8 616
(4451+4165)
-TZBS Kalisz
43.07809Piotr Kołuda LU17A8 587
(4595+3992)
ESYNERGIA Lublin
44.02934Krzysztof Kujawa SL19AM8 578
(4659+3919)
ETB Silesia I Gliwice
45.01223Cathy Bałdysz DS19AM8 541
(4343+4198)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
46.05670Andrzej Kozikowski LD15A8 278
(5448+2830)
3Laser De Lux Łódź
47.07544Marek Tyran LD13A8 219
(4889+3330)
1Inwit Pabianice
48.01347Piotr Ilczuk LU18AM8 197
(4444+3753)
ESYNERGIA Lublin
49.15595Maciej Dąbrowski OP11MM8 095
(4367+3728)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
50.12320Sophia Bałdysz  DS7MM8 044
(4091+3953)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 119 następna »

Łącznie 5913 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-10 g.00:57:53 (0.2439/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.